اتوبار و باربری ستارخان

باربری ستارخان تهران جزو مناطق تحت پوشش و ارائه دهنده خدمات توسط باربری میرداماد می باشد . باربری ستارخان آماده خدمت رسانی تخصصی در زمینه های جابجایی  – بسته بندی – چیدمان و بارچینی اثاث منزل , شرکت بصورت دقیق توسط کارگران زبده وآموزش دیده در محدوده و خیابان ستارخان و مناطق اطراف ان همچون محله های باقرخان – توحید – صادقیه – یادگار امام و … می باشد . کلیه سرویس هایی که توسط شرکت ما به مشتریان ارائه می شود باهزینه کاملا مناسب بابیمه نامه و تعهد کامل به صحیح و سالم رساندن بار به مقصد مورد نظر مشتری در کمترین زمان ممکمن می باشد . مطمئن ترین و,امن ترین و تضمینی ترین جابجایی بار به تمام نقاط تهران را با باربری ما تجره کنید .  ( دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور )

☎ ثبت سفارش و مشاورره تخصصی (رایگان) با همکاران ما به صورت شبانه روزی :  ۴۴۴۴۹۱۱۸ || ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۴۴۳۶۲۹۳۴

بهترین خدمات جابجابی و بسته بندی را با باربری ستارخان تجربه کنید

باارزش ترین سرمایه شرکت ما مشتریان مان هستن(جدید و قدیم ) در جهت حفظ مشتریان خود بعدِ استفاده از خدمات ما و جذب مشتریان جدید تلاش کرده ایم تا بروزترین و باکیفت ترین نوع از خدمات را به مشتریان ارائه دهیم تا رضایتشان را جلب کنیم . خدماتی که به مشتریان عرضه میکنیم در ذیل ذکر شده است

 •  بیمه نامه حمل ونقل
 •   استفاده از کارگران با تجربه و کاربلد در امر جابجایی و بسته بندی هرگونه بار منازل و شرکت ها
 • ارائه کننده مناسب ترین وپایین ترین تعرفه های بسته بندی و جابجایی داخل شهر و برون شهر
 •  استفاده از وسایل نقلیه { کامیون – وانت – نیسان بار} مطمئن و مجهز به ابزارها وتجهیزات موردنیاز باربری
 •  بسته بندی درست و اصولی وسایل ریز و درشت , حساس و عتیقه , ظریف و …
 • با نایلون های ضربه گیر -کارتن های مستحکم و چندین لایه -سلفون – چسب های پهن
 • سرویس دهی بصورت شبانه روزی | حضور و جابجایی در کمترین زمان ممکن با دقت بالا
 • همراه با مشاوره رایگان (۴۴۳۶۲۹۳۳ )
 • سرویس دهی و جابجایی اسباب اثاثیه و هرگونه بار
 • همچون یخچال – تردمیل – میزصندلی – مبلماان و …  از مبدا موردنظر (ستارخان ) به تمام نقاط تهران و شهرستان

 

باربری ستارخان تهران

نحوه عرضه خدمات و نرخ حمل ونقل وبسته بندی باربری ستارخان تهران

ارائه خدمات ما بدین گونه می باشد بعداز تماس مشتریان با ما وثبت درخواست آنها مبنی برجابجایی و بسته بندی بار ( درخواست ماشین و تعداد کارگران  ) همکاران ما رانندگان و کارگران موردنظر مشتری را به مبدا موردنظر اعزام می کنند و پس از حضور کارگران در محل سریعا کار خود را اغاز میکنند . فعالیت کارگران ابتدا با جداسازی و بسته بندی لوازم و کالاهای شکستنی – حساس و ظریف شروع کرده و در نهایت لوازم دیگر همانند مبل – یخچال و … را با لوازم و ابزارهای نوین بسته بندی , بسته بندی می کنند .  پس از اتمام کار بسته بندی همکاران ما وسایل را به درون ماشین بارگیری می کنند و با دقت کامل راننده ماشین به مقصد می رساند و کارگران وسایل را تخلیه ودرون منزل یا شرکت و.. چیدمان می کنند .

نرخ حمل ونقل تهران اتوبار ستارخان

تمامی هزینه های 💵 بسته بندی و جابجایی اسباب اثاثیه باربری ستارخان کاملا مناسب و در راستای رضایت مشتری تعیین شده است جهت مشاهده تعرفه های برروی لینک روبه رو کلیک کنید . ( تعرفه باربری و اتوبار ستارخان ) هدف از انتخاب قیمت های پایین و مناسب جذب مشتری های بیشتر و همچنین  کمکی باشد برای افرادی که وضعیتی مالی  خوبی ندارنند تا بتوانند بارشان را به نحوه احسن و با اطمینان باش رکت متخصص در حوزه اسباب کشی بدون هیچ گونه شکستگی در حین جابجایی بارشان را جابجا کنند .

در ضمن شرکت ما کاملا بارتان را از مبدا تا مقصد جابجایی تضمین می کند مسئولیت کلیه اتفاقات را برعهده دارد و هرنوع خسارتی که به بارتان وارد شود کاملا پرداخت می شود . خیالتان از این بابت راحت باشد .

 

باربری ستارخان تهران

بسته بندی حرفه ای و تضمینی وسایل منزل و شرکت اتوبار ستارخان

یکی از دغدغه های مردم در حین اسباب کشی بسته بندی وسایل شکستنی و مهم می باشد که در صورت بسته بندی نکردن اصولی و سر سری وسایل میتواند خسارت زیادی به وسایلتان بزند و وسایلتان بشکند و دیگر راهی جز افسوه خوردن ندارید و باید هزینه خیلی زیادی بکنید تا همان وسیله منزل یا شرکت را خریداری کنید . اما با رداخت مبلغ ناچیزی به به افراد متخصص که کارشنان بسته بندی وسایل و اسباب کشی است میتواند از خیلی خسارت های احتمالی در حین جابجایی و اسباب کشی جلوگیری کند و شما را از دغدغه و مشکل بزرگ بسته بندی راحت سازد .

اتوبار ستارخان

ما با داشتن نیرو های حرفه ای و کاربلد در زمینه بسته بندی هرگونه وسایل و لوزام شکستنی و باارزش , کار بسته بندی را به صورت تخصصی و با وسایل باکیفیت برای شما انجام می دهند تا هیچ گونه خسارتی در هنگام حمل و نقل وارد نشود .

تماس و ثبت درخواست ماشین و کارگر موردنیاز باربری ستارخان تهران

اگه تمایل به حمل و بسته بندی وسایل خود دارید پس دست بجنبید و با شماره های زیر تماس بگیرید ابتدا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و درصورت تایید و موردپسند بودن خدمات و نمونه کارهای درج شده در سایت اقدام به ثبت درخواست نمایید و. تمامیییی شمارهای باربری ستارخان همیشه دردسترس شما عزیزان می باشد به صورت کاملا شبانه روزی و اماده پاسخگویی . منتظر تماستان هستیم مطمئن باشید پشیمان نمیشوید.

 • منطقه های شمال تهران : ۲۲۸۸۱۸۲۱ + ۲۲۹۰۰۸۴۹
 • مناطق واقع در مرکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸
 • منطقه های شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶
 • منطقه های غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۳ – ۴۴۳۶۲۹۳۴

شعبات قابل سرویس دهی : 

ما علاوه بر ستارخان بر دیگر مناطق تهران هم سلطه داریم.

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :