باربری ستارخان تهران جزو مناطق تحت پوشش و ارائه دهنده خدمات توسط باربری میرداماد می باشد . باربری ستارخان آماده خدمت رسانی تخصصی در زمینه های جابجایی  – بسته بندی – چیدمان و بارچینی اثاث منزل , شرکت بصورت دقیق توسط کارگران زبده وآموزش دیده در محدوده و خیابان ستارخان و مناطق اطراف ان همچون محله های باقرخان – توحید – صادقیه – یادگار امام و … می باشد . کلیه سرویس هایی که توسط شرکت ما به مشتریان ارائه می شود باهزینه کاملا مناسب بابیمه نامه و تعهد کامل به صحیح و سالم رساندن بار به مقصد مورد نظر مشتری در کمترین زمان ممکمن می باشد . مطمئن ترین و,امن ترین و تضمینی ترین جابجایی بار به تمام نقاط تهران را با باربری ما تجره کنید .  ( دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور )

☎ ثبت سفارش و مشاوره تخصصی (رایگان) با همکاران ما به صورت شبانه روزی :  ۴۴۴۴۹۱۱۸ || ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۴۴۳۶۲۹۳۴

بهترین خدمات جابجایی و بسته بندی را با باربری ستارخان تجربه کنید

باارزش ترین سرمایه شرکت ما مشتریان مان هستند (جدید و قدیم ) در جهت حفظ مشتریان خود بعدِ استفاده از خدمات ما و جذب مشتریان جدید تلاش کرده ایم تا بروزترین و با کیفت ترین نوع از خدمات را به مشتریان ارائه دهیم تا رضایتشان را جلب کنیم . خدماتی که به مشتریان عرضه میکنیم در ذیل ذکر شده است

 •  بیمه نامه حمل و نقل
 •   استفاده از کارگران با تجربه و کاربلد در امر جابجایی و بسته بندی هرگونه بار منازل و شرکت ها
 • ارائه کننده مناسب ترین وپایین ترین تعرفه های بسته بندی و جابجایی داخل شهر و برون شهر
 •  استفاده از وسایل نقلیه { کامیون – وانت – نیسان بار} مطمئن و مجهز به ابزارها وتجهیزات موردنیاز باربری
 •  بسته بندی درست و اصولی وسایل ریز و درشت , حساس و عتیقه , ظریف و …
 • با نایلون های ضربه گیر -کارتن های مستحکم و چندین لایه -سلفون – چسب های پهن
 • سرویس دهی بصورت شبانه روزی | حضور و جابجایی در کمترین زمان ممکن با دقت بالا
 • همراه با مشاوره رایگان (۴۴۳۶۲۹۳۳ )
 • سرویس دهی و جابجایی اسباب اثاثیه و هرگونه بار
 • همچون یخچال – تردمیل – میز صندلی – مبلمان و …  از مبدا موردنظر (ستارخان )
 • جابجایی به تمام نقاط تهران و شهرستان

 

باربری ستارخان تهران

نحوه عرضه خدمات و نرخ حمل و نقل و بسته بندی باربری ستارخان تهران

ارائه خدمات ما بدین گونه می باشد بعداز تماس مشتریان با ما وثبت درخواست آنها مبنی بر جابجایی و بسته بندی بار ( درخواست ماشین و تعداد کارگران  ) همکاران ما رانندگان و کارگران موردنظر مشتری را به مبدا موردنظر اعزام می کنند و پس از حضور کارگران در محل سریعا کار خود را اغاز میکنند . فعالیت کارگران ابتدا با جداسازی و بسته بندی لوازم و کالاهای شکستنی – حساس و ظریف شروع کرده و در نهایت لوازم دیگر همانند مبل – یخچال و … را با لوازم و ابزارهای نوین بسته بندی , بسته بندی می کنند .  پس از اتمام کار بسته بندی همکاران ما وسایل را به درون ماشین بارگیری می کنند و با دقت کامل راننده ماشین به مقصد می رساند و کارگران وسایل را تخلیه ودرون منزل یا شرکت و.. چیدمان می کنند .

این مطلب را هم ببینید
باربری صادقیه [ آریاشهر ] 44362933 حمل بار و بسته بندی | اتوبار صادقیه

نرخ حمل و نقل تهران اتوبار ستارخان تهران 

تمامی هزینه های بسته بندی و جابجایی اسباب اثاثیه باربری ستارخان کاملا مناسب و در راستای رضایت مشتری تعیین شده است جهت مشاهده تعرفه های برروی لینک روبه رو کلیک کنید . ( تعرفه باربری و اتوبار ستارخان ) هدف از انتخاب قیمت های پایین و مناسب جذب مشتری های بیشتر و همچنین  کمکی باشد برای افرادی که وضعیتی مالی  خوبی ندارند تا بتوانند بارشان را به نحوه احسن و با اطمینان باش رکت متخصص در حوزه اسباب کشی بدون هیچ گونه شکستگی در حین جابجایی بارشان را جابجا کنند . در ضمن شرکت ما کاملا بارتان را از مبدا تا مقصد جابجایی تضمین می کند مسئولیت کلیه اتفاقات را برعهده دارد و هرنوع خسارتی که به بارتان وارد شود کاملا پرداخت می شود . خیالتان از این بابت راحت باشد .

