باربری آرژانتین تهران | شرکت حمل بار و اثاث کشی در منطقه آرژانتین

باربری آرژانتین تهران منصف ترین باربری در منطقه و میدان آرژانتین تهران می باشد.  محدوده آرژانتین بصورت شبانه روزی در هفت روز هفته در گستره خدمت رسانی موسسه اتوبار میرداماد می باشد. که این اتوبار دارای سابقه چندین ساله در امر باربری و بسته بندی بار در تهران  می باشد که کلیه خدمات خود را بضصورت کاملا باکیفیت و تضمینی ارائه می کند.

باربری میرداماد (آرژانتین) دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری کشور و متخصص حمل هر گونه بار اعم از کوچک و بزرگ و حمل اسباب اثاثیه منزل , شرکت های دولتی  و خصوصی , سازمان ها , اداراه جات با مجهزترین ماشین های باربری (کامیون , خاور , وانت , نیسان ) در تهران و محدوده آرژانتین می باشد .

مشاوره اسباب کشی

شرکت ما ارائه کننده مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت های حمل بار و بسته بندی بار و اسباب کشی در منطقه آرژانتین می باشد برای اطلاع از قیمت ها و تعرفه های حمل و بسته بندی بار با شماره های ما تماس بگیرید و هم چنین از مشاوره رایگان ما هم در جهت حمل و اسباب کشی بار راحت و بدون دردسر استفاده نمائید.

شماره تماس  شرکت : ۲۲۹۰۰۸۴۹ | ۲۲۸۸۱۸۲۱

باربری آرژانتین تهران

مشتریان گرامی خیالتان از صحیح سالم رسیدن بارتان راحت باشد چون باربری آرژانتین برای حمل بار  و بسته بندی اثاثیه منزل از رانندگان و کارگران مجرب و کاربلد استفاده می کند تا از خسارت های  احتمالی در هنگام حمل و جابجایی و تخلیه و چیدمان جلوگیری شود.

شرکت ما تمامی بار شما که برون شهری را بیمه کرده وبرای آن بارنامه صادر می کند و در صورتی که خسارت و صدمات احتمالی توسط همکاران باربری آرژانتین یا اتفاقات غیرمنتظره برای بارتان رخ داد آنگاه تمام و کمال هزینه های خسارت بارتان را پرداخت می شود تا دیگر دغدغه این مورد را نداشته باشید. بنابراین به ما اعتماد کنید.

باربری آرژانتین تهران

در صورت تردید به خدمات و تخصص همکاران ما لطفا از بخش نمونه کارها دیدن فرمایید تا در صورت تایید کار ما اقدام به تماس نمایید و در ضمن از قسمت اخر این پست خدمات ویژه باربری ما را مطالعه بفرمایید و در صورت ابهام در خدمات با شماره ها ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را در مورد خدمات ما دریافت کنید.

شعبه شمال تهران :  باربری و حمل بار در محدوده ونک | اتوبار در پاسداران 

 شبانه روزی ۷۲۴ در باربری آرژانتین خدمت رسانی می کنیم

همشهریان عزیزی که در نزدیکی محدوده آرژانتین می باشند و در هر زمان از شبانه روز قصد حمل و نقل وسایل بزرگ و کوچک یا اثاثیه منزل را دارند می توانند با باربری ارژزانتین تماس حاصل فرمایند و پس از تماس و سفارش ماشین مخصوص بارتان , همکاران زبده و کار بلد ما در کم ترین زمان  در محل حاضر شده و آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

در ابتدا همکاران ما تمامی بارهای مهم شما را به صورت اصولی و حرفه ای بسته بندی کرده تا هیچ آسیبی در هنگام جابجای و حمل بار ماشین به بارتان وارد نشود پس از اتمام بسته بندی کارگران ما شروع به حمل بار به داخل ماشین های باربری  می کنند. ( بهترین باربری خدمات در آرژانتین تهران بخواهید )

اسباب کشی در آرژانتین تهران

پس از بار زدن بار و اسباب اثاثیه به داخل ماشین، کلیه بار شما با سرعت و دقت توسط رانندگان مجرب به مقصد مورد نظر شما انتقال داده و به دقت و آرامی تخلیه و  چیدمان می کنند . در ضمن تمامی خدمات شرکت ما کاملا تضمینی است بدین معنی که اگر در حسن حمل، بسته بندی، تخلیه و چیدمان آسیبی به بارتان وارد شود. باربری آرژانتین تمامی خسارت های وارد شده به بارتان را پرداخت می کند.

