باربری چمران حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران | اتوبار چمران

باربری چمران : این باربری یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد است که خدمات خود را به شهروندان منطقه چمران واقع در غرب تهران ارائه میکند  . باربری میرداماد یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین باربری های تهران می باشد که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور دارد و همچنین   خدمات باربری خود را همه روز به شهروندان تهرانی ارائه میکند .

باربری میرداماد اماده ارائه فول خدمات حمل و نقل , بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل با قیمت منصفانه در شهر تهران و به خصوص در منطقه چمران می باشد . اگر شما قصد جابجایی بار , اثاثیه منزل , کالا و یا لوازم خودتان در منطقه چمران را دارید می توانید با شماره های باربری ما که در سایت موجود است تماس بگیرید ( و مشاوره رایگان هم بگیرید ) و نسبت به  اندازه , حجم و مقصدتان ماشین خودتان را سفارش دهید تا کارگران ما در اسرع وقت در مکان مورد نظر برای جابجایی بار حاضر شوند .

 

شماره های  تماس : 

  •  ۰۲۱-۴۴۳۶۲۹۳۴    ,   ۰۲۱-۴۴۳۶۲۹۳۳

منطقه چمران کجاست ؟  

بزرگراه شهید چمران (با نام پیشین اتوبان پارک وی) یکی از بزرگراه‌های شمالی – جنوبی تهران به درازای ۱۱٫۵ کیلومتر است که در غرب تهران جای دارد. این بزرگراه از راستای بزرگراه مدرس در تقاطع پارک وی آغاز می‌شود و پس از گذر از جنوب محلّه‌های ولنجک و اوین به سوی جنوب امتداد می‌یابد و پس از گذر از محله‌هایی چون شهرک غرب، ونک، ملاصدرا، امیرآباد،گیشا، شهرآرا و ستارخان سرانجام در میدان توحید پایان می‌یابد.بخش شمالی تونل توحید در انتهای بزرگراه چمران قرار دارد. این بزرگراه در درازای مسیر خود با بزرگراه یادگار امام، بزرگراه نیایش، بزرگراه شهید همت، بزرگراه حکیم و بزرگراه جلال آل‌احمد تقاطع دارد که به وسیله زیرگذر از همهٔ آن‌ها می‌گذرد.

 

باربری چمران حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران | اتوبار چمران

باربری چمران حمل بار و اثاثیه منزل در غرب تهران | اتوبار چمران

سرویس دهی باربری چمران در غرب تهران :

باربری و اتوبار چمران : باربری ما جابجایی خود را از درب منزل , شرکت , سازمان و … با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایلتان شروع کرده و آنها را به دقت به داخل ماشین های مخصوص باربری ( کامیونت , خاور  و… ) انتقال می دهند و سپس در محل مورد نظر بارتان را خالی می کنند . و در صورت نیاز بارتان را به طور کامل در داخل مکان مورد نظرتان چیدمان می کنند .

بسته بندی ویژه لوازم توسط باربری چمران :

باربری چمران :  تمامی بار , ,وسایل , اسباب و اثاثیه منزل شما توسط کارگران مجرب و با اخلاق   به صورت اصولی و حرفه ای  بسته بندی می شوند و شما عزیزان می توانید از بخش ( نمونه کارها  ) , نمونه کارهای بسته بندی ما را مشاهده بفرمایید .

تعرفه باربری چمران :

باربری چمران : تمامی نرخ و هزینه های حمل بار و بسته بندی در منطقه چمران ( وتمامی مناطق تهران ) با قیمت منصفانه و عالی می باشد و شما عزیزان می توانید از منو سایت بخش ( تعرفه های باربری و اتوبار ) از تعرفه های باربری دید بفرمایید .

 

باربری و اتوبار چمران

باربری و اتوبار چمران

خدمات ویژه باربری و اتوبار چمران

1 – حمل بار و اثاثیه منزل با تعرفه های منصفانه و کیفیت باربری عالی

2 – ارائه بهترین خدمات بسته بندی لوازم , استفاده از  ماشین های باربری با کیفیت  و…

3 – حمل  ونقل آسان و مطمئن با کامیونت , خاور , وانت بار , نیسان بار

4 – حمل وسایل با  حجم سبک و سنگین و بدون محدودیت حجم

5 – حمل جهزیه , کمد , مبل , یخچال , تردمیل و ….

6 – ارائه خدمات همه روزه

7 – استفاده از کارگران مجرب برای حمل و نقل , بسته بندی

و…

شماره تماس های اتوبار چمران :

اتوبار و باربری چمران : 44362933     |||| 44362934

مدیریت باربری : 09128105191

توجه : باربری چمران یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میردماد می باشد .


مناطق تحت پوشش باربری میرداماد :

باربری تهران | باربری ونک , باربری جردن , باربری سهروردی , باربری فرمانیه

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×