باربری سعادت آباد تهران ( سعادت آباد یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری و اتوبار میرداماد) با پرسنل و کارگران خوش اخلاق و زحمت کش آماده ارائه بهترین خدمت حمل نقل و بسته بندی به همه همشهریان عزیزی که در محدوده سعادت آباد می باشند این خدمات شامل بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل ، حمل و نقل آسان و مطمئن ، قیمت حمل منصفانه ، چیدمان سریع  در مقصد و …. می باشد.

اگر قصد جا‌به‌جایی اثاثیه منزل، وسایل اداره، شرکت و غیره را دارید می توانید با باربری سعادت آباد تماس بگیرید و ماشین مخصوص و مودر نیاز بارتان را سفارش دهید و  از مشاوره رایگان ما نیز جهت اسباب کشی راحت استفاده کنید.

باربری سعادت آباد زیر نظر باربری میرداماد در راستای ارائه بهترین خدمات باربری برای همشهریان آماده جابه جایی  وسایل شما می باشد این باربری با دارا بودن بهترین کارگران و کاردان از بسته بندی تا چیدمان وسایل در خدمت شما هست. برای سفارش باربری با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

حمل بار سعادت آباد

شماره تلفن برای مشتریان باربری محدوده سعادت آباد :  ۲۲۸۸۷۸۲۱ | ۲۲۹۰۰۸۴۹ کد تهران ۰۲۱

 

نمونه بسته بندی وسایل منزل

 

سرویس دهی سریع  و آسان با باربری سعادت آباد تهران

سرویس دهی باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی می باشد حتی در روز های تعطیل هم آماده خدمات رسانی هستیم و با دارا بودن خودرو های متنوع و مجهز از کوچک گرفته تا بزرگ اعم از : کامیون های موکت شده و مسقف ، خاور ، وانت بار ، نیسان بار برای که برای جابجایی هر نوع بار و وسایل آمادگی سرویس دهی داریم . شهروندان محدوده سعادت آباد هر موقع از روزهای هفته که تمایل به اسباب کشی و جابجایی و بسته بندی وسایل خودشان را داشته باشند.

اسباب کشی سعادت آباد

می توانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و سفارش ماشین خود را نسبت به بارشان را انجام دهند و همچنین می توانند از مشاوره رایگان ما هم در جهت حمل  و نقل آسان و بدون دردسر  وسایل استفاده کنند . هیچ گونه اجباری در اثبات بهترین بودن خود نداریم بلکه هدف معرفی است و انتخاب با شماست.

با تخصص و تجربه ای که همکاران ما در امر حمل و نقل و بسته بندی دارنند تمام تلاش خود کرده ایم طوری سرویس دهی و ارائه خدمات کنیم تا تمام مشتریان ما از حمل بار و اثاثیه شان راضی بوده و خاطره خوشی برایشان بجا گذاشته باشیم  و دفعات بعدی که نیاز به جابجایی بارشان داشتند حتما به سرما بزنند و از خدمات ما استفاده نمایند . هدف ما جذب و رضایت بخشیدن به مشتری و دائمی کردن مشتری در شرکتمان می باشد .

مراحل انجام خدمات حمل بار در سعادت آباد

باربری سعادت آباد

باربری در سعادت آباد تهران مجری ارائه باکیفیت ترین خدمات اثاث کشی منازل – شرکت ها – اداره جات – سازمان ها و … که واقع در محدوده سعادت آباد یا مناطق نزدیک آن همچون آریاشهر , صادقیه , گیشا , ستارخان , شهرک غرب , طرشت می باشد . صفر تا ۱۰۰ مراحل انجام اثاث کشی و جابجایی بارتان را متخصصین این امر بسپارید و مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد.

 • اعزام ماشین باربری و نیروهای ماهر پس از تماس و درخواست ماشین و نیرو توسط مشتری
 • در وهله اول جداسازی وسایل حساس و قیمتی و بسته بندی آن با دقت و کیفیت بالا
 • بسته بندی دیگر وسایل باقی مانده از جمله میز صندلی , مبل – یخچال و …
 • حمل و جابجایی درون وسیله نقلیه مخصوص و بارچینی مناسب
 • درصورت نیاز قرار دادن پتو در کنارهای ماشین جهت جلوگیری خسارت و آسیب به بار
 • رساندن بار به مقصد  و بارچینی آنها در مقصد تمیز و بادقت
 • تحویل سالم کلیه بار به مشتریان بدون وارد شدن خسارتی
این مطلب را هم ببینید
باربری لواسان شمیرانات تهران | بسته بندی حرفه ای و اتوبار در لواسان

بسته بندی لوازم سنگین و شکستنی با تجهیزات باکیفیت

برای اکثر خانواده ها و حتی برای ما هم پیش آمده که در زمان اسباب کشی منزل با بسته بندی نکردن درست وسایل دچار خسارت و صدمه دیدن در حین انتقال بار از مبدا به مقصد می شد و همیشه حسرت اینو می خوردیم . که ای کاش این وسیله  آسیب یا صدمه ای  بهش وارد نمی شد.

چون این وسیله یا با ارش بود و قدیمی یا قیمتی اما شاید برخی خانواده از شرکت های باربری سعادت آباد که تیم مجزا و متخصص بسته بندی دارنند بی اطلاع باشند .اما شما اطلاع داشته باشید اتوبار میرداماد با داشتن بهترین تیم متخصص بسته بندی هر نوع وسایل از وسایل کوچک گرفته تا بزرگ از وسایل قیمتی و باارزش گرفته تا …. را بسته بندی حرفه ای  و اصولی می کند  .

بسته بندی اثاثیه منزل

 • ابزارهای مورد استفاده در این امر باکیفیت و مطمئن هستند
 • بسته بندی کاملا محکم و اصولی جهت جلوگیری از خسارات
 • بعلت حساس بودن این کار از افرادی باتجربه و متخصص استفاده می نمائیم
 • بسته بندی های انجام شده توسط کارگران در بخش نمونه کارها موجود است

مزایا و تجهیزات بسته بندی شرکت باربری سعادت آباد

حسنی که تیم بسته بندی باربری در محدوده سعادت آباد  دارد این است که طوری وسایل شما بسته بندی می کنند که هیچ گونه خسارتی به بارتان در حین جابجایی وارد نشود اگر خدایی نکرده با بی دقتی و هزار تا اتفاق دیگه ای که ممکن است رخ دهد اگر صدمه ای به بارتان وارد شده خیالتان راحت شرکت بارتان را بیمه می کند و کلیه خسارت وارد شده را پرداخت می کند .

تجهیزات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 • استفاده از کارتن های چند لایه با مقاوم , محکم جهت بسته بندی وسایل شکستنی و کریستال
 • وکیوم کردن که شامل بابل رپ  ( فوم ضربه گیر محکم ) – استرچ رپ ( سلفون )
 • چسب پهن اصل
 • ساک رختخواب

نازلترین تعرفه و قیمت را از باربری سعادت آباد بخواهید

نرخ و هزینه های حمل و نقل , بسته بندی بار و اثاث کشی منزل و …  درون شهری و برون شهری  کاملا مناسب می باشد و شما عزیزان می توانید  از بخش تعرفه باربری و اتوبار  اقدام به مشاهده تعرفه ها نمایید و با تعرفه دیگر باربری ها مقایسه کنید و خواهید که که واقعا منصفانه و در جهت رضایت شما تعیین شده اند.

قیمت های نسب به ماشین های باربری متفاوت است از ۴۰ هزار تومن نرخ شروع می شود تا ۱۵۰ هزار تومان که براساس انتخاب ماشین قیمت ها بالا و پایین می شود. در ضمن شما می توانید تعرفه های ما را با دیگر شرکت های باربری در تهران مقایسه کنید و در نهایت خودتان منصف ترین را انتخاب کنید.  کارشناس ما بر اساس نیاز باربری در سعادت آباد قیمت و کرایه باربری دقیقی را برایتان برآورد می کند.

 • سرویس دهی به تمام نقاط تهران از جمله » باربری و اتوبار فرشته در خیابان فرشته
 • باربری در ونک تهران در منطقه ونک | باربری و حمل بار در گاندی تهران

امکانات به روز با بیمه نامه باربری سعادت آباد تهران

باربری سعادت آباد تمامی سعی خود را کرده و خواهیم کرد تا خدمات نوین و درخور شخصیت شما ارائه کنیم تا رضایت شما را بدست آوریم و شما را در زمره مشتریان دائمی خود نماییم. خواهشی که داریم این خدمات را بادقت بخوانید و از بخش نمونه کارها هم دیدن فرمایید تا با فکر و تصمیم مطمئن تر ما را انتخاب کنید. خدمات زیر بخشی از خدمات ارائه شده می باشد که دیگر امکانات را در صفحه اصلی ما مشاهده کنید.