این مطلب را هم ببینید
معرفی منطقه ولنجک تهران

شرکت ما دارای سابقه چندین ساله در امر حمل و نقل و بسته بندی اصولی و حرفه ای در تهران دارد و تجربه ای که ما کسب کرده ایم این است که استفاده از رانندگان و کارگران مجرب و کاربلد و با اخلاق باعث جلب رضایت مشتری , مشتری دائمی شدن و توسعه کسب و کارمان ( باربری آرژانتین ) منجر می شود.ما در این مدت سعی کرده ایم برای تحقق اهدافمان از رانندگان و کارگران مجرب و با اخلاق استفاده کنیم پس خیالتان از این بابت راحت باشد

قیمت و کرایه اسباب کشی و حمل بار در آرژانتین تهران

قیمت و تعرفه باربری آرژانتین برای مقاصد برون شهری یا درون شهری کاملا مناسب، منصفانه و در جهت رضایت مشتریان عزیز تعیین شده است و همه تلاش گروه ما این  است که رضایت مشتری را جلب نمایند. برای مشاهده تعرفه ها از منو سایت به بخش  ( قیمت و کرایه باربری ) مراجعه کنید و پس از مشاهده حتما قیمت ها ما را با دیگر بابری ها مقایسه کنید. ضمنا جهت اطلاع بیشتر از قیمت های درون شهری، برون شهری، کارگر و بسته بندی بار با شمارهای ما تماس بگیرید.

قیمت و کرایه باربری آرژانتین

قیمت های کاملا واقعی و بدون هیچ وسوسه و فریب است همان قیمتی که توسط کارشناسان ما تعیین می شود همان را در پایان کار دریافت می کنیم. در صورت ساعات اضافه برای کارگر و ماشین باربری هزینه اضافه تری در واقع ۱/۳ روی هزینه نهایی اضافه خواهد شد. که در صفحه تعرفه ها ذکر شده است.

شعبه مرکزی :  حمل بار در شریعتی

لیست خدمات ویژه ارائه شده در باربری و اتوبار آرژانتین تهران

شرکت باربری آرژانتین تهران با وجود سابقه چندین ساله در زمینه حمل  نقل بسته بندی بار تمام تلاش خود را در این مدت در جهت ارائه خدمات با کیفیت و خوب کرده است و بعد از این همه تلاش خود را خواهد کرد . رضایت واقعی شما هدف باربری آرژانتین است چون با مشتری مداریست که می توان کسب و کار خود را گسترش داد . خدمات ما از این قبیل است:

 1. حمل و نقل ایمن و مطمئن بار و اثاثیه منزل و .. به تمام نقاط تهران و شهرستان ها
 2. بیمه نامه حمل و نقل جهت خسارت های احتمالی
 3. در حین چیدمان ، حمل و نقل و بسته بندی ( برون شهری و دورن شهری)
 4. ارائه خدمات بسته بندی ویژه و اصولی توسط افراد کار بلد و حرفه ای
 5. مشاوره رایگان جهت اثاث کشی راحت و بدون دردسر توسط پرسنل باربری آرژانتین
 6. ارائه خدمات ۲۴ ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات
 7. حمل و نقل بار و اثاثیه با کامیونت ، خاور ، وانت بار و نیسان
 8. ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین تعرفه های حمل نقل و بسته بندی در محدوده آرژانتین
 9. حمل هر گونه بار اعم از سبک و سنگین :
 10. جهیزیه عروس , مبملان , میز صندلی کمد , اسباب اداره جات شرکت های دولتی و خصوصی و…
 11. استفاده از رانندگان و کارگران مجرب و با اخلاق در امر بسته بندی و جابجایی و چیدمان  بار
 12. جهت اطلاع بیشتر از خدمات ما با شمارهای ما تماس بگیرید
 13. جابجایی با خودرهای مجهز به استاندارد های اسباب کشی
این مطلب را هم ببینید
باربری دزاشیب تهران با بسته بندی وسایل | اتوبار تهران دزاشیب

