حمل بار در دارآباد

باربری دارآباد ارائه دهنده خدمات متنوع و با کیفیت از حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای وسایل منزل – شرکت – اداره جات و .. در کمترین زمان ممکن توسط کارگران و رانندگان مجرب و خوش برخورد به مناطق دارآباد و مناطق اطراف ان  اقدسیه , مینی سیتی , نیاوران , حصارک, جماران می باشد .

خدمات  عالی و باکیفیت باربری دارآباد تهران در منطقه شمال تهران :

ما مفتخریم با تکیه بر سالها تجارب درخشان در زمینه های اسباب کشی و بسته بندی وسایل خدماتی در خور شخصیت اهالی محترم دارآباد تهران ارائه نمائیم که رضایت اکثریت مردم را در پی داشته است . هدف ما جلب و افزایش حداکثری مشتریانمان در تهران و دائمی کردن حضور انها در موسسه باربری دارآباد می باشد . دیگر دغدغه اثاث کشی را در فکر نداشته باشید چون ما تا اخر همراه شما هستیم که یک تجربه اسباب کشی بی نظیر و لذت بخش را داشته باشید .

از جمله خدماتی که موسسه باربری دارآباد ( زیر مجموعه باربری میرداماد ) ارائه می نمایید :  

  • ارائه قیمت های مناسب و تخمین واقعی تعرفه های اسباب کشی و تعداد نیرو موردنیاز
  • ارائه یک بیمه نامه و تضمین کامل جابجایی و بسته بندی بار مشتری از ابتدا تا انتها
  • استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته حمل و نقلی و بسته بندی باکیفیت
  • بستبندی اثاثیه و وسایل منزل شرکت و هر گونه لوازم منزل
  • بستهبندی لوازم حساس و با ارزش با روش های نوین
  • پرداخت هزینه هرگونه خسارت از سمت پرسنل باربری دارآباد تهران در حین انتقال بار
  • حمل اثاثیه و هرگونه بار  سنگین و سبک به کلیه مناطق تهران و شهرستان
  • انتقال وسایلی همچون یخچال ساید بای ساید , گاوصندوق – میز صتدلی – کمد – فرش – مبلمان
  • حمل بار و اثاث کشی با وانت بار – کامیون بار – نیسان بار
  • مشاوره و راهنمایی های لازم در خصوص نکات اسباب کشی

اگر دوست دارید یک بارربری خوب و بدون دردسر را تجربه کنید و بارتان را سالم در مقصد تحویل بگیرید لطفا به ما اعتماد کنید و ما را انتخاب کنید قول می دهیم که هیچ وقت پشیمان نخواهید شد .

تعرفه های اسباب کشی و بسته بندی باربری دارآباد :

یکی از معیار هایی که اکثر مردم به اقا دقت زادی میکنن همین قیمت حمل نقل بار می باشد هر چقد این قیمت مناسب ووو واقعی باشد افراد بیشتر جذب می شوند . اما برخی موسسات باربری کلک می زنند و قیمت های وسوسه برانگیزی می دهد که باعث می شود مردم به سوی انها سوق پیدا کنند و بارشان را به انها بسپارنند اما وقتی کارشان تمام شد و زمان پرداخت هزینه رسید قیمتی غیر آن چیزی در زمان شروع گفتند از مشرتی دریافت می کند و باعث نارضایتی مشتری می شود .

اما باربری دارآباد با دارا بودن کارشناسان متخصص براساس حجم بار – نوع بار – مقصد انتقال – تعداد کارگر موردنیاز – ماشین حمل بار قیمت اسباب کشی شما را تخمین می زنند و این قیمت کاملا واقعی می باشد و همان چیزی که برای شما تعیین شده است در انتهای کار از شما دریافت می شود . هرگونه تخلف از سمت کارگران ما در خصوص دریافت اضافی وجه پرداختی برخورد کردید حتما حتما با شماره بنده ( کرمی ) تماس حاصل فرمایید . 09128105191   

بصورت کلی تمامی قیمت های اسباب کشی و بسته بندی کاملا متناسب با رضایت مشتری و منصفانه تعیین شده که می توانید در منو سایت از بخش ( تعرفه های باربری ) مشاهده فرمایید این قیمت های نسبت به نیاز شما تغییر خواهد کرد . لطفا تماس بگیرید .

 

اتوبار دارآباد تهران

شعبات شمال تهران + شماره تماس و سرویس دهی شبانه روزی :

هر روز که به تجربه ما افزوده می شود ما روز به روز به اهدافمان نزدیک می شویم هدف موسسه باربری دارآباد سرویس دهی به تمامی مناطق تهران با بهترین و باکیفی تترین خدمات اثاث کشی به مشتریان محترم تهرانی می باشد و امسال توانسته ایم به اکثر مناطق شمال تهران ارائه خدمات دهیم و همچین به شهرستان کرج هم باربری زدیم و به شهرستان کرج هم سرویس دهی می نمائیم . ( باربری کرج )

شماره تماس باربری دارآباد : 02122900849 | 02122903302 | 02122881821

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×