ماشین باربری یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در باربری و حمل نقل بار و اسباب کشی می باشد که باید در انتخاب انها بسیار دقت کرد. شرکت باربری و اتوبار میرداماد با داشتن سابقه درخشان در امر حمل و نقل سعی کرده است از مجهز ترین  و مناسب ترین وسایل حمل نقل استفاده نماید . تمامی ماشین های ما سرویس شده و آماده ارائه خدمات حمل و نقلل به تمام مناطق تهران می باشد .

یکی از فاکتور های مهم صحیح و سالم رسیدن بار و اسباب اثاثیه َ ماشین مناسب و با کیفیت باربریست . هدف ما از انتخاب وسایل نقلیه مناسب جلب رضایت شما و در راستای آن حمل بار شما  با سهولت و سرعت و بدون هیچ گونه آسیبی در حین باربری به بارتان می باشد .  باربری میرداماد برای هرگونه بار اعم از کوچک وبزرگ بودن  آن ماشین مخصوص را در نظر گرفته است !!

شماره تماس  :  22900849  || 88784368

ماشین هایی که باربری ما موجود است عبارت اند از  کامیونت َ خاور َ  وانت بار َ نیسان بار :

کامیونت  :  کامیونت یا کامیون گونه ای از وسایل نقلیه می باشد که یکی از پر استفاده ترین ماشین ها در  حمل بار و. باربری می باشد .  کامیونت از یک تن تا ۱۲ تن بار را برای جابجایی داخل خود جای می دهد . کامیونت های اتوبار  میرداماد دارای اتاق های مسقف , موکت شده و مجهز  می باشد . نمونه تصویر زیر یکی از کامیونت های ماست  که یکی از مجهز ترین و تمیز ترین کامیونت های موجود در تهران است .

ماشین کامیونت باربری میرداماد در تهران

 

ماشین باربری در تهران

 

**برای دیدن ماشین باربری بیشتر از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید **

 

وانت بار : وانت یا وانت بار گونه ای از وسایل نقلیه باری کوچک و  پرکاربرد برای حمل وسایل با وزن و اندازه کوچک می باشد که بیشتر برای حمل بار درون شهری استفاده می شود .ظرفیت حمل بار بوسیله وانت 100 کیلو الی 4 تن می باشد . در ایران وانت بارها بدلیل استهلاک پایین َ قیمت مناسب َ ارزان و زیاد بودن قطعات بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است .

 

وانت بار ارزان قیمت در تهران

وانت بار اتوبار میرداماد

 

نیسان بار :  این نیسان بار شرکت باربری میرداماد . که کاملا مجهز و سرویس شده است

 

نیسان بار همه روز در تهران

نیسان بار در تهران

 

 

برای انتخاب ماشین باربری مناسب برای حمل بار حتما به نکات زیر توجه فرمایید :

1- نوع بار و اسباب اثاثیه ( نسبت به نوع وسایلتان ماشین مخصوص انتخاب کنید اگر بارتان کم و سبک است بهتر است از وانت بار استفاده نمایید  )

2 – جابجایی شما درون شهریست یا برون  شهری

3 –  نوع مسیر و مسافتی که قرار است بین مبدا و مقصد طی شود

4 – حجم و میزان بار ( برای بارهای سنگین بهتر از کامیون استفاد شود )

 

بهترین و مجهز ترین ماشین باربری را از شرکت ما بخواهید  22900849

از مراکز و شعبات مهم شرکت ما : 

اتوبار در سعادت اباد 

اتوبار در یوسف آباد

اتوبار در جردن

اتوبار در گاندی

باربری و اتوبار آرژانتین 

و …