شعبه شمالی باربری آرژانتین :  باربری در جردن تهران

دلیل انجام بسته بندی قبل از اثاث کشی چیست؟

اگر می خواهید در امر اثاث کشی بارتان صحیح و سلامت به مقصد برسد باید وسایل خود را بطور اصولی و با روش های جدید به همراه تجهیزات باکیفیت بسته بندی نمایید. چون هرگونه اتفاق در طی اثاث کشی ممکن است رخ دهد و سلامت بارتان در خطر باشد.

برای محفوظ ماندن وسایلتان حتما از بسته بندی شرکت های متخصص این زمینه استفاده نمایید یا خودتان در اینترنت روش های اصولی بسته بندی را جستجو کرده و براساس آن وسایتان را خودتان بسته بندی نمایید. هزینه بسته بندی باربری آرژانتین برای کلیه وسایل شما بصورت پکیج کامل بین ۴۰۰ تای ۵۵۰ هزار تومان می باشد که همه وسایل شما شامل این بسته بندی خواهد شد.

بسته بندی در آرژانتین تهران

اگر از بسته بندی ما استفاده نمایید اول اینکه با تضمین ۱۰۰ درصدی بارتان را جابجا خواهیم کرد و احتمالا اگر خسارتی به وسایل شما وارد شود شرکت ما تمام و کمال هزینه صدمات را پرداخت می کند. نگران نباشد. اصول بسته بندی لواز منزل در این مقاله بخوانید.

بسته بندی حرفه ای را با ما تجربه کنید

 • قدرت بالا در محافظت از سلامت بارتان
 • به صفر رساندن خسارت در طی اثاث کشی
 • بسته بندی اصولی وسایل با ارزش و حساس
 • استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد
 • بکارگیری باکیفیت ترین ابزار و تجهیزات برای امر بسته بندی

شماره های تلفن اتوبار آرژانتین تهران

تمامی شماره های موجود در  سایت همیشه در دسترس عموم  می باشد  و هر زمان که شهروندان محدوده آرژانتین که نیاز به جایجایی بار داشته باشند می تواند با شماره های موجود تماس گرفته و ماشین مخصوص خود را جهت حمل سریع  و مطمئن بار سفارش دهند و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و سریعا عملیات حمل و نقل را با کادری مجرب انجام می دهند . کافیست به ما اعتماد کنید.

شماره تلفن

نکته : باربری آرژانتین یکی از محدوده ها زیر نظر باربری و اتوبار میرداماد می باشد . این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد .

شماره تماس شمال تهران : ۲۲۹۰۰۸۴۹

مرکز تهران : ۸۸۷۸۴۳۶۸

شرق تهران : ۷۷۹۷۰۳۲۶

غرب تهران : ۴۴۳۶۲۹۳۴

مدیریت شرکت (کرمی ) : ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱

کارهای اثاث کشی و بسته بندی توسط باربری آرژانتین

شاید برای اولین بار که با شرکت ما آشنا می شوید در وحه اول ممکن است در انتخابتان دچار تردید شوید که آیا کار این شرکت حرفه ای و درست است یا نه ؟ آیا قیمت های ارائه شده مناسب و ارزان است یا نه ؟ آیا شرکت که قصد حمل بار من را دارد معتبر است یا نه ؟  و خیلی سوالای دیگر ….  اتوبار و باربری آرژانتین جواب تمامی این سوالات را در منو  بخش نمونه کارها , خدمات و درباره ما می توانید پیدا کنید و خواهید دید که هم شرکت ما معتبر است و کار انجام شده توسط همکاران حرفه ای و اصولی می باشد لطفا از این بخش ها دیدن بفرمایید .

حمل بار یوسف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *