باربری اوین تهران : باربری ما با داشتن چنین سال خدمت و تجربه در امور حمل و نقل و اثاث کشی منزل , بسته بندی مفتخر است بهترین خدمات و سرویس ها رو به اهالی محترم منطقه اوین ارائه نماید تا رضایتو اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب نمائیم .تمامی خدمات ارائه شده بصورت کاملا تخصصی و همه روزه همه ساعته , دورن شهری و برون شهری صورت میگیرد . بعلت وجود مجهز ترین ماشین آلات , ابزارهای بسته بندی و حمل بار  به روز ترین و خدمات متنوعی را به شهروندان ارائه می نماید .

 ☎ شماره تماس انجام باربری در منطقه اوین با نیروهای مجرب : 22900849 — 22881821

 

خدمات نوین و حرفه ای باربری اوین تهران :

باربری اوین تهران با دارا بودن یک کادر باتجربه و متخصص در بسته بندی و حمل و نقل بار آماده خدمت رسانی بهترین خدمات در منطقه اوین  می باشد .

 • استفاده از نیروهای ماهر و کاربلد و بااخلاق در زمینه بسته بندی , حمل بار و جابجایی
 • استفاده از مجهز ترین وسایل نقلیه و استاندارد ( تضمین حمل سالم بار و تحویل در مقصد  )
 • حمل بار از منطقه اوین به تمام نقاط تهران در سریع ترین زمان ممکن
 • اعزام نیرو و کارگر به تعداد مورد نیاز جهت حمل و جابجایی بار
 •  هزینه و قیمت های باورنکردی – کاملا منصفانه و مشتری محور
 • بسته بندی حرفه ای و تضمینییییی هرگونه بار و وسایل باارزش و شکستنی
 • جابجایی انواع وسایل سنگین و سبک با وسایل نقلیه متنوع باربری اوین
 • جابجایی یخچال – میزصندلی – مبلمان – گاوصندوف – تخت خواب – اجاق گاز و ..
 • جواز فعالیت رسمی از اتحادیه – صدرو بیمه نامه
 • مشاوره رایگان به صورت تخصصی و راهنمایی ها ضروری  در زمینه اثاث کشی و نحوه بسته بندی
 • استفاده از رانندگان با تجربه و مسیر بلد و بااخلاق

کلیه خدمات ذکر شده با تضمین کتبی به مشتریان صورت میگیرد و در صورت هرگونه خسارت به بار مشتریان هزینه کامل خسارت وارد شده را تمام کمال پرداخت می شود .

باربری اوین تهران

نحوه سرویس دهی در منطقه اوین تهران  :

برای انتقال بار از مبدا به مقصد فرایند زیر انجام  میگیرد . برای حمل بار و اثاث کشی نیاز هست که مشتریان با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا مبدا – حجم بار – نوع ماشین مورد نیاز – تعداد کارگر – مقصد انتقال بار  همکاران ما ثبت کنند . پس از ثبت درخواست سریعا همکاران باربری اوین تهران با ماشین در محل مود نظر شما حضور پیدا کرده فرایند زیر را انجام  دهند .

 •   حضور در محل و در ابتدای کار بسته بندی تخصصی وسایل باارزش و هرگونه بار به سفارش مشتری
 • پس از اتمام بسته بندی – کار حمل بار و بارگیری به داخل ماشین انجام مشود
 • به صورت کاملا حرفه ای بارگیری صورت میگیرد و در صورت نیاز از پتو و وسایل دیگر استفاده می شو.د
 • پس ازاتمام – شروع به انتقال بار با ماشین به مقصد می کنیم
 • پس از رسیدن به مقصد کلیه بار به دقت بالا از ماشین تخلیه شده و به داخل منزل یا شرکت انتقال می دهیم .
 • پس ار انتقال چیدمان را با دقت و حوصله همکاران ما انجام می دهد

حمل بار در بهجت آباد تهران 

نمونه کارها و ثبت درخواست و تماس با باربری اوین تهران :

نمونه کار انجام شده : هرکسی ممکن است با تعاریفی که از شرکت شده به شک بیفتد و باخود بگوید که برای چی باید من به این باربری اعتماد کنم و بار خورد را به این شرکت بسپارم . خب حق دارید اما برای برطرف کردن شکتان به شما پیشنهاد داریم از نمونه کارهای انجام شده شرکتمان دیدن فرمایید تا بببیند که همکاران ما چه کردنند و 100 درصد با دیدن این نمونه کارها شکتان برطرف خواهد شد . حجم نمونه کارهای زیاد است و برای راحتی دیدن کاربران  نمونه کارهای منتخب دراین بخش آورده شده است .

تماس با باربری اوین تهران : جهت سفارش و ثبت درخواست انتقال بار از هر منطقه ای به منطقه ای دیگر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن جابجایی و اثاث کشی انجام شد ( بهترین خدمات بسته بندی با تخصص باالا انجام میگیرد ) . آمادگی کامل همکاران ما و تسریع در خدمت رسانی به شهروندان در برطرف سازی امر مهم اثاث کشی باربری اوین جزو پیشتازان این حوزه هستند و هرکسی با مشاهده نمونه کارها مجرب بودن و متخصص بودن پرسنل ما را کامل پی می برد .

44362933  –  44362934  

خدمات مطمئن و امن و تحویل سالم بار در مقصد :

اگر از خدمات باربری اوین بهره مند شوید  این اطمینان را به شما میدهیم که خیالتان از هر جنبه راحت باشد , چرا؟؟ چون شرکت ما با متدهای استاندارد توسط کارکنان مجرب خدمات را باامنیت بالا به شما عزیزان عرضه میدارد . جهت انتقال وسایل به مقصد از کامیونت – کامیون و خاور استفاده میشود داخل ماشین های موکت شده است تا از خسارت های بزرگ و هرنوع صدمه جلوگیری کند . در ضمن اگه بار خود را به شرکت باربری اوین بسپارید از بیمه نامه ما بهره مند خواهید شد چی بهتر از این

اسباب کشی و حمل بار در تهرانسر  

وسایل نقلیه جهت جابجایی و حمل بار در اوین تهران :

با توجه به فعالیت تخصصی چندین ساله شرکت باربری میرداماد ( اوین ) در حوزه حمل و نقل درون شهری با وسایل نقلیه مجهز قادر به حمل بار با هر نوع حجم ( کوچک و بزرگ ) به اقصا نقاط تهران می باشد . لازم به ذکر است که شرکت ما دارای یک کادر از رانندگان زحمت کش و باتجربه در مجموعه خود می باشد که همه ساعته آماده سرویس دهی است .

شعبات باربری در غرب تهران :

اکثر نقاطی که واقع در غرب تهران هستند پوشش دهی کامل توسط موسسه ماهستند کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا سه سوت در محل گفته نیورهای ما حضور یابند.

باربری جنت آباد 

باربری در صادقیه 

باربری و حمل بار ستارخان 

باربری درمحدوده پونک 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

,

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید : باربری تهران
نظرات کاربران :


×