حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران باربری میرداماد آماده ارائه خدمات حمل و نقل و بسته بندی به شما عزیزان تهرانی  ش می باشد , این باربری با دارا بودن ماشین های متنوع برای حمل و نقل از جمله : کامیونت , نیسان , وانت و خاور شبانه روزی و در اسرع وقت خدمات خود را به تمامی شهروندان تهرانی ارائه می کند .

باربری و اتوبار میرداماد : باربری و اتوبار میرداماد یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین باربری های تهران می باشد که دارای سابقه چندین ساله و همینطور دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد ( در بخش مجوز فعالیت می توانید مجوز اتوبار میرداماد را مشاهده بفرمایید ) . باربری ما آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی به تمام نقاط تهران با قیمت منصفانه و کیفیت کاری عالی  می باشد .

شماعزیزان می توانید با شماره های باربری ما تماس بگیرید و نسبت به اندازه , حجم و مقصدتان ماشین مورد نظرتان را سفارش دهید و همکاران ما در اسرع وقت برای حمل و نقل بار در مکان مورد نظر شما اماده می شوند .

شعبه گیشا  حمل بار در تهران

مشاوره و راهنمایی تخصصی در زمینه های باربری ( قیمت رایگان )

 اگر قصد جابجایی بار و وسایل خود را دارید حتما با باربری ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید در و اقع ا اگر دوست دارید از نکات باربری و نحوه بسته بندی لوازم شکستنی یا ظریف و … اطلاع کامل پیدا کنید باما تماس بگیرید . تمامی شماره های موجود در سایت در تمامی روزهای هفته در دسترس می باشد . برای اینکه شما بتوانید با اصول و دقت بالا وسایل خودتان را بسته بندی و حمل نمایید و دوست ندارید بارتان را به شرکت ما یا هر شرکت دیگر ی بسپارید هیچ اشکالی ندارد و این حق انتخاب شماست. باوجود عملکرد درخشان , و رضایت مشتریان ایده ای به ذهنمان رسید تا خدمتی بزرگی به شهروندان در حوزه حمل و نقل و بسته بندی بکنیم .

پیشنهاد ویژه ای به شما داریم اینست که از راهنمایی های تخصصی همکاران باربری تهران بصورت رایگان استفاده کرده و دانش خود را در زمینه اثاث کشی بالا ببرید

 

خدمت رسانی با امکانات و ابزارهای پیشرفته :

باربری ما حمل و نقل خود را از درب منزل , شرکت , سازمان و … شما با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم و وسایل شما آغاز کردن و آن هارا به داخل ماشین مخصوص باربری با دقت زیاد حمل میکنند و سپس در محل مورد نظر بارتان را تخلیه کرده و درصورت لزوم انها را در چیدمان  میکنند .

کارگران ما تمام خدمات باربری را با دقت زیاد انجام می دهند تا خیالتان از بابت نشکستن لوازمتان راحت باشد .

 

حمل بار در تهران

حمل بار در تهران

شعبه ونک حمل بار در تهران

 

بسته بندی ویژه بار و اثاثیه منزل

حمل بار و حمل اثاثیه منزل : باربری و اتوبار میرداماد تمام بار و اثاثیه منزل شما را به صورت حرفه ای و اصولی بسته بندی می کند و در کار خودش مهارت خاصی دارد . شما میتوانید از بخش ( نمونه کارها ) نمونه بسته بندی هارو مشاهده کنید . باربری ما سعی کرده است برای حمل بار و بسته بندی از کارگران خوب , با اخلاق و مجرب استفاده بکند . در جذب نیروها سعی شده براساس توانایی و تخصص صورت پذیرد تا بهترین افراد را  برای کادر بسته بندی را حم و جور کنیم برای همین با افتخار می گوییم که هر نوع بسته بندی از سمت کارگران ما انجام شود بصورت ۱۰۰ درصد و کاملا تضمینی انجام میشود تا مشتری اعتماد کند که ما بارشان را به راحتی و  با دقت بالا پکت بندی میکنیم و جابجا می کنیم .

شماره تماس برای سفارش : 88784368 | 22900849

تعرفه باربری میرداماد و حمل بار در تهران با ماشین های مجهز :

 تمامی نرخ و هزینه های حمل بار و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران منصفانه و عالی می باشد و شما می توانید تعرفه قیمت هارو از منو سایت بخش ( تعرفه باربری و اتوبار ) مشاهده بفرمایید و با تعرفه های باربری های دیگر مقایسه کنید .

 

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

شعبه زعفرانیه حمل بار در تهران

خدمات ویژه  برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران

  • حمل و نقل آسان و مطمئن به تمام نقاط تهران , شهرستان
  • ارائه بهترین خدمات بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و لوازم کوچک و بزرگ  .. .
  • ارائه خدمات شبانه روزی
  • حمل و نقل هرنوع بار سبک و سنگین ( بدون محدودیت حجم و اندازه )
  • ارائه بیمه نامه  حمل و نقل برون شهری
  • حمل بار و حمل اثاثیه منزل با تعرفه منصافه و کیفیت باربری عالی
  • استفاده از کارگران مجرب و با اخلاق
  • حمل هرگونه بار همچون جهیزیه , مبلمان , کمد , تخت خواب , فرش , گاوصندوق
  • تردمیل ,یخچال ساید بای ساید و حمل هر گونه بار سبک و سنگین با ماشین های مخصوص باربری

شعبه پاسداان

 

شماره های باربری ( حمل بار در تهران ) :

شمال تهران :  88784368

مرکز تهران :  22900849  :::: 22903302

غرب تهران : 44362934

جنوب تهران : 44362933

مدیریت ( کرمی) : 09128105191

نکته : بارربری میرداماد یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین بااربری های تهران می باشد .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×