باربری تهران - اتوبار تهران

باربری تهران

 اتوبار تهران

زیر مجموعه باربری و اتوبار میرداماد

 

تهران , بزرگ ترین شهر و پایتخت کشور ایران با جمعیت ۸,۲۴۴,۵۳۵  نفر و مساحت ۷۳۰ کیلومتری مربع است . ۲۵ مین شهر پرجمعیت جهان به شمار می آید . تهران به ۲۴ منطقه و ۱۳۴ناحیه و ۳۷۰ محله تقسیم شده است.نماد شهر تهران برج آزادی می باشد البته برج میلاد نیز نماد دیگر آن به حساب می آید .

کلان شهر تهران روز به روز در حال پیشرفت است و این باعث شده است تا مردم از تکنولوژی های روئز دنیا در صنعت خانه هم استفاده کنند . در این میان لوازم خانگی حجیم و سنگین نیز در سبد خرید خانواده ها قرار دارد و روز به روز هم بر تعداد آنها در خانه ها یمان اضافه می شود . در این جا نیاز به اتوبار احساس می شود.

 


باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران   باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران                  باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران   باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران

 باربری تهران – اتوبار تهران با نام تجاری ثبت شده باربری و اتوبار میرداماد تحت مجوز های لازم از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون یکی از حرفه ای ترین باربری های تهران است . مشتریان ما در اکثر موارد از رفتار کارکنان و شیوه کار و دقت آنها رضایت کامل را داشته اند وسعی ما بر این بوده است که با صرفه ترین قیمت و ماهر ترین کارگران امور حمل و نقل اثاثیه منزل و دفتر کار همشهریان عزیز را در تمام مناطق تهران و شهرستان شمیرانات و حومه تهران انجام دهیم . و شما می توانید در صفحه اصلی با نزدیک ترین شعبه های ما تماس بگیرید .

باربری تهران – اتوبار تهران ( میرداماد ) با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ , کارگران ماهر و با تجربه در زمینه های بسته بندی , حمل و نقل , چیدمان آماده همراهی و خدمت رسانی به شرکت های تجاری , خدماتی  , دولتی , غیر دولتی , بیمارستانها و درمانگاه ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط کشور می باشد .

 

خدمات باربری تهران – اتوبار تهران

 

باربری تهران - اتوبار تهران

  1. حمل و جابجایی وسایل و اثاث منزل , دفتر , جهیزیه , مبلمان  و کالای تجاری و… به تمام نقاط تهران و شهرستان
  2. استفاده از کارگران حرفه ای و مجرب جهت انجام خدمات جابجایی بار , اثاثیه و بسته بندی
  3. ارائه خدمات همه روزه و شبانه روزی در اسرغ وقت
  4. ارائه خدمات حرفه ای در امر بسته بندی وسایل ( ۱۰۰ درصد تضمینی و تخصصی )
  5. حمل اثاثیه و وسایل با خاور , ایسوز , وانت و نیسان
  6. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین بارگیری , حمل و نقل و تخلیه بار
  7. حمل اثاثیه بدون محدویت حجم , اندازه و وزن کالا
  8. ارئه مشاوره های رایگان جهت انجام اثاث کشی آسان و راحت
  9. حمل تخصصی یخچال ساید بای ساید , تردمیل , گاو صندوق , مبلمان , پیاو , میز نهار خوری , لباس شویی , ظرف شویی و غیره …

 

   باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران  باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران باربری و اتوبار میرداماد - باربری و اتوبار تهران

سرویس دهی به تمام نقاط تهران و شهرستان ها


 

باربری تهران – اتوبار تهران

شماره تماس :

 

 ۰۲۱-۲۲۹۰۳۳۰۲  ,   ۰۲۱-۲۲۹۰۰۸۴۹  تهران شمال

 ۰۲۱-۸۸۷۸۴۳۶۸  تهران مرکز

 ۰۲۱۴۴۳۶۲۹۳۴ , ۰۲۱۴۴۳۶۲۹۳۳  منطقه غرب تهران

 مدیریت باربری : ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :