فروشگاه لوازم ورزشی پویا اسپرت

( پویا اسپرت اولین فروشگاه تخصصی لوازم ورزشی )

فروشگاه اینترنتی پویا اسپرت با هدف معرفی تخصصی , مشاوره و فروش لوازم ورزشی برای افراد با سلیقه ها و توان خرید متفاوت تاسیس گردید . در پویا اسپرت سعی کردیم .ع ارتباط مستقیم بین وارد کننده / تولید کننده و خریدار را برقرار نماییم تا از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان در سراسر کشور جلوگیری شود .

کالاها در گروه های مختلف با برندهای متفاوت آورده شده و تلاش ما بر این بوده تا کامل ترین توضیحات و جزئیات هر کالا به صورت واضح اعلام گردد تا برای مشتریان و بازدید کنندگان گرامی امکان مقایسه و تصمیم گیری در مورد خرید آسان تر باشد .

گارنتی ما به شما :

  • کالایی که دریافت می کنید , با آنچه در سایت می بینید و در مشخصات کالایی که می خوانید , کاملا یکسان می باشد .
  • می توانید در کمترین زمان ممکن , معتبرترین و بهترین برندهای کالاهای ورزشی موجود در کشور را با جزئیات کامل ببنید و فقط با چند کلیک یا یک تماس تلفنی کالاهای خود را درب منزل دریافت نمایید .

موسسین این فروشگاه از سال ۱۳۷۰ بصورت تخصصی در فروش لوازم ورزشی فعالیت دارند و تجربه ما در مشاوره , تهیه و ارائه بهترین های ورزش از هم اکنون در اختیار شماست . تیم ما نهایت تلاش خود را جهت ارائه بهترین خدمات به ورزشکاران عزیز را دارد خواهشمندیم ما را از انتقادات و پیشنهادات خود دریغ نفرمایید .

راه های ارتباطی  شما عزیزان با ما  :

مدیر فروش :              ۰۹۱۲۰۷۵۹۲۰۰                   Sell[at]Pooyasport[Dot]Com

مدیر فنی :                   ۰۹۱۲۰۷۵۹۳۰۰                   Info[at]Pooyasport[Dot]Com

مدیر پشتیبانی  :      ۰۹۱۲۰۷۵۹۴۰۰        Support[at]Pooyasport[Dot]Com

http://pooyasport.com