باربری و اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد تهران ( سعادت آباد یکی از مناطق تحت پوشش شرکت باربری و اتوبار میرداماد)  با پرسنل و کارگران خوش اخلاق و زحمت کش آماده ارائه بهترین خدمت حمل نقل و بسته بندی به همه همشهریان عزیزی که در محدوده سعادت آباد می باشند این خدمات شامل بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل ، حمل و نقل آسان و مطمن ، قیمت حمل منصفانه ، چیدمان سریع  در مقصد و …. می باشد . اگر قصد جا به جایی اثاثیه منزل ، وسایل اداره و … را دارید می توانید با باربری سعادت اباد تماس بگیرید و ماشین مخصوص بارتان را سفارش دهید و  از مشاوره رایگان ما استفاده کنید !!!

باربری سعادت آباد زیر نظر باربری میرداماد در راستای ارائه بهترین خدمات باربری برای همشهریان آماده جا به جایی  وسایل شما می باشد این باربری با دارا بودن بهترین کارگران و کاردان از بسته بندی تا چیدمان وسایل در خدمت شما هست.

برای سفارش باربری با شماره های ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید : شماره تماس : 22900849-021

 

سرویس دهی سریع  و آسان با باربری سعادت آباد تهران :

سرویس دهی باربری سعادت آباد به صورت شبانه روزی می باشد حتی در روز های تعطیل هم آماده خدمات رسانی هستیم و با دارا بودن خودرو های متنوع و مجهز از کوچک گرفته تا بزرگ اعم از : کامیون های موکت شده و مسقف ، خاور ، وانت بار ، نیسان بار برای که برای جابجایی هر نوع بار و وسایل آمادگی سرویس دهی داریم . شهروندان محدوده سعادت آباد هر موقع از روزهای هفته که تمایل به اسباب کشی و جابجایی و بسته بندی وسایل خودشان را داشته باشند میتوانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و سفارش ماشین خود را نسبت به بارشان را انجام دهند و همچنین میتوانند از مشاوره رایگان ما هم در جهت حمل  ونقل آسان و بدون دردسر  وسایل استفاده کنند .

با تخصص و تجربه ای که همکاران ما در امر حمل و نقل و بسته بندی دارنند تمام تلاش خود کرده ایم طوری سرویس دهی و ارائه خدمات کنیم تا تمام مشتریان ما از حمل بارشان راضی بوده و خاطرته خوشی براشان بجا گذاشته باشیم  و دفعات بعدی که نیاز به جابجایی بارشان داشتند حتما به سرما بزنند و از خدمات ما استفاده نمایند . هدف ما جذب و رضایت بخشیدن به مشتری و دائمی کردن مشتری در شرکتمان می باشد . تلفن اتوبار سعادت آباد ( 22881821 )

مراحل انجام خدمات در باربري در محدوده سعادت آباد  : 

باربری در محدوده سعادت آباد مجری ارائه باکیفیت ترین خدمات اثاث کشی منازل – شرکت ها – ادارجات – سازمان ها و … که واقع در محدوده سعادت آباد یا مناطق نزدیک آن همچون آریاشهر , صادقیه , گیشا , ستارخان , شهرک غرب , طرشت می باشد . صفر تا ۱۰۰ مراحل انجام اثاث کشی و جابجایی بارتان را متخصصین این امر بسپارید و مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد.

 • اعزام ماشین باربری و نیروهای ماهر پس از تماس و درخواست ماشین  و نیرو توسط مشتری
 • در وهله اول جداسازی وسایل حساس وقیمتی وبسته بندی آن با دقت و کیفیت بالا
 • بسته بندی دیگر وسایل باقی مانده از جمله میز صندلی , مبل – یخچال و …
 • حمل و جابجایی درون وسیله نقلیه مخصوص و بارچینی مناسب
 • درصورت نیاز قرار دادن پتو در کنارهای ماشین جهت جلوگیری خسارت و آسیب به بار در حین رانندگی
 • رساندن بار به مقصد  و بارچینی آنها در مقصد تمیز و بادقت
 • تحویل سالم کلیه بار به مشتریان بدون وارد شدن خسارتی

 