 

باربری ستارخان تهران

بسته بندی حرفه ای و تضمینی وسایل منزل و شرکت اتوبار ستارخان

یکی از دغدغه های مردم در حین اسباب کشی بسته بندی وسایل شکستنی و مهم می باشد که در صورت بسته بندی نکردن اصولی و سر سری وسایل میتواند خسارت زیادی به وسایلتان بزند و وسایلتان بشکند و دیگر راهی جز افسوس خوردن ندارید و باید هزینه خیلی زیادی بکنید تا همان وسیله منزل یا شرکت را خریداری کنید . اما با پرداخت مبلغ ناچیزی به به افراد متخصص که کارشناس بسته بندی وسایل و اسباب کشی است می تواند از خیلی خسارت های احتمالی در حین جابجایی و اسباب کشی جلوگیری کند و شما را از دغدغه و مشکل بزرگ بسته بندی راحت سازد.

اتوبار ستارخان

ما با داشتن نیرو های حرفه ای و کاربلد در زمینه بسته بندی هرگونه وسایل و لوزام شکستنی و باارزش , کار بسته بندی را به صورت تخصصی و با وسایل باکیفیت برای شما انجام می دهند تا هیچ گونه خسارتی در هنگام حمل و نقل وارد نشود .

شماره تلفن و ثبت درخواست ماشین و کارگر موردنیاز باربری ستارخان تهران

اگه تمایل به حمل و بسته بندی وسایل خود دارید پس دست بجنبید و با شماره های زیر تماس بگیرید ابتدا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و درصورت تایید و موردپسند بودن خدمات و نمونه کارهای درج شده در سایت اقدام به ثبت درخواست نمایید و. تمامی شمارهای باربری ستارخان همیشه دردسترس شما عزیزان می باشد به صورت کاملا شبانه روزی و  آماده پاسخگویی, منتظر تماستان هستیم مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

 • منطقه های شمال تهران : ۲۲۸۸۱۸۲۱ + ۲۲۹۰۰۸۴۹
 • مناطق واقع در مرکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸
 • منطقه های شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶
 • منطقه های غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۴۴۳۶۲۹۳۴

با هر نوع ماشینی می توانید ایمن اسباب کشی انجام دهید

انتخاب ماشین مناسب جهت اسباب کشی بارتان می تواند هزینه نهایی باربری را کاهش دهد و هم چنین متناسب با اندازه بارتان می توانید ماشین مطمئن تری را انتخاب کنید مثلا اگر بارتان اثاثیه منزل باشد و حجم آن زیاد باشد نیسان بار اصلا مناسب نبوده و باید کامیونت باری سفارش دهید. رانندگانی که در باربری ستارخان فعالیت می کنند کاملا با تجربه بوده و با اطمینان خاطر بالا بارتان را جابجا می کنند. از آنجایی در استخدام و گزینش کارگران و رانندگان اهمیت زیادی قائل هستیم بنابراین کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم به مراتب باکیفیت تر است و تضمین این را می دهیم که بارتان را صحیح و سالم در مقصد حویلتان خواهیم داد.

این مطلب را هم ببینید
باربری بلوار فردوس تهران | امکانات و خدمات نوین

ماشین های که در شرکت باربری ستارخان به مشتریان سرویس دهی می کند شامل کامیونت, خاور بار, وانت بار, نیسان بار می باشد که توسط یک متخصص مکانیک حرفه ای سرویس دهی کامل می شود.

شعباتی که تحت سرویس دهی و پشتیبانی ماست 

ما علاوه بر ستارخان بر دیگر مناطق تهران هم ارائه خدمات می کنیم. که این نشان از سابقه چندین ساله در این زمینه می باشد. باربری ما در ابتدا شروع کار سعی کرده ایم از میرداماد تا تمام نقاط تهران خدمات باکیفیت تری به شهروندان تهرانی عرضه کنیم تا بتواند در آینده به اکثر مناطق شبانه روزی سرویس دهی کنیم. رزومه درخشان و خدمات منحصر به فرد و بی نظیر  باربری ستارخان بهترین راهنمای شما جهت انتخاب تیم مجرب و مطمئن است. باربری میرداماد آرزومند یک اسباب کشی آسان برای تمام همشهریان در تهران می باشد.

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است. ماشین های باربری و اتوبار ستارخان فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتن، ظروف شکستنی و … دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *