باربری بین شهری تهران

باربری بین شهری : موسسه حمل و نقل میرداماد علاوه بر جابجایی و حمل بار دورن شهری اماده جابجایی هرگونه بار به کلیه شهرهای ایران با تعرفه های اتحادیه و صدور بیمه نامه . میرداماد بار با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور جزو معتبر ترین موسسات حمل و نقلی در تهران با پرسنل زبده و خوش اخلاق می باشد .

با خدمات و امکانات پیشرفته حمل و نقل و باربری بین شهری

موسسه ما واقع در تهران و منطقه میرداماد می باشد و به علت طولانی بودن مسیرهای شهرها به طولانی احتمال آسیب دیدن بار و شکستگی خیلی وجود دارد و اگر نکات ایمنی در هنگام بارچینی رعایت نشود ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به وسایل مشتریان اعمال شود . برای حفظ و نگه داری ایمنی بارها موسسه ما جهت باربری بین شهری از ماشین های استاندارد و مجهز استفاده می نمایید ( از لینک رو به رو ماشین های را مشاهده فرمایید ) > ماشین باربری جاداره به این نکته هم اشاره کنم که بارچینی یکی از اساسی ترین کارهایی هست که در باربری بین شهری باید توجه خاصی بهش بشه و موسسه ما با دارا بودن افرادی کاربلد و باتجربه با روش های نوین درست و حسابی بارچینی را انجام می دهند تا کوچک ترین صدمه ای به بار مشتریان عزیز وارد نشود

بنابراین باکیفیت ترین اسباب کشی و انتقال بار به شهرستان را با ماشین ها مخصوص و کارگران حمل بار موسسه باربری میرداماد تجربه نمایید .

مزیت های انتخاب باربری بین شهری میرداماد چیست ؟

در این بخش دلایلی قانع کننده و واقعی را برای شما ذکر خواهیم کرده تا بدانید اگر افتخار دهید و ما را انتخاب کنید چه امتیازات و مزایایی دارد .

 • وجود کادر فنی و اجرایی زبده و دارای سابقه کار درخشان
 • ارائه بارنامه و صدور بیمه نامه معتبر
 • بسته بندی های در جه یک و تضمینی برای باربری بین شهری و شهرستان
 • تعرفه های جابجایی کارشناسی شده و ارزان قیمت به شهرستان
 • نظم و برنامه ریزی دقیق جهت حضور و حمل بار
 • بی دغدغه بارتان را جابجا خواهیم کرد

تعرفه و کرایه ها مطابق با نرخ اتحادیه می باشد

نرخ کرایه حمل بار به اقصا نقاط ایران و بین شهری ها بااستفاده از کامیون – خاور – نیسان بار و وانت بار کاملا با کرایه های اتحادیه مطابقت دارد و توسط کارشناسان ما نسبت به عوامل (حجم بار مسافت نوع ماشین و تعداد کارگر ) متغیر است اما اساس قیمت گذاری براساس نرخ اتحادیه حمل و نقل کشور می باشد . برخلاف برخی موسسات قیمت گذاری ما کاملا واقعیست و در اخر کار قیمت متفاوتی به مشتری نمیدهیم که ناراضی باشد بلکه همان قیمت اولیه که به آنها داده ایم در اخر کار و تحویل همه بار از مشتری دریافت میکنیم . این ویژگی مهم ترین ویژگی است که مشتریان از باربری ها میخواهند . که کسی سرشان کلاه نگذارد .

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و از قیمت به روز و دقیق اطلاع پیدا کنید

شهرهای تحت پوشش و سرویس  دهی ما :

بقیه مناطق هم به زودی در این بخش درج خواهد شد . ( ۹۸/۱/۷ )

 • تهران , کرج  , قزوین , قم
 • زنجان ( ابهر , خرمدره, سلطانیه ) , همدان
 • رشت – مازندران – تالش – گلستان
 • اردبیل , تبریز, ارومیه
 • سمنان , مشهد , خراسان شمالی

برای اطلاع از خدمات, مشاوره , قیمت های باربری بین شهری  با شماره ای زیر تماس بگیرید

۲۲۹۰۰۸۴۹ – ۲۲۹۰۳۳۰۲ – ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