حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران باربری میرداماد آماده ارائه خدمات حمل و نقل و بسته بندی به شما عزیزان تهرانی  ش می باشد , این باربری با دارا بودن ماشین های متنوع برای حمل و نقل از جمله : کامیونت , نیسان , وانت و خاور شبانه روزی و در اسرع وقت خدمات خود را به تمامی شهروندان تهرانی ارائه می کند .

باربری و اتوبار میرداماد : باربری و اتوبار میرداماد یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین باربری های تهران می باشد که دارای سابقه چندین ساله و همینطور دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد ( در بخش مجوز فعالیت می توانید مجوز اتوبار میرداماد را مشاهده بفرمایید ) . باربری ما آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی به تمام نقاط تهران با قیمت منصفانه و کیفیت کاری عالی  می باشد .

شماعزیزان می توانید با شماره های باربری ما تماس بگیرید و نسبت به اندازه , حجم و مقصدتان ماشین مورد نظرتان را سفارش دهید و همکاران ما در اسرع وقت برای حمل و نقل بار در مکان مورد نظر شما اماده می شوند .

شعبه گیشا  حمل بار در تهران

مشاوره رایگان

 اگر قصد جابجایی بار و وسایل خود را دارید حتما با باربری ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید در و اقع ا اگر دوست دارید از نکات باربری و نحوه بسته بندی لوازم شکستنی یا ظریف و … اطلاع کامل پیدا کنید باما تماس بگیرید . تمامی شماره های موجود در سایت در تمامی روزهای هفته در دسترس می باشد .

 

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

سرویس دهی باربری میرداماد

باربری ما حمل و نقل خود را از درب منزل , شرکت , سازمان و … شما با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم و وسایل شما آغاز کردن و آن هارا به داخل ماشین مخصوص باربری با دقت زیاد حمل میکنند و سپس در محل مورد نظر بارتان را تخلیه کرده و درصورت لزوم انها را در چیدمان  میکنند .

کارگران ما تمام خدمات باربری را با دقت زیاد انجام می دهند تا خیالتان از بابت نشکستن لوازمتان راحت باشد .

 

حمل بار در تهران

حمل بار در تهران

شعبه ونک حمل بار در تهران

 

بسته بندی ویژه بار و اثاثیه منزل

حمل بار و حمل اثاثیه منزل : باربری و اتوبار میرداماد تمام بار و اثاثیه منزل شما را به صورت حرفه ای و اصولی بسته بندی می کند و در کار خودش مهارت خاصی دارد . شما میتوانید از بخش ( نمونه کارها ) نمونه بسته بندی هارو مشاهده کنید . باربری ما سعی کرده است برای حمل بار و بسته بندی از کارگران خوب , با اخلاق و مجرب استفاده بکند

شماره تماس برای سفارش : ۸۸۷۸۴۳۶۸ | ۲۲۹۰۰۸۴۹

تعرفه باربری میرداماد :

 تمامی نرخ و هزینه های حمل بار و اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران منصفانه و عالی می باشد و شما می توانید تعرفه قیمت هارو از منو سایت بخش ( تعرفه باربری و اتوبار ) مشاهده بفرمایید و با تعرفه های باربری های دیگر مقایسه کنید .

 

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران _ باربری و اتوبار

شعبه زعفرانیه حمل بار در تهران

خدمات ویژه  برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران

حمل و نقل آسان و مطمئن به تمام نقاط تهران

ارائه بهترین خدمات بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و .. .

ارائه خدمات شبانه روزی

حمل و نقل بار  سبک و سنگین ( بدون محدودیت حجم و اندازه )

ارائه بیمه نامه  حمل و نقل برون شهری

حمل بار و حمل اثاثیه منزل با تعرفه منصافه و کیفیت باربری عالی

استفاده از کارگران مجرب و با اخلاق

حمل هرگونه بار همچون جهیزیه , مبلمان , کمد , تخت خواب , فرش , گاوصندوق ,تردمیل ,یخچال ساید بای ساید و حمل هر گونه بار سبک و سنگین با ماشین های مخصوص باربری

شعبه پاسداان

 

شماره های باربری ( حمل بار در تهران ) :

شمال تهران :  ۸۸۷۸۴۳۶۸

مرکز تهران :  ۲۲۹۰۰۸۴۹  :::: ۲۲۹۰۳۳۰۲

غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۴

جنوب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۳

مدیریت ( کرمی) : ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱

حمل بار

نکته : بارربری میرداماد یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین بااربری های تهران می باشد .

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×