باربری آرژانتین حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده آرژانتین

باربری آرژانتین ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد ) حوزه فعالیت  این باربری ارائه خدمات حمل  نقل و بسته بندی وسایل ، چیدمان می باشد برای سفارش و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . پس از تماس همکاران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و عملیات حمل و نقل بار را انجام می دهند .

شماره تماس باربری آرژانتین : 22900849

 آرژانتین را بهتر بشناسیم :

محله آرژانتین یا محله ساعی در منطقه 6 شهرداری تهران قرار دارد.محله ای قدیمی و معروف که بیشتر کاربری اداری و تجاری دارد.این محله از شمال به بزرگراه رسالت و از جنوب به خیابان بهشتی منتهی می شود.در ضلع شرقی میدان آرژانتین پایانه بیهقی و فروشگاه مرکزی شهروند قرار دارند. پایانه بیهقی علاوه بر پایانه ی اتوبوس رانی بین شهری در واقع ایستگاه مبدأ خط پنجBRT به مقصد پایانه علم و صنعت میباشدو بسیاری از خطوط اتوبوس رانی شهر تهران به پایانه بیهقی ختم میشوند.

 

اتوبار آرژانتین

سرویس دهی باربری آرژانتین :

همشهریان عزیزی که در نزدیکی محدوده آرژانتین می باشند و قصد حمل و نقل وسایل دارند می توانند با اتوبار آرژانتین تماس حاصل فرمایند و در کم ترین زمان همکاران زبده و کار بلد ما در محل حاضر شده و آماده خدمت رسانی به شما می باشند ، علاوه بر این شما می توانید با مشاوره رایگان باربری آرژانتین از نکات باربری هم اطلاع حاصل کنید ، برای این کار با شماره زیر تماس بگیرید :

 

 

تعرفه باربری و اتوبار  :

تعرفه باربری آرژانتین برای مقاصد برون شهری یا درون شهریکاملا منصفانه و در جهت رضایت شما مشتریان عزیز تعیین شده است و همه تلاش گروه ما این  است که رضایت مشتری را جلب نمایند . برای مشاهده تعرفه از مون سایت به بخش  ( تعرفه ها ) مراجعه کنید و پس از مشاهده حتما قیمت ها ما را با دیگر باابری ها مقایسه کنید .

 

باربری آرژانتین حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده آرژانتین

باربری آرژانتین حمل بار و اثاثیه منزل در محدوده آرژانتین

خدمات باربری و اتوبار آرژانتین  :

باربری میرداماد ( آرژانتین )  با سابقه چندین ساله در زمینه حمل  نقل بسته بندی بار تمام تلاش خود را در این مدت در جهت ارائه خدمات با کیفیت و خوب کرده است و بعد از این همه تلاش خود را خواهد کرد  . رضایت شما هدف ماست چون با مشتری مداریست که درامد زایی کسب می شود . خدمات ما از این قبیل است

  1. حمل و نقل ایمن و مطمئن بار و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستان ها در اسرع وقت با ماشین های مخصوص
  2. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین چیدمان ، حمل و نقل و بسته بندی ( برون شهری )
  3. ارائه خدمات بسته بندی ویژه و اصولی ( از نمونه کارها دین بفرمایید )
  4. مشاوره رایگان جهت اثاث کشی راحت و بدون دردسر
  5. ارائه خدمات 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
  6. حمل و نقل بار و اثاثیه با کامیونت ، خاور ، وانت بار و نیسان
  7. ارائه مناشب ترین و منصفانه ترین تعرفه های حمل نقل و بسته بندی
  8. حمل هر گونه بار اغم از سبک و سنگین

شعبه ظفر

بیمه نامه حمل و نقل  :

باربری ما در تمام مدت فعالیت خود سعی داشته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید و آنها به عنوان مشتری دائمی خود نگه دارد بهمین منظور باربری تجریش , بار و اثاثیه شما مشتریان عزیز را بیمه میکند تا در صورت خسارت های احتمالی که ممکن است حین حمل بار اتفاق بیفتد , بیمه خسارت را بپردازد . ( برون شهر)

 

شماره های تماس باربری و اتوبار آرژانتین :

اتوبار آرژانتین تمامی شماره های موجود در  سایت همیشه در دسترس است و هر زمان که شهروندان محدوده آرژانتین که نیاز جایجایی بار داشته باشند می تواند با شماره های موجود تماس گرفته و ماشین مخصوص خود را جهت حمل سریع  و مطمئن بار سفارش دهند و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و سریعا عملیات حمل و نقل را با کادری مجرب انجام می دهند . کافیست به ما اعتماد کنید  

نکته : باربری آرژانتین یکی از محدوده ها زیر نظر بااربری و اتوبار میرداماد می باشد . این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد .

شماره تماس شرکت میرداماد

شماره تماس شرکت میرداماد

شعبات مهم ما :   تهران یوسف آباد  ولیعصر   سهروردی

 

نمونه کار های  اتوبار آرژانتین

 

 

حمل بار در محدوده آرژانتین

حمل بار در محدوده آرژانتین

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


  1. […] زرگنده در ۳ کیلومتری تجریش واقع شده است و به دلیل نزدیکی به سفارت روسیه ، این محله […]

×