از جمله استفاده از :

 1. کارگران ماهر , با اخلاق و مجرب در زمینه حمل و نقل
 2. استفاده از ماشین های باربری با کیفیت موکت شده  و راننده ماشین با تجربه و با اخلاق
 3. استفاده از بهترین روش های بسته بندی وسایل
 4. اطمینان می دهیم که بارتان را مطمئن و سالم در مقصد تحویل دهیم
 5.  ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین نرخ و تعرفه های حمل نقل
 6. و تعرفه های پایین برای بسته بندی لوازم و اسباب اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران
 7. بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل با کارتن های حجیم و محکم
 8.  استفاده از وسایل و ابزا های باکیفیت و پیشرفته در امر بسته بندی
 9. حمل و جابجایی تمام محدوده ها , محله ها , خیابان های تهران
 10. بیمه نامه و تضمین سالم رسیدن بار و پرداخت هزینه هرگونه صدمه به بارتان از شوی همکاران ما
این مطلب را هم ببینید
باربری لویزان تهران شماره تلفن 22881821 - باربری در منطقه لویزان

[ انجام باربری و حمل اثاثیه در پاسداران  – باربری و اتوبار در یوسف آباد تهران ]

ارائه تضمینی خدمات از سعادت آباد به هر نقطه از تهران و شهرستان

از آنجا که امروزه اعتماد کردن به شرکت های باربری در سعادت آباد سخت شده است و برخی با نداشتن مجوز رسمی از اتحادیه بدترین سرویس را به مشتری می دهند و در اخر هم با دادن قیمت بالا و قبول نکردن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن وسایلشان , رضایت مشتری را نمی توانند جلب کنند و اما باربری میرداماد با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه ( از منو سایت مشاهده کنید ) + بیمه کردن بار + قبول مسئولیت کلیه اتفاقات در حین جابجایی می توان این اتوبار را جزو اتوبار های معتبر در تهران نامید.

از آنجایی که باربری سعادت آباد تلاش دارد بهترین امکانات و از مجرب ترین نیروهای مجرب و کاردرست برای اسباب کشی راحت بهره مند شود بنابراین از کیفیت خدماتی که به مشتریان ارائه می کنیم اطلاع داریم.

حمل بار در سعادت آباد

شماره های تماس موسسه باربری میرداماد

باربری در منطقه سعادت آباد تهران در تمامی روزه ای هفته  ( حتی در روزه های تعطیل ) در دسترس شما شهروندان تهرانی می باشد و در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ماشین مخصوص باربری خود را سفارش دهید و  کارگران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر که در هر کجای تهران باشد حاضر می شوند و کار حمل  و نقل و بسته بندی را به سرعت و بادقت انجام  می دهند و در محل مورد نظر تخلیه  می کنند . تلفن باربری در سعادت آباد ۲۲۸۸۱۸۲۱

تلفن باربری سعادت اباد

 • سرویس دهی به مراکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸
 • سرویس دهی به شمال تهران (باربری سعادت آباد): ۲۲۹۰۰۸۴۹  ||| ۲۲۹۰۳۳۰۲
 • سرویس دهی به غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۴     ۴۴۳۶۲۹۳۳
 • ارائه خدمات به شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶
 • مدیریت : آقای کرمی ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱  — آقای شاکری ۰۹۱۲۱۴۹۲۸۱۳

کارهایی که توسط ما انجام شده را از نمونه کارهای سایت مشاهده بفرمایید

اگر در کار باربری سعادت آباد شک دارید می توانید از بخش ( کارهای انجام شده ) نمونه کارهای ما رو مشاهده بفرمایید و در صورت مورد قبول بودن کار باربری سعادت آباد اقدام به سفارش حمل بارتان کنید و ما در اسرع وقت در محل حضور پیدا کرده و بارتان در محل مورد نظر تخلیه و چیدمان  می کنیم . ( شماره تماس  ۲۲۹۰۰۸۴۹ ) تمامی نمونه کارها توسط باربری ما صورت گرفته و هرگونه کپی برداری از تصاویر نمونه کارها پیگرد قانونی دارد.

همکاران ما اتوبار در محدوده سعادت آباد تمامی سعی و تلاش خود خواهند کرد تا وسایل و بارتان سالم و مطمئن به مقصد برسد کافی است به ما اعتماد کنید و در راستای تحقق رویای ارائه بهترین خدمات باربری در تمام مناطق تهران حمایت کنید !!!

اهداف و مناطق تحت پوشش اتوبار سعادت آباد

در راستای سهولت و تسریع در خدمت رسانی به کلیه اهالی مناطق تهران تضمینی بر این شد در هر منطقه شمال شرق غرب و مرکز و در آیند نزدیک در جنوب تهران شعباتی بزنیم تا سرویس دهی  باربری سریع تر در کلیه نقاط تهران انجام شود . در راستای تحقق ارائه خدمات به کلیه نقاط تهران به مناطق زیر فعلا سرویس دهی کامل و شبانه روزی انجام  می دهیم.

سعادت آباد در نقشه تهران

با سیاست و اهداف تعیین شده در باربری سعادت آباد پوشش تمام نقاط ایران است که در چند سال آینده قطعا به این هدف خواهیم رسید. اگر توانسته ایم به حد مناطق هم برسیم با ارائه خدمات باکیفیت و مشتری پسند بوده است مگر نه توسعه یک کسب و کار بدون حمایت مشتری امکان پذیر نیست.

شعبات فعال در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *