باربری جنوب تهران 88784368 حمل بار و اثاثیه منزل درتهران

باربری جنوب تهران : باربری و اتوبار جنوب تهران یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین باربری ها در تهران می باشد که دارای مجوز رسمی از اتحادیه بارربری می باشد و همچنین بار بری ما اماده ارائه خدمات بار بری و بسته بندی به تمام نقاط تهران با قیمت منصفانه با کیفیت کاری خوب می باشد شما می توانید با شماره های ما پتماس بگیرید و  نسبت به اندازه , حجم و مقصدتان ماشین خودتان را سفارش دهید . در ضمن شما می توانید از منو سایت در بخش نمونه کار ها , از نمونه کارهای صورت گرفته باربری ما دیدن بفرمایید .

مناطق جنوب تهران ؟ 

از جملهٔ مناطق جنوب تهران می‌توان به شوش، راه‌آهن، مولوی، خزانه، دروازه غار، فلاح نازی آباد شهرریکوی سیزده آبان تختی بازارتهران و … اشاره کرد. