باربری و اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد با پرسنل و کارگران خوش اخلاق و زحمت کش آماده ارائه خدمت به همه همشهریان عزیزی می باشد که در محدوده سعادت آباد می باشند این خدمات شامل بسته بندی وسایل ، حمل و نقل ، چیدمان در مقصد می باشد . اگر قصد جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداره و … را دارید می توانید با باربری سعادت اباد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید :

شماره تماس باربری سعادت آباد : 22900849-021

باربری سعادت آباد در منطقه 2 تهران :

باربری سعادت آباد زیر نظر باربری میرداماد در راستای ارائه بهترین خدمات باربری برای همشهریان آماده جا به جایی  وسایل شما می باشد این باربری با دارا بودن بهترین کارگران و کاردان از بسته بندی تا چیدمان وسایل در خدمت شما هست.
برای سفارش باربری با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید :

شماره تماس : 22900849-021

باربری سعادت آباد در منطقه 2 تهران حمل بار و اثاثیه منزل شماره تماس 22900849-021

باربری سعادت آباد در منطقه 2 تهران حمل بار و اثاثیه منزل شماره تماس 22900849-021

سرویس دهی اتوبار سعادت آباد :

سرویس دهی اتوبار سعادت آباد به صورت شبانه روزی می باشد حتی در روز های تعطیل هم آماده خدمات رسانی هست و این باربری با دارا بودن وسایل نقلیه کوچک و بزرگ اعم از : کامیون ، کامیونت ، خاور ، وانت بار ، نیسان برای هر نوع باربری آمادگی دارد .

تعرفه اتوبار سعادت اباد :

تعرفه باربری یا همان نرخ کرایه باربری سعادت آباد براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد و باربری سعادت اباد هم تمام سعی و تلاش خود را می کند تا رضایت مشتریان را به طور کامل به دست آورد .

بیمه نامه حمل و نقل باربری سعادت آباد :

هدف باربری ما رضایت مشتری میباشد و در همین راستا باربری و اتوبار سعادت آباد تمامی الاهای شما بیمه میکند تا در صورتی خرابی و خسارت بار شما بیمه هزینه خسسارت را بپردازد . و شما خیالتان از بارتان راحت باشد .


با سعادت آباد بیش تر آشنا شویم :

سعادت آباد محله ای از اراضی شمیرانات در منطقه 2 می باشد که در شمال غرب تهران واقع شده است . سعادات آباد در اصل سادات آباد بود که برای تلفظ آسان آن را سعادت آباد تلفظ می کنند .  .


شماره های تماس باربری سعادت آباد :

شماره تماس مدیریت : 09128105191

شماره تماس شرکت میرداماد

اتوبار ما در لینکدین 

مناطق تحت پوشش باربری میرداماد :

باربری یوسف آباد ، باربری سهروردی ،  باربری جردن ، باربری اندرزگو ،  باربری تجریش ،  باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ،  باربری سهروردی ، باربری فلسطین ، باربری فرمانیه ، باربری شمیرانات ،  باربری زعفرانیه و…

نمونه کار ها :

باربری در سعادت آباد

 

حمل بار در سعادت اباد

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×