اتوبار در شهر قزوین

حمل بار و باربری تهران به قزوین: موسسه باربری میرداماد با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف حمل و نقل و بسته بندی وسایل در راستای گسترش مناطق سرویس دهی برون شهری بعد از کرج حالا دنبال ارائه خدمات باربری از تهران به قزوین می باشد. باربری ما هیچ گونه محدودیتی برای حمل بار و وسایل مناطل, شرکت ها, ادارجات و دیگر اماکن ندارد و همینطور برای هر نوع باری با اندازه و حجم کم یا زیاد محدودیت نیست و ماشین های متوعی از کامیون گرفته تا وانت بار که می تواند برحسب نیاز خودتون درخواست ماشین بنمایید.

حمل بار تهران به قزوین

سرویس دهی حمل بار و باربری از تهران به قزوین

اگر قصد ارسال بار از تهران به شهر قزوین را دارید شبانه روزی آماده ارائه خدمات و جابجایی بار مشتریان عزیزمان هستیم. برای اینکار شما با شماره هیای موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست بار نمایید و پس از هزینه باربری از تهران به قزوین براساس نوع بار , اندازه مسافت, تعداد کارگر, نوع ماشین و… محاسبه می شود. ما سعی کرده ایم با انصاف و براساس معیارهای مختلفی قیمت کلی را مشخص نمائیم. قیمت های ما با دیگر شرکت مقایسه کرده و بعد تصمیم گیری کنید. برای حمل بار و اثاثیه منزل شما از تهران به هر نقطه از شهرستان های ایران با خاور و کامیونت های مسقف موکت کاری شده ( با انواع پتو که باعث ایمن نگه داشتن وسایل شما می شود) سرویس دهی می کنیم.

پیشنهادی که کارشناس ما به شما می کند برای جابجایی وسایل منزل که وسایلی باارزش و شکستنی داخلشان  وجود دارد از بسته بندی آن استفاده نمایید.

صدور یک بیمه نامه معتبر برای حمل بار به شهرستان

برای تمام مشتریان که می خواهند اسباب کشی انجام دهند صحت و سالم ماندن وسایلشان بسیار حائز اهمیت است. بنابراین موسسه باربری میرداماد سعی کرده اند خدماتی در راستای تحقق این هدف داشته باشید. از جمله بسته بندی اثاثیه منزل, استفاده از کارگران متخصص و صدور بیمه نامه بین شهری از تهران به قزوین می باشد. اگر قصد حمل بار و باربری از تهران به قزوین را دارید نگران نباشید و دغدغه خسارت دیدن بارتان نباشید چون با بیمه نامه می توانید مطمئن جابجایی انجام دهید. در صورت هرگونه خسارت و آسیب به وسایل, به علت داشتن بیمه نامه, بیمه تمامی هزینه های خسارت را تقبل می کند. این بیمه نامه فقط برای حمل بار برون شهری حمل بار به شهرستان مثل تهران به قزوین می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل با روش ها نوین و تضمینی

برای جابجایی دورن شهری شاید بتوان با رعایت برخی نکات ایمنی و به دلیل مشکل مالی برخی مشتریان, از بسته بندی وسایل صرف نظر کرد ولی از باربری تهران به قزوین نمی شود صرف نظر کرد چون مسافت طولانی است و جاده های نامیزان و … که ممکن در طی جابجایی وسایل صدمان جبران ناپذیری به بارتان وارد شود. بدون بسته بندی هیچ باربری تضمین کامل سلامت بارتان به شهرستان را نمی کند. با بسته بندی فکر و خیال خود را راحت کنید هزینه بسته بندی نسبت به بارتان محاسبه می شود و کاملا هم ارزان می توانید از این خدمات استفاده کنید.

باربری میرداماد آماده ارائه بسته بندی هر نوع لوازم منزل و غیره  با ضمانت ۱۰۰% به مشتریان

  • استفاده از کارتن های محکم و مقاوم
  • فوم ها ضربه گیر و استرچ رپ
  • روزنامه باطله و پتو
  • چسب + ماژیک

هزینه باربری از تهران به قزوین چقدر است؟

معیارهای مختلفی برای ارزیابی هزینه باربری داریم که این قیمت هایی که در جدول زیر آمده قیمت های کلی هست که آورده ایم و ممکن است برحسب نوع بار و اندازه بار شما این قیمت های بالا یا پایین شود و در سایت همیشه این نکته را ذکر کرده ایم که برای اینکه قیمت دقیق تری از کارشناس ما دریافت کنید لطفا تماس بگیرید و شرایط خودتان را بگوید تا قیمت نهایی برای شما برآورد شود تا بعدا دچار مشکل نشوید. قیمتی که در ابتدای کار به شما اعلام می شود همانی خواهد بود که در اتمام کار از شما کار اسباب کشی از تهران به قزوین از شما خواهیم گرفت نه کمتر نه بیشتر. البته به میزان ساعت های اضافه که کار باربری شما طول بکشد مبلغی کمی اضافه خواهد شد. مثلا برای ۱ ساعت ۱۵ هزار تومان دریافت می کند.

سفارش آنلاین حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به قزوین : ۲۲۹۰۰۸۴۹-۰۲۱

 

قیمت باربری از تهران به قزوین

قیمت روز بهمن ۹۸ – جهت اطلاع از قیمت جدید لطفا تماس بگیرید. 

شعبه اسباب کشی در سعادت آباد

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :