باربری بین شهری | سرویس دهی به تمام شهر های ایران

باربری بین شهری : موسسه حمل و نقل میرداماد علاوه بر جابجایی و حمل بار دورن شهری آماده جابجایی هرگونه بار به کلیه شهرهای ایران با تعرفه های اتحادیه و صدور بیمه نامه می باشد. میرداماد بار با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور جزو معتبر ترین موسسات حمل و نقلی در تهران با پرسنل زبده و خوش اخلاق می باشد .

از جمله مزایایی که باربری ما دارد صدور بیمه نامه معتبر با اعتبار بالا می باشد که می تواند خیال هر مشتری را در انتخاب یک شرکت مناسب باربری برای جابجایی بین شهری راحت کند. با این بیمه نامه به مشتریان خود تضمین ۱۰۰ درصدی انتقال بار از هر نقطه تهران به شهرستان ها ایران را می دهیم.

شماره تلفن:‌۲۲۹۰۰۸۴۹

با خدمات و امکانات پیشرفته حمل و نقل و باربری بین شهری

موسسه ما واقع در تهران و منطقه میرداماد می باشد و به علت طولانی بودن مسیرهای شهرها به طولانی احتمال آسیب دیدن بار و شکستگی خیلی وجود دارد و اگر نکات ایمنی اسباب کشی در هنگام بارچینی رعایت نشود ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به وسایل مشتریان اعمال شود . برای حفظ و نگه داری ایمنی بارها موسسه ما جهت باربری بین شهری از ماشین های استاندارد و مجهز استفاده می نمایید ( از لینک رو به رو ماشین های را مشاهده فرمایید ) > ماشین باربری جا داره به این نکته هم اشاره کنم که بارچینی یکی از اساسی ترین کارهایی هست که در باربری بین شهری باید توجه خاصی بهش بشه و موسسه ما با دارا بودن افرادی کاربلد و باتجربه با روش های نوین درست و حسابی بارچینی را انجام می دهند تا کوچک ترین صدمه ای به بار مشتریان عزیز وارد نشود

بنابراین باکیفیت ترین اسباب کشی و انتقال بار به شهرستان را با ماشین ها مخصوص و کارگران حمل بار موسسه باربری میرداماد تجربه نمایید .

مزیت های انتخاب باربری بین شهری میرداماد چیست ؟

در این بخش دلایلی قانع کننده و واقعی را برای شما ذکر خواهیم کرده تا بدانید اگر افتخار دهید و ما را انتخاب کنید چه امتیازات و مزایایی دارد .

 • وجود کادر فنی و اجرایی زبده و دارای سابقه کار درخشان
 • ارائه بارنامه و صدور بیمه نامه معتبر
 • بسته بندی های در جه یک و تضمینی برای باربری بین شهری و شهرستان
 • تعرفه های جابجایی کارشناسی شده و ارزان قیمت به شهرستان
 • نظم و برنامه ریزی دقیق جهت حضور و حمل بار
 • بی دغدغه بارتان را جابجا خواهیم کرد

تعرفه و کرایه ها مطابق با نرخ اتحادیه می باشد

نرخ کرایه حمل بار به اقصا نقاط ایران و بین شهری ها با استفاده از کامیون – خاور – نیسان بار و وانت بار کاملا با کرایه های اتحادیه مطابقت دارد و توسط کارشناسان ما نسبت به عوامل (حجم بار مسافت نوع ماشین و تعداد کارگر ) متغیر است اما اساس قیمت گذاری بر اساس نرخ اتحادیه حمل و نقل کشور می باشد . برخلاف برخی موسسات قیمت گذاری ما کاملا واقعی است و در اخر کار قیمت متفاوتی به مشتری نمی دهیم که ناراضی باشد بلکه همان قیمت اولیه که به آنها داده ایم در آخر کار و تحویل همه بار از مشتری دریافت می کنیم . این ویژگی مهم ترین ویژگی است که مشتریان از باربری ها می خواهند . که کسی سرشان کلاه نگذارد .

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و از قیمت به روز و دقیق اطلاع پیدا کنید

بسته بندی و حمل بار بین شهری تهران

بعلت طولانی بودن مسیر و جابجایی بین شهری انتخاب درست ماشین, تجهیزات بسته بندی, صدور بیمه نامه معتبر با اعتبار زیاد, ارسال کارگر مجرب و متخصص  از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مشتریانی که قصد جابجایی بار به شهرهای غیر از تهران را دارند بشدت توصیه می کنیم وسایل خود را بسته بندی کنند. چون حادثه خبر نمی کند در طی جابجایی ممکن است صدمه ای به وسایل وارد شود که غیر قابل جبران باشد.

بنابراین بسته بندی نمودن وسایل از آسیب به بارتان جلوگیری می کند. باربری میرداماد کلیه اقدامات ضروری در جهت محافظت از وسایل و حفظ سلامت بارتان از مبدا تا مقصد را بکار می گیرد. برای اینکار از بسته بندی صحیح وسایل, ماشین های استاندارد و سرویس شده توسط مکانیک حرفه ای موسسه , استفاده از رانندگان باسابقه و راه بلد, بار زدن اصولی و با دقت درون ماشین از جمله کارهایی که موسسه باربری میرداماد برای سلامت وسایلتان انجام می دهد.

شهرهای تحت پوشش و سرویس  دهی ما :

خدمات بین شهری میرداماد بار شامل کدام نواحی می شود؟

بقیه مناطق هم به زودی در این بخش درج خواهد شد . ( ۹۸/۱/۷ )

 • تهران , باربری کرج  , قزوین , قم
 • زنجان ( ابهر , خرمدره, سلطانیه ) , همدان
 • رشت – مازندران – تالش – گلستان
 • اردبیل , تبریز, ارومیه, حمل بار در قزوین
 • سمنان , مشهد , خراسان شمالی

برای اطلاع از خدمات, مشاوره , قیمت های باربری بین شهری  با شماره ای زیر تماس بگیرید

۲۲۹۰۰۸۴۹ – ۲۲۹۰۳۳۰۲ – ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