باربری و اتوبار جردن

باربری جردن ( منطقه تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد ) متخصص در حمل و نقل بار و اثاثیه منازل , شرکت ها , ادارات , سازمان ها , کارخانجات , و…. با کادری متخصص و مجرب که بوسیله کامیونت , خاور , نیسان , خاور خدمات خود را به شما مشتریان گرامی که در محدوده جردن هستید ارائه می کند . کارگران ما , کار حمل و نقل خود را از درب منزل , شرکت و… شما با انجام خدمات بسته بندی اصولی وسایلتان شروع کرده و انها را به داخل ماشین های مخصوص باربری انتقال می دهند و سپس با دقت و اطمینان بارتان در محل موردنظرتان تخلیه می کنند .

 

سرویس دهی اتوبار جردن :

شهروندان تهرانی ساکن در محدوده جردن , هر زمانی از شبانه روز ( حتی در روزه های تعطیل ) که نیاز باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل را داشته اند می توانند با باربری جردن   تماس  بگیرند مشاوره رایگان بگیرند و کالا و اثاثیه خودشان را به صورت یکجا با کامیونت , خاور , نیسان و یا وانت به هر نقطه ای از تهران وشهرستان جابجا نمایند .

اتوبار جردن با بهترین و مجهزترین امکانات فنی اعم از ماشین های بزرگ , کارگران ماهر و با تجربه در زمینه های حمل و نقل , بسته بندی , چیدمان آماده خدمت رسانی به تمام ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی  , منازل و… به تمام نقاط ایران  می باشد .

| شعبه باربری سهروردی

تعرفه باربری جردن :

نرخ و هزینه های تعیین شده برای حمل و نقل بار و اثاثیه , بسته بندی و.. درون شهری و برون شهری منصفانه می باشد . برای مشاهده تعرفه های باربری و اتوبار از منو سایت به بخش ( تعرفه باربری و اتوبار ) مراجعه کنید .

 

باربری در محدوده جردن

باربری در محدوده جردن

 شعبه باربری شریعتی 

 

بیمه نامه حمل و نقل باربری جردن :

ما در باربری جردن تمامی وسایل و کالا های شمارا از خسارت های احتمالی که ممکن حین حمل و نقل یا چیدمان و یا هرگونه اتفاقات دیگه بیمه میکند . پس خیالتان از بارتان راحت باشد .

مشاروه باربری , حمل اثاثیه منزل, بسته بندی و… رایگان می باشد .

 

 


باربری جردن - اتوبار جردن

باربری جردن – اتوبار جردن

 | شعبه باربری ونک 

 

خدمات ویژه باربری جردن

ما سعی کرده ایم در جهت رضایت شما مشتریان عزیز بهترین خدمات حمل و نقل و بسته بندی را در محدودهجردن تهران  ارائه بدهیم . خدمات ما عبارت اند از :

1 – حمل و نقل بار و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستان

2 –  بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین چیدمان , حمل و نقل و بسته بندی

3 –  استفاده از گارگران ماهر و با تجربه جهت انجام خدمات حمل و نقل , چیدمان , بسته بندی

4 – حمل و نقل بار و اثاثیه با کامیونت , خاور , وانت , نیسان

5 –  ارائه خدمات بسته بندی  حرفه ای

6 –  مشاوره رایگان جهت اثاث کشی راحت و بدون دردسر

7 – ارائه خدمات شبانه روزی ( حتی روزهای تعطیل )

8 – حمل بار و اثاثیه همچون کمد , مبلمان , یخچال , فرش , تردمیل , جهزیه عروس , سرویس خواب و …

 

 

شماره تماس باربری جردن :

باربری ما تمامی روز های هفته در دسترس شما عزیزان می باشد و کافیست با شماره های باربری ما تماس بگیرید و ماشین مخصوص حمل بارتان را  سفارش دهید ( کامیونت , وانت بار , نیسان بار , خاور ) و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا میکنند . تمامی شماره های زیر در دسترس هستند .

 

شمال تهران :  ۲۲۹۰۳۳۰۲  ,   ۲۲۹۰۰۸۴۹  

مرکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸ 

غرب تهران :  ۰۲۱۴۴۳۶۲۹۳۴ , ۰۲۱۴۴۳۶۲۹۳۳  

مدیریت باربری : ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱

 

باربری محدوده جردن

شعبه باربری پاسداران

 

نمونه کار های باربری و اتوبار جردن : 

شما عزیزان می توانید تمامی نمونه کارهای ما رو از بخش ( نمونه کارها ) که از بخش منو سایت قابل دسترسی می باشد را مشاهده بفرمایید . و اگر کار ما مورد قبول شما بود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا کنند  .

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین خدمات باربری , بسته بندی  رو به شما شهروندان تهرانی ارائه بدهیم و همینطور  از ماشین های با کیفیت  و کارگران مجرب و با اخلاق  برای جابجایی بار استفاده کنیم تا رضایت شما رو جلب نماییم . پس خیالتان از این بابت راحت باشد . ( کافیست تماس بگیرید 02122900849 ) .

 

باربری در جردن تهران

باربری در جردن تهران

 

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه

 

مشاوره رایگان تلفنی :

باربری جردن : اگر قصد جابجایی و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل خود را دارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در خصوص نکات باربری , نحوه بسته بندی وسایل ظریف , شکستنی ها و .. اطلاع بگیرید تا اسیب کمتری در هنگام جابجایی به بارتان وارد شود . البته شما می توانید خدمات بسته بندی وسایلتان را به ما بسپارید .

شماره تماس : 22900849

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


  1. […] سعادت آباد  ، باربری یوسف آباد ، باربری سهروردی ،  باربری جردن ، باربری اندرزگو ،  باربری تجریش ،  باربری مطهری ، […]

  2. […] : باربری و اتوبار جردن باربری و اتوبار شریعتی  باربری و اتوبار […]

  3. […] سعادت آباد  ، باربری یوسف آباد ، باربری سهروردی ،  باربری جردن ، باربری اندرزگو ،  باربری تجریش ،  باربری مطهری ، […]

  4. […]  باربری جردن باربری ولیعصر باربری ونک باربری سهروردی باربری صادقیه  و… […]

  5. […] شعبه باربری و اتوبار جردن    | شعبه باربری و اتوبار اندرزگو  | شعبه باربری و اتوبار شریعتی  و … […]

  6. […] تهران |باربری شریعتی | باربری جردن | باربری ونک | باربری […]

  7. […] تهران | باربری جردن | باربری ونک | باربری سهروردی  | باربری […]

  8. […] اتوبار و باربری ونک :  جردن  سهروردی  فرمانیه  […]

×