باربری اندرزگو - اتوبار اندرزگو 22900849 | باربری و حمل اثاثیه منزل

باربری اندرزگو تهران متخصص در حمل و اسباب کشی منازل , ادارات , سازمان ها , شرکت ها و … با متد های نوین با بسته بندی حرفه ای  وسایل و کادری توانمند و مجرب آماده سرویس خدمات خود به مشتریان عزیز در محدوده اندرزگوی تهران می باشد . شما عزیزان  هر زمان از شبانه روز که  بخواهید می توانید با باربری اندرزگو در تماس باشید و لوازم خود را اعم از ریز و درشت – کوچک و بزرگ بودن بوسیله کامیون , خاور ,  وانت , نیسان به هر کجای تهران و شهرستان که بخواهید جابجا کنید . کافیست تماس بگیرید 22900849

 اندرزگو یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری و اتوبار میرداماد می باشد که این باربری یکی از معتبر ترین شرکت های باربری در تهران بزرگ است که دارای  فعالیت و سابقه درخشان چندین ساله در امر حمل نقل و بسته بندی بار و اسباب اثاثیه می باشد .

*******

تمام خدمات انجام شده توسط باربری اندرزگو کاملا تضمینی و همراه با بیمه نامه می باشد 

باربری ما ارائه کننده مناسب ترین تعرفه های باربری و بسته بندی در  منطقه اندرزگو می باشد 

*******

 

سرویس دهی با ماشین های مخصوص در اتوبار اندرزگو ( حمل بار در اندرزگو ) :

شهروندان تهرانی ساکن در محدوده اندرزگو , هر زمانی از شبانه روز ( حتی در روزه های تعطیل ) که نیاز به باربری و حمل اثاثیه منزل  , شرکت و .. را دارنند می توانند با شرکت ما تماس بگیرند ماشین خود را سفارش دهند و برای حمل و نقل راحت و بدون دردسر  مشاوره رایگان بگیرنند پس از سفارش , نیروهای ما در اسرع وقت و فوری در مکان حضور یافته و تمام وسایل شما را به صورت یکجا به هر کجای نقطه ایران که بخواهید حمل می کنند .

مراحل کلی سرویس دهی باربری اندرزگو تهران  : 

1 – حضور در اسرع وقت در محل مورد نظرتان و جابجایی و بسته بندی اصولی وسایل با دقت تمام در منزل یا  شرکت و ..

2 – حمل تمام بار و لوازم بستهبندی شده به داخل ماشین های مخصوص باربری توسط افراد مجرب و ورزیده

3 – سپس حمل بار توسط راننده به مقصد موردنظرتان

4 – تخلیه و چیدمان تمیز و با دقت در منزل یا شرکت و ….

( چیدمان تضمینی  + بسته بندی ویژه + بیمه نامه حمل و نقل را از ما بخواهید  )

 

باربری اندرزگو اتوبار اندرزگو

تعرفه های استثنایی و ارزان در باربری و اتوبار اندرزگو :

دستمزد و قیمت باربری در اندرزگو بر اساس شرایطی متفاوت خواهد بود مثلا اگر مسافت طی شده برای جابجایی بار شما طولانی باشد قطعا قیمت ان ها هم افزایش می یابد یا نوع ماشین و تعداد کارگر هم از جله مواردیست که تاثیر بیشتری در قیمت جابجایی دارد . برای اطلاع از این فاکتورها و هزینه های پایه که برای اکثریت ثابت است را از منو سایت و تعرفه باربری و اتوبار مطالعه کنید تا همه چی دستتان بیاید. هیچ کلک و درویغ در کار نیست ما سعی کرده ایم برای اهالی اندرزگو مناسب ترین قیمت و کاملا قطعی و دقیق را در نظر بگیریم . باربری اندرزگو تهران در صدد رضایتمندی شما عزیزان  می باشد نه هیچ چیز دیگری .

