بسته بندی وسایل

وسایل بسته بندی اسباب کشی و باربری : یکی از مهم ترین کارایی در حوزه باربری و اثاث کشی امر بسته بندی لوازم می باشد که اگر در ابتدای امر به درستی و اصولی انجام نشود ممکن است خسارت جبران ناپذیری در حین انتقال و جابجایی به بارتان وارد شود . برای خیلی از ما این اتفاق افتاده که اثاث کشی منزلمان را خودمان انجام دادیم و با سهل انگاری در بسته بندی وسایلمان در حین جابجایی صدمه دیده یا شکستن . هدف ما در این نوشته اینست که وسایل بسته بندی را به شما معرفی کنیم تا این وسایل را خریداری کرده و با دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان  از موسسه باربری میرداماد با نحوه بسته بندی این ابزارها آشنا شوید . ( ۲۲۹۰۰۸۴۹ )

وسایل بسته بندی اسباب کشی و باربری :

سعی کنید در تهیه این وسایل دقت زیادی داشته باشید و از فروشگاه های معتبر در بازار یا فروشگاه اینترنتی معتبرتهیه بفرمایید و دقت کنید که جنس قلابی به شما نفروشند . برای همین امر در ادامه پست در روزهای آتی بخش در این خصوص قرار خواهیم داد . پس با ما همراه باشید .

وسایل و ابزارهای مورد نیاز : 

  • کارتن های محکم چند لایه ( ۳ و ۵ لایه )
  • استرچ رپ یا نام عامیانه آن سلفون
  • بابل رپ  یا نام عامیانه نایلون حبابدار
  • چسب پهن
  • وکیوم بگ جهت بسته بندی لباس و پتو
  • بقچه زیپ دار و نخ بسته بندی

کارتن های ۳ لایه و ۵ لایه ( مخصوص اثاث کشی ) :

کارتن گزنیه مناسبی برای قرار دادن وسایل شکستنی و مهم می باشد اما به شرطی که این کارتن ها کاملا مستحکم و چند لایه باشند تا در حین جابجا و حمل آنها دچار پارگی نشوند . برای همین کارتن های مخصوص ۳ لایه و ۵ لایه وجود دارد که نیاز شما را در این زمنیه برطرف میکند و زمانی که وسایلتان داخل این کارتن های قرار می دهید خیالتان از هر چیزی راحت خواهد بود . تفاوت ۳ لایه با ۵ لایه در استحکام آن می باشد و کارتن ۳ لایه مناسب برای وسایل سبک و ظرفیت آنها از حمل ۴ تا ۲۰ کیلوگرم را تحمل می کنند و اما ۵ لایه های محکم و سقف هستند و ظرفیت حمل بار از ۲۰ کیلو تا ۴۵ کیلو گرم دارنند و برای اجسام و وسایل سنگین تر استفاده میشود .

ابعاد این کارتن ها برابر با  سانتی متر  ۵۰*۴۰*۴۰  و فقط در استحکام آنها تفاوت وجود دارد 

استرچ رپ یا عامیانه سلفون ( کاملا کاربردی )

سلفون ها یکی از اساسی ترین ابزارها برای بسته بندی مطمئن وسایل منزل و شرکت همچون مبل – میز صندلی – لباس شوی – یخچال و .. می باشد قطعا برای امر بسته بندی وسایل به این ابزار  نیاز خواهید داشت . در زیر شکل استرچ رپ را مشاهده میکنید و در متراژ ها و عرض های مختلفن در بازار موجود می باشد که نصب به نیازتان آن را تهیه کنید . یکی از پرکاربرد ترین وسیله بسته بندی می باشد . وسایل بسته بندی اسباب کشی را از مراکز معتبر بخرید تا بارتان کامل در امان باشد .

سلفون و استرچ رپ

ضربه گیر و نایلون های حبابدار جهت محافظ و بسته بندی وسایل

ضربه گیر ها مهم ترین وسیله برای بسته بندی وسایل منزل و جلوگیری از صدمات و آسیب هایی که ممکن است در حین حمل و جابجا درون ماشین یا حمل اتفاق بیفتد . ساختار این نایلون های متفاوت است و که دارای حباب های برجسته برروی خود می باشد که همین حباب ها باعث جلوگیری از واردشدن آسیب های جدی برروی وسایل شده اند . توصیه شدید میشود حتما از این محصول برای بسته بندی وسایل و اثاث کشی و باربری مطمئن استفاده نمایید. این محصول در فروشگاه های پلاستیک فروشی موجود بوده و سعی کنید از مکان های معتبر خریداری کنید .  بسته بندی وسایل پراهمیت ترین کار در امر حمل و نقل کالا می باشد که باید بدست موسسه باربری و کارگران مجرب انجام شود

 

  • مناسب برای وسایل چوبی – مبلمان – دکوراسیون اداری
  • لوازم منزل و شرکت
  • وسایل شکستنی و شیشه ای
  • بسته بندی قطعات کامپیوتری و الکتریکی

 نایلون های حبابدار