باربری و اتوبار ظفر

باربری ظفر ( یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد ) متخصص در حمل و بسته بندی هرگونه بار سنگین و سبک و  اثاثیه منزل می باشد  که  خدمات خود را به صورت درون شهری و برون شهری در تمام روزهای هفته به صورت شبانه روزی به تمام شهروندان عزیز تهرانی ارائه می دهد . باربری میرداماد یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین باربری های تهران می باشد که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور می باشد و شما می توانید از منو سایت ( مجوز فعالیت ) را مشاهده بفرمایید .

سرویس دهی باربری ظفر :

شهروندان ساکن در محدوده ظفر , هر زمان از شبانه روز ( حی در روزهای تعطیل ) که نیاز بارربری و حمل و نقل اثاثیه منزل از هر نقاط تهران را داشته باشند می توانند با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرنند و ماشین مخصوص باربری خود را سفارش دهند و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد .

بارربری و اتوبار ظفر سعی کرده از   بهترین و مجهز ترین امکانت باربری اعم از ماشین های مخصوص ( وانت بار , نیسان بار , کامیونت , خاور ) , کارگران ماهر و مجرب در زمینه حمل  ونقل و روش های نوین بسته بندی وسایل  استفاده کند .

شروع کار حمل و نقل و بسته بندی  :

باربری ظفر  حمل و نقل خود را از درب منزل , شرکت , سازمان , اداره و .. شما با انجام خدمات بسته بندی اصولی لوازمتان شروع کرده و آنها را با دقت به داخل ماشین مخصوص بارربری انتقال می دهند و سپس بارتان را در محل مورد نظرتان تخلیه و چیدمان می کنند .

شما می توانید از بخش ( نمونه کار ها ) , نمونه کارهای انجام شده بعلاوه ماشین های باربری  و نحوه بسته بندی لوازم توسلط ما را مشاهده بفرمایید و در صورت مورد قبول بودن کار ما , با ما تماس بگیرید و ما همه روزه اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم .

شماره تماس : 88784368

تعرفه باربری ظفر :

تمامی نرخ ها و هزینه های حمل  ونقل , بسته بندی بار  توسط باربری ما کاملا منصفانه می باشد  و شما مشتریان عزیز می توانید تعرفه های حمل و نقل رو از منو سایت بخش ( تعرفه باربرری و اتوبار ) مشاهده بفرمایید  و خواهید دید که قیمت های ما کاملا منصفانه بوده و در رضایت شما مشتریان می باشد .

 

تعرفه باربری و اتوبار

تعرفه باربری و اتوبار

 

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل :

باربری ما تمامی بار , وسایل و اسباب اثاثیه منزل مثل مبلمان , یخچال , میز نهار خوری , میز صندلی و .. شما را به صورت حرفه ای با استفاده از روش های نوین بسته بندی انجام  میدهد . تا خیال شما از بابت نشکستن بارتان راحت باشد .

 

خدمات ویژه اتوبار ظفر :

باربررری و اتوبار ظفر سعی کرده در جهت رضایت شما مشتریان بهترین خدمات حمل و نقل و بسته بندی را در محدوده شمال تهران به خصوص در منطقه ظفر اراده دهیم .

 

باربری ظفر سفارش آنلاین باربری در شمال تهران | اتوبار ظفر

باربری ظفر سفارش آنلاین باربری در شمال تهران | اتوبار ظفر

این خدمات عبارت اند از :

1- استفاده از کارگران ماهر و باخلاق جهت انجام خدمات بسته بندی  و استفاده از ماشین های باکیفیت باربری جهت انجام خدمات حمل و نقل

2-حمل  و نقل آسان , سریع و مطمئن به تمام نقاط تهران ( شمال , جنوب ,شرق و غرب )

3 – حمل بار و اثاثیه منزل  با کامیونت مسقف , خاور , وانت بار و نسیان بار

4 – مشاوره رایگان جهت اسباب کشی راحت و بدون دردسر

5 – ارائه خدمات همه روزه و شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل

6 – حمل بار با اندازه های بزرگ و کوچک بدون محدودیت وزن واندازه

7 – بیمه نامه حمل  ونقل

8 – و خدمات دیگر

شماره تماس باربری ظفر :

باربرری ما در تمامی روزهای هفته در دسترس شما عزیزیان تهرانی می باشد و کافیست در هر منطقه ای از تهران هستید با شماره های زیر تماس بگیرید و ماشین مخصوص حمل بارتان سفارش دهید  و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد مورد نظر شما حصور پیدا می کنند . ما در جهت رضایت شما مشتریان بهترین خدمات را ارائه خواهیم کرد تا مشتری دائمی ما شوید . کافیست به ما اعتماد کنید .

 

باربری-محدوده-ظفر

باربری-محدوده-ظفر

 

تمامی شمارهای زیر در دسترس می باشد :

شمال تهران : 22903302 :::: 22900849

مرکز تهران :  88784368

غرب تهران :  44362934  :::::  44362933

مدیریت بااربری :  09128105191

مناطق مهم باربری  میرداماد : باربری ظفر , یوسف اباد , اندرزگو , شریعتی , ونک , جردن و …

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :
×