حمل خودرو اندرزگو  تلفن 22881821 

صدور بیمه نامه و امنیت سلامت بار را به ما بسپارید 

شاید برای شما پیش آمده است که خودتان یا هر شرکتی دیگر بارتان را جابجا کرده اما در طی جابجایی و بد بودن مسیر بارتان بشدت آسیب دیده است و  خسارت جبران ناپذیری به شما تحمیل شده است . برخی شرکت ها که اصلا مسپولیت اینگونه خسارت را برعهده نمیگیرند و خودتان اگه جابجا کنید هزینه برگردن خودتان است . اما با سپردن بارتان به یک باربری باتجربه و مجوز دار مثل باربری ما خیالتان را از هرگونه اتفاقات غیرمنتظر راحت کنید و از ابتدای جابجایی وسایلتان بیمه می شود تااا اخر کار که همان تحویل صحیح وسالم بار می باشد. امنیت بارتان را با بیمه کردن باربری اندرزگوی تهران تضمین کنید. برای اطلاع بیشتر تماس بگیزید .

<<< ظفر بار تهران >>>

نمونه کارهای باربری اندرزگو تهران :

در قسمت نمونه کارها برخی از نمونه کارهای انجام شده توسط باربری ما را قرار داده ایم تا شما کارهای ما ببنید و اگر کار ما مورد قبول شما قرار گرفت می توانید در تمامی روزهای هفته با شمارهایی که در داخل سایت موجود است تماس بگیرید و ماشین مخصوص حمل بار خودتان را سفارش بدهید و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا می کنند و کار حمل  ونقل را شروع می کنند .

برای مشاهده نمونه کارهای باربری اندرزگو روی لینک زیر کلیک کنید ….    { نمونه کارها }

 

باربری اندرزگو تهران

ارائه خدمات ویژه و تضمینی توسط باربری اندرزگو تهران

باربری ما یکسری ویژگی هایی دارد که باربری اندرزگو را نسبت به دیگر باربری ها متفاوت تر میکند و آن خدمات باکیفیت و نوینی است که به مشتریان ارائه می دهد و باعث دوام بیش از یک دهه از فعالیت شرکت ما در تهران شده است . شرکت ما با وجود شما ارزش پیدا می کند و ما دوست داریم با ارائه خدماتی در راستای رضایتمندی شما ارائه نماییم . موارد ذیل را با دقت مطالعه کنید .

  1. حمل و جابجایی آسان و مطمئن و کاملا تضمینی  به تمام نقاط تهران
  2. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین چیدمان , حمل و نقل و بسته بندی
  3. ارائه خدمات شبانه روزی و در اسرع وقت ( حتی در روزهای تعطیل )
  4. استفاده از کارگران و رانندگان با تجربه ,؛ اموزش دیده , با اخلاق جهت انجام خدمات بسته بندی , چیدمان و جابجایی
  5. ارائه خدمات حرفه ای و اصولی بسته بندی لوازم و اسباب اثاییه ( 100 درصد تضمینی )
  6. حمل بار با ماشین های مجهز و سرویس شده  مثل کامیونت , خاور , نیسان بار , وانت بار ( مجهز )
  7. دادن مشاوره رایگان جهت انجام اثاث کشی راحت و بدون دردسر ( حتما از مشاور ما استفاده نمایید )
  8. حمل اثاثیه منزل فوری در اسرع وقت
  9. حمل هرگونه بار و اسباب اثاثیه منزل همچون مبلمان , جهیزیه عروس , سرویس خواب , میز و صندلی , کمد , تردمیل , یخچال ساید بای ساید , گاو صندوق و …..

شعبات باربری اندرگو :  حمل بار در ولیعصر | حمل بار ارژانتین 

تلفن تماس  باربری اندرزگو تهران :

یکی از خدماتی که بااربری ما ارائه میکند خدمات شبانه روزی حمل ونقل می باشد در همین راستا تمامی شمارهای موجود در سایت در تمامی ساعات روز  در دسترس شما مشتریان عزیز می باشد و هر زمان که تمایل به حمل  و نقل بار داشته باشید می توانید از شماره ای  زیر برای سفارش ماشین و حمل بار در اندرزگو استفاده نمایئد :

شمال تهران  (باربری اندرزگو ): ۲۲۹۰۳۳۰۲  ,   ۲۲۹۰۰۸۴۹

مرکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸  

غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۴ , ۴۴۳۶۲۹۳۳  

مدیریت باربری : ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱

باربری و اتوبار اندرزگو

 

شعبات  : باربری و اتوبار جردن | باربری در شریعتی | حمل بار در سعادت آباد  | اتوباربری  گاندی 


 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×