باربری بهجت آباد اتوبار بهجت آباد

باربری بهجت آباد : بهجت آباد واقع در مرکز تهران یکی از لوکس ترین مناطق تهران می باشد . شرکت اتوبار میرداماد با داشتن سابقه چندین ساله و مجوز های لازم جزو شرکت هایی معتبر در زمینه اسباب کشی و بسته بندی تخصصی در تهران می باشد و بهجت آباد تهران جزو مناطقیست که شرکت ما شبانه روزی با بکار گیری نیروهای کاربلد و متخصص خدماتی نوین و باکیفیتی را اهالی محترم این ناحیه می دهد . توجه نمائید اگر می خواهید یک تجربه عالی از اسباب کشی داشته باشید پیشنهاد میکنیم حتما از خدمات ما بهره مند شوید .

سابقه و نمونه کارهای انجام شده گویای ادعای خوب بودنمان می باشد . ثانیا کدام باربری را میشناسید که تضمین ۱۰۰ درصدی از جابجایی و بسته بندی بارتان را از مبدا تا مقصد به شما بدهد حتی اگر اشتباهی از سمت نیروهای سر بزند بیمه و شرکت کلیه خسارت وارد شده تمام و کمال پرداخت می کند . چی بهتر از این پس با خیالت راحت وسایلتان را به ما بسپارید .

با باربری بهجت آباد تهران تفاوت در خدمت رسانی و تمایز در قیمت ها را تجربه کنید شماره تماس ۸۸۷۸۴۳۶۸ 📱۸۸۶۵۹۰۶۱ 

 

حمل بار در بهجت آباد

خدمات لوکس و نوین و تضمینی ارائه شده توسط باربری بهجت آباد تهران :

همان طور که در بالا گفته ایم کلیه اسباب و اثاثیه شما را با ضمانت و بیمه نامه جابجا می کنیم فرقی برای ما نمی کند بارتان چیه ! ! هر چی باشد بزرگ و کوچک ( سبک و سنگین ) شرکت اتوبار میرداماد ( بهجت آباد ) نیروهای لازم را برای باربری و بسته بندی انها دارد و انتقال به بهترین شیوه ممکن صورت می پذیرد . همه اینکارا جهت اعتماد سازی مشتریان به کار کادر درجه یک ما و جلب رضایت و دائمی حضور شما عزیزان در مجموعه شرکت باربری بهجت آباد تهران می باشد .

این خدمات شامل موارد زیر می باشد لطفا با دقت مطالعه بفرمایید :  

 1. حمل بار با ماشین های مجهز به تجهیزات اسباب کشی به تمام نقاط تهران
 2. بکار گیری و آموزش افراد خبره و کاردان و متعهد جهت ارائه خدمات هر چه بهتر
 3. بسته بندی تخصصی وسایل با دادن تضمین کامل سالم ماندن
 4. بسته بندی کاملا حرفه ای لوزام شکستنی و حساس و مهم
 5. اعزام نیرو متخصص به هر کجای تهران توسط باربری بهجت آباد
 6. بیمه نامه و پرداخت هر گونه خسارت اعم از کوچک و بزرگ بودن حجم خسارت
 7. ارائه نازلترین هزینه های جابجایی و باربری و اسباب کشی و بسته بندی
 8. پشتیبانی و ارائه یک راهنمایی مشاوره باربری کاملا رایگان
 9. جابجایی وسایل سنگین همچون یخچال و گاوصندوق توسط افراد توانمند و قوی
 10. جابجایی بار با کامیون | خاور | وانت | نیسان بار
 11. داشتن مجوز ها و پروانه کسب از اتحادیه
 12. چیدمان و تحویل سالم بار و پرداخت هزینه در اخر کار

فعالیت و سرویس دهی خدمات باربری بهجت آباد درتمامی روزهای هفته ( حتی تعطیلات ) و پاسخگویی به تماس های مشتریان عزیز از ۷ صبح تا ۱۲ شب همراه با پساخگویی به سوالات و راهنمایی کامل با شمارگیر ۸۸۶۵۹۰۶۱  

حمل بار در امیر آباد تهران  || اثاث کشی جلفا 

نمونه کارهای باربری بهجت آباد و داشتن مجوز رسمی از اتحادیه :

شرکت ما با داشتن چندین سال سابقه و فعالیت های زیاد اسباب کشی و بسته بندی در شهر تهران توانسته تقریبا به کلیه نقاط شمال , غرب , شرق و مرکز تهران خدمت رسانی با رضایت مندی مشتریان ارائه کند و مدیرت شرکت در تصیمیم است که این خدمات را به شهرستان های اطراف تهران همچون کرج , قزوین و .. گسترش دهد . در جهت پیشرفت و ارتقای سطح ارائه کیفیت خدمات باربری در تهران به ما اعتماد کنید و از ما حمایت کنید چون نیت ما خدمت به مردم و ارائه خدماتی با کیفیت و در خور شخصیت مشتریان عزیز می باشد .

اگر باور و اعتمادی به حرف های باربری بهجت آباد ندارید و در شک هستید که مسئولیت بارتان را به ما بسپارید پیشنهاد می کنیم حتما از نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت ما بازید بفرمایید به شما اطمینان می دهیم که فکر و دیدگاهتان نسبت به ما عوض خواهد شد و بارتان و اثاثیه منزل یا شرکتتان را به ما خواهید سپرد /

تلفن : ۸۸۶۵۹۰۶۱  —– ۸۸۶۵۹۰۶۱ 

شعبات پوششی شرکت اتوبار میرداماد در مرکز تهران : 

باربری در مطهری تهران 

باربری در یوسف آباد تهران 

باربری در سهروردی 

فردوسی بار

آپادانا

توحید

آرژانتین

زرتست

توپخونه


 

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :