باربری و اتوبار قیطریه

باربری قیطریه آماده سفارش گیری باربری شماست ، این اتوبار با دارا بود ماشین های متنوع برای باربری از جمله : کامیون ، کامیونت ، وانت بار ، نیسان  آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیزی که در محدوده قیطریه و منطقه ۱ تهران می باشند . باربری قیطریه می تواند وسایل شما را به صورت ۲۴ ساعته به همه نقاط تهران و شهرستان ها حمل کند ، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید  .

قیطریه یکی از محلات قدیمی شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد.

این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.[۱]

مشاوره رایگان اتوبار قیطریه:

اگر قصد جا به جایی وسایل خود را دارید حتماً با همکاران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید و اگر می خواهید از نکات باربری اطلاع پیدا کنید بازهم با همکاران ما تماس بگیرید. در این مشاوره رایگان ما شما را در انتخاب وسیله نقلیه متناسب با وسایلتان ، شما را راهنمایی خواهیم کرد و هر سوال یا مشکلی داشتید ما آماده پاسخگویی به شما هستیم .

می توانید نکات مشاوره ای مانند نکات زیر را یاد بگیرید :

برای جابه جایی بهتر است اول از وسایل بزرگ شروع کنید و بعد وسایل کوچک تر را جابه جا کنید .
و اگر خانه شما دارای راه پله تنگ و کوچک است ، نگران آسیب دیدن وسایل خود نباشید چون باربری قیطریه با بسته بندی ویژه وسایل شما اجازه آسیب دیدین به وسایل شما را نمی دهد .
و…….

 

سرویس دهی باربری قیطریه :

سرویس دهی باربری قیطریه به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته می باشد . اتوبار قیطریه با کارکنان مجرب آماده خدمت رسانی به همشریان عزیزی که در محدوده محله ونک هستند می باشد . پس اگر می خواهید اثاثیه منزل یا وسایل اداره و … را جا یه جا کنید با ما تماس بگیرید .
باربری قیطریه از بسته بندی وسایل تا چیدمان وسایل در مقصد همراه شماست .

شماره تماس  : ۸۸۷۸۴۳۶۸-۰۲۱

باربری قیطریه متخصص حمل بار و بسته بندی ویژه - اتوبار قیطریه

خدمات باربری قیطریه :

اتوبار قیطریه زیر نظر باربری میرداماد می باشد و با پرسنا مجرب خود ، با یک تماس ، در کم ترین زمان در محل حاضر می شود .
خدمات باربری شیخ بهایی :

  1. حمل و نقل اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران و شهرستان ها
  2. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی در حین چیدمان ، حمل و نقل و بسته بندی
  3. ارائه خدمات بسته بندی ویژه
  4. مشاوره رایگان جهت اثاث کشی راحت و بدون دردسر
  5. ارائه خدمات ۲۴ ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
  6. حمل و نقل بار و اثاثیه با کامیونت ، خاور ، وانت بار و نیسان

 

شماره تماس ها اتوبار قیطریه :

باربری قیطریه - اتوبار قیطریه

مناطق تحت پوشش باربری میرداماد :

باربری سعادت آباد  ، باربری یوسف آباد ، باربری سهروردی ،  باربری جردن ، باربری اندرزگو ،  باربری تجریش ،  باربری مطهری ، باربری شیخ بهایی ،  باربری سهروردی ، باربری فلسطین ، باربری فرمانیه ، باربری شمیرانات ،  باربری زعفرانیه ، باربری فردوسی ،  باربری امیر آباد ، باربری شریعتی ، باربری ولیعصر ،  باربری کشاورز ،  باربری جلفا , باربری صادقیه

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :