باربری زعفرانیه متخصص حمل بار اثاثیه منزل

باربری زعفرانیه ( زعفرانیه تهران یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد ) آماده خدمت رسانی در تمامی روزهای هفته به همشهریان عزیزی که در محدوده زعفرانیه تهران  ساکن هستند می باشد . باربری زعفرانیه با کارکنان با تجربه آماده جابه جایی هرگونه بار و اثاثیه منزل ، وسایل اداره جات , سازمان های دولتی , شرکت های خصوصی  و … می باشد . برای سفارش باربری و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید :

شماره تماس باربری زعفرانیه : 22900849-021 📱  09128105191 

خدمات نوین و با کیفیت باربری زعفرانیه در شمال تهران :

بااربری ما همیشه سعی کرده است  که بهترین خدمات و تعرفه های باربررری را به شما شهروندان گرامی ارئه دهد تا رضایت شما عزیزان را جلب نمایید. اگر مایل هسیتد یک اثاث کشی متفاوت تر با خدمات متنوع و امکانات به روز بهره مند شوید لحظه ای درنگ نکنید و گوشی بردارید و با ما تماس بگیرید . طوری سرویس های رضایت بخش اراسه می کنیم تا مشتریان بیشتری را به مجموعه موسسه باربری زعفرانیه روز به روز بیفزایم . خدمات ما عبارت اند از  :

 1. حمل و نقل اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستان ها
 2. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین چیدمان ، حمل و نقل و بسته بندی
 3. ارائه خدمات بسته بندی ویژه و حرفه ای
 4. مشاوره رایگان جهت اثاث کشی راحت و بدون دردسر
 5. ارائه خدمات ۲۴ ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
 6. حمل و نقل بار و اثاثیه با کامیونت ، خاور ، وانت بار و نیسان بار
 7. بسته بندی ویژه و حمل و نقل سریع و راحت بارهای سبک و سنگین با کامیونت
 8. حمل هر گونه بار از جمله مبلمان , کمد , یخچال ساید بای ساید , تردمیل , تخت خواب  , گاوصندوق و …

 

باربرری و اتوبار جردن 

توضیحات تکمیلی در مورد فعالیت های باربری زعفرانیه :

باربری زعفرانیه با پرسنل زحمت کش  و کار بلد به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به همشریان تهرانی می باشد . این باربری زیر نظر باربری میرداماد ، با یک تماس همکاران ما در کمترین زمان در محل موردنظر حاضر می شوند ، برای تماس باما و همین طور استفاده از مشاوره رایگان ما با شماره زیر تماس بگیرید . مدیریت باربری :22903302 📞  09128105191

همان طور که گفتم همکاران ما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل آماده جا به جایی وسایل شما به مقصد درون شهر یا برون شهر می باشد . باربری زعفرانیه با دارا بودن وسایل نقلیه بزرگ و کوچک مثل :  کامیونت ، خاور ، وانت بار ، نیسان  و با مجهز بودن به تمام امکانات باربری و اثاث کشی به همراه کارگران مجرب آماده خدمت رسانی به شما می باشند .

قیمت جابجایی و بسته بندی بار توسط اتوبار زعفرانیه :

تمامی نرخ و هزینه های اتوبار زعفرانیه کاملا منصفانه و  در جهت رضایت شما شهروندان عزیز تنظیم شده است و شما میتوانید با این دو روش از هزینه های حمل ونقل بسته بندی وسایل آگاه باشید1- شما میتوانید  از  بخش ( تعرفه های باربری ) در منوی سایت تعرفه های باربررری را مشاهده بفرمایید . و قیمت های ما رو  با سایت های دیگر مقایسه کنید . !!!! 2 – تماس با شماره های موجود در سایت که همیشه در دسترس می باشند .

باربری در ونک تهران 

باربری زعفرانیه متخصص حمل بار اثاثیه منزل و وسایل اداری و ....

باربری زعفرانیه متخصص حمل بار اثاثیه منزل و وسایل اداری و ….

 

بسته بندی های مطمئن و ایمن ( ۱۰۰ درصد تضمینی ) :

مشکلاتی که در امر باربری وجود دارد شکستگی و صدمه های جبران ناپذیر در طی انتقال بار می باشد که اگر بسته بندی های اشتباهی انجام گیرد خسارت های بدی به بارتان وارد خواهد شد. اما با پرداخت هزینه اندک به شرکت باربری زعفرانیه کلیه امورد بارتان را به کارکنان ما تحویل داده و صحیح و بدون هیچ گونه خسارتی در مقصد از ما بگیرید هزینه های بسته بندی برای شما مشتریانی که برای اولین بار از خدمات ما بهره مند میشوید با قیمت باورنکردنی و با تخفیف عرضه میشود . کافیست به ما اعتماد کنید

 • کارتن های مستحکم
 • نایلون های ضربه گیر
 • ابزاهای به روز
 • چسب پهن باکیفیت

تلفن های باربری زعفرانیه جهت سفارش تلفنی اثاث کشی بار :

باااربری ما برای هر منطقه از تهران شمارهای مخصوصی را در نظر گرفته است که تمامی این شماره ها در تمامی روز های هفته در دسترس شما می باشد قبل از تماس حتما نمونه کارها و تعرفه های باربری  را مشاهده بفرمایید و در صورت تایید کار ما اقدام به تماس نمایید. ما همیشه سعی کرده ایم بهترین خدمات را به شما ارائه بدهیم تا رضایت شما را جلب نماییم .یکی از ویژگی های اساسی که یک موسسه حمل و نقل باید داشته باشد هدایت و راهنمایی درست مشتری برای داشتن حمل بار ایمن و مطمئن,  درهمین راستا شرکت ما کارکنایی را برای مشاوره رایگان برای مشتریان در نظر گرفته ایم . کافیست به ما اعتماد کنید .

کلیه محدوده های شمال تهران : 22900849  :::: 22903302

تمامی منقطه مرکز تهران :  88784368

غرب تهران : 44362934

شرق تهران : 77970326

مدیریت ( آقایان کرمی و شاکری ) : 09128105191

نمونه کارهای انجام شده توسط ما ( توصیه شدید میشه حتما از نمونه کارها دیدن فرمایید ) : 

شما در یخش نمونه کارها میتوانید نمونه کاارهای انجام شده توسط باااربری ما را مشاهده بفرمایید و در صورت تایید کارما اقدام به شمارش ماشین باربری کنید و کارگران ما هم در اسرع وقت در محل گفته شده حاضر یافته و به سرعت و ایمنی بالا کار حمل  ونقل و بسته بندی را شروع می کنند . ما تمام نکات ایمنی حمل  و نقل بسته بندی را انجام خواهیم خواهیم داد تا  بارتان را سالم و بدون هیچ خسارتی به محل مورد نظرتان جابجا کنیم .

حمل بار در محدوده قیطریه 

 

ادامه نمونه کارها را میتوانید از بخش ( نمونه کارها ) از منو سایت مشاهده بفرمایید .

نکته : بااربری زعفرانیه یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار میرداماد می باشد .


حمل و نقل در محدوده فرمانیه

سرویس دهی در تجریش تهران 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×