نازلترین تعرفه و قیمت ها در سعادت آباد را از  اتوبار سعادت آباد بخواهید

نرخ و هزینه های حمل و نقل , بسته بندی بار و اثاث کشی منزل و …  درون شهری و برون شهری  کاملا مناسب می باشد و شما عزیزان می توانید  از بخش ( تعرفه باربری و اتوبار ) اقدام به مشاهده تعرفه ها نمایید و با تعرفه دیگر باربری ها مقایسه کنید و خواهید که که واقعا منصفانه و در جهت رضایت شما تعیین شده اند . ( قیمت های ما نسب به ماشین های بارربری متفاوت است از 40 هزار تومن نرخ شروع میشه تا 130 هزار تومان )  در ضمن شما میتوانید تعرفه های ما را با دیگر شرکت های بااربری در تهران مقایسه کنید و در نهایت خودتان منصف ترین را انتخاب کنید .

خدماتی که اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد تهران ارائه می کند !

ما تمامی سعی خود را کرده و خواهیم کرد تا خدمات نوین و درخور شخصیت شما ارائه کنیم تا رضایت شما را بدست آوریم و شمارا در زمره مشتریان دائمی خود نمائیم. خواهشی که داریم این خدمات را بادقت بخوانید و از بخش نمونه کارها هم دیدن فرمایید تا با فکر و تصمیم مطمئن تر ما را انتخاب کنید .

از جمله استفاده از :

 1. کارگران ماهر , با اخلاق و مجرب در زمینه حمل و نقل
 2. استفاده از ماشین های بااربری با کیفیت موکت شده  و راننده ماشین با تجربه و با اخلاق
 3. استفاده از بهترین روش های بسته بندی وسایل
 4. اطمینان می دهیم که بارتان را مطمئن و سالم در مورد محل مورد نظرتان حمل , تخلیه و چیدمان می کنیم .
 5.  ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین نرخ و تعرفه های حمل نقل
 6. و تعرفه های پایین برای بسته بندی لوازم و اسباب اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران
 7. بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل با کارتن های حجیم و محکم
 8.  استفاده از وسایل و ابزاهای باکیفیت و پیشرفته در امر بسته بندی
 9. حمل وجابجایی بتمام محدوده ها , محله ها , خیابان های تهران
 10. بیمه نامه و تضیمین سالم رسیدن بار و پرداخت هزینه هرگونه صدمه به بارتان از شوی همکاران ما

[ » انجام باربری و حمل اثاثیه در پاسداران  – باربری و اتوبار در یوسف اباد تهران  ]

 

ارائه تضمینی خدمات از سعادت آباد به هر نقطه از تهران و شهرستان: 

از آنجا که امروزه اعتماد کردن به شرکت های باربری در تهران سخت شده است و برخی با نداشتن مجوز رسمی از اتحادیه بدترین سرویس را به مشتری می دهند و در اخر هم با دادن قیمت بالا و قبول نکردن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن وسایلشان , رضایت مشتری را نمیتوانند جلب کنند و اما اتوبار میرداماد با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه ( از منو سایت مشاهده کنید ) + بیمه کردن بار + قبول مسئولیت کلیه اتفاقات در حین جابجایی میتوان این اتوبار را جزو اتوبار های معتبر در تهران نامید .

 

باربری سعادت آباد حمل بار و اثاثیه منزل 22900849 | اتوبار سعادت آباد

بسته بندی وسایل با تجهیزات باکیفیت واستفاده از روش های اصولی و استاندارد :

برای اکثر خانواده ها و حتی براای ما هم پیش امده که در زمان اسباب کشی منزل با بسته بندی نکردن درست وسایل دچار خسارت و صدمه دیدن در حین انتقال بار از مبدا به مقصد میشد و همیشه حسرت اینو میخوردیم . که ای کاش این وسیله  آسیب یا صدمه ای  بهش وارد نمی شد . چون این وسیله یا باارش بود و قدیمی یا قیمتی اما شاید برخی خانواده از شرکت های باربری که تیم مجزا و متخصص بسته بندی دارنند بی اطلاع باشند .اما شما اطلاع داشته باشید اتوبار میرداماد با داشتن بهترین تیم متخصص بسته بندی هر نوع وسایل از وسایل کوچک گرفته تا بزرگ از وسایل قیمتی و باارزش گرفته تا …. را بسته بندی حرفه ای  و اصولی می کند  .

 • ابزارهای مورداستفاده در این امر باکیفیت و مطمئن هستند
 • بسته بندی کاملا محکم و اصولی جهت جلوگیری از خسارات
 • بعلت حساس بودن این کار از افرادی باتجربه و متخصص استفاده مینمائیم
 • بسته بندی های انجام شده توسط کارگران در بخش نمونه کارها موجود است

مزایا و تجهیزات بسته بندی  :

حسنی که تیم بسته بند باربری در محدوده سعادت آباد  دارد ایسنت که طوری وسایل شما بسته بندی می کنند که هیچ گونه خسارتی به بارتان در حین جابجایی وارد نشود اگر خدایی نکرده با بی دقتی و هزار تا اتفاق دیگه ای که ممکن است رخ دهد اگر صدمه ای به بارتان وارد شده خیالتان راحت شرکت بارتان رابیمه می کند و کلیه خسارت وارد شده را پرداخت می کند .

تجهیزات استفاده شده در اتوبار سعادت آباد :     

 • استفاده از کارتن های چند لایه با مقاوم , محکم جهت بسته بندی وسایل شکستنی و کریستال
 • وکیوم کردن که شامل بابل رپ  ( فوم ضربه گیر محکم ) – استرچ رپ ( سلفون )
 • چسب پهن اصل
 • ساک رختخواب

درصورت تایید باربری ما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید 

باربری سعادت آباد تهران در تمامی روزه ای هفته  ( حتی در روزه های تعطیل ) در دسترس شما شهروندان تهرانی می باشد و در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و ماشین مخصوص بارربری خود را سفارش دهید و  کارگران ما در سریع ترین زمان در محل مورد نظر که در هر کجای تهران باشد حاضر میشوند و کار حمل  ونقل و بسته بندی را به سررعت و بادقت انجام  می دهند و در محل مورد نظر تخلیه  می کنند . شماره اتوبار در سعادت آباد 22881821

سرویس دهی به مراکز تهران : 88784368

سرویس دهی به شمال تهران ( باربری سعادت آباد ): 22900849  ||| 22903302

سرویس دهی به غرب تهران : 44362934     44362933

ارائه خدمات به شرق تهران : 77970326

مدیریت : آقای کرمی 09128105191  — آقای شاکری 09121492813

 

 

کارهایی که توسط ما انجام شده را از نمونه کارهای سایت مشاهده بفرمایید   :

باربری سعادت آباد اگر در کار ما شک دارید می توانید از بخش ( نمونه کارها ) نمونه کارهای ما رو مشاهد بفرمایید و در صورت مورد قبول بودن کار ما اقدام به سفارش حمل بارتان کنید و ما در اسرع وقت در محل حضور پیدا کرده و بارتان در محل مورد نظر تخلیه و چیدمان  میکنیم . ( شماره تماس  22900849 ) تمامی نمونه کارها توسط باربری ما صورت گرفته و هرگونه کپی برداری از تصاویر نمونه کارها پیگرد قانونی دارد .

همکاران ما اتوبار در محدوده سعادت آباد تمامی سعی و تلاش خود خواهند کرد تا وسایل و بارتان سالم و مطمئن به مقصد برسد کافیست به ما اعتماد کنید و در راستای تحقق رویای ارائه بهترین خدمات باربری در تمام مناطق تهران حمایت کنید !!!

باربری در سعادت آباد

مناطقی که تحت پوشش شرکت باربري سعادت آباد تهران می باشد کدام اند ؟

در راستای سهولت و تسریع در خدمت رسانی به کلیه اهالی مناطق تهران تضمیم بر این شد در هر منطقه شمال شرق غرب و مرکز و در آیند نزدیک در جنوب تهران شعباتی بزنیم تا سرویس دهی  باربری سریع تر در کلیه نقاط تهران انجام شود . در راستای تحقق ارائه خدمات به کلیه نقاط تهران به مناطق زیر فعلا سرویس دهی کلمب و شبانه روزی انجام  میدهیم .

شعبات فعال باربري سعادت آباد :

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید : باربری تهران
نظرات کاربران :


×