باربری کشاورز - در بلوار کشاورز متخصص حمل بار و اثاثیه منزل

باربری کشاورز زیر نظر باربری و اتوبار تهران که  جزء باسابقه ترین شرکت های باربری در استان تهران می باشد که با داشتن پرسنل متخصص و مجرب در جهت ارائه خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل ، شرکت ، و… فعالیت می کند ، یکی از شعبات این شرکت ، باربری کشاورز می باشد که واقع در بلوار کشاورز هست .

بلوار کشاورز که نام قدیمی آن بلوار الیزابت بود واقع در منطقه 6 تهران می باشد و بلوار کشاورز از میدان ولی عصر در شرق آغاز و به خیابان دکتر قریب در غرب ختم می شود .

برای این که بدون دغدغه و استرس اثاثیه خود را منتقل کنید می توانید به صورت رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید برای این کار با شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید :

شماره تماس اتوبار کشاورز : 88784368

 

اتوبار کشاورز

 

باربری کشاورز :

این شعبه یکی از چندین شعبات شرکت باربری میرداماد می باشد که با بهترین و مجرب ترین کارکنان 24 ساعته آماده ارائه خدمت به شما با دانش کامل در مورد نکات اسباب کشی می باشد و با یک تماس آماده بسته بندی و جا به جا کردن وسایل شماست .

نرخ کرایه باربری کشاورز :

نرخ کرایه و هزینه های مشخص برا حمل ونقل و اثاثیه ، بسته بندی و … درون شهری و یا  برون شهری متناسب با نرخ اتحادیه می باشد ، برای اطلاع از نرخ کرایه با شماره های زیر تماس بگیرید .

باربری کشاورز - در بلوار کشاورز متخصص حمل بار و اثاثیه منزل

باربری کشاورز – در بلوار کشاورز متخصص حمل بار و اثاثیه منزل

شرکت باربری میرداماد : با دارا بودن وسایل نقلیه بزرگ و کوچک و با بهترین کارکنان مجرب و کار کشته در زمینه بسته بندی وسایل ، حمل بار و … در سطح بین شهری و حمل از تهران به شهرستان ها فعالیت می کند و آماده خدمت رسانی به همه شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی می باشد .

سرویس دهی باربری کشاورز :

همشریانی که در محدوده بلوار کشاورز هستند با سرویس دهی 24 ساعته شرکت میرداماد ، شعبه باربری کشاورز تماس بگیرید و به راحتی اثاثیه خود را جابه جا نمایید .

شماره تماس شعبه بلوار کشاورز : 88784368

شماره تماس باربری میرداماد و اتوبار کشاورز :

شماره تماس شرکت میرداماد

شماره تماس شرکت میرداماد

آدرس شرکت میرداماد : 

تهران ، بلوار میرداماد نرسیده به میدان مادر – پاساژ آرش – واحد 8


شعبه باربری : باربری و اتوبار فرمانیه 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


  1. […] باربری و اتوبار سهروردی     باربری و اتوبار شیخ بهایی باربری کشاورز باربری […]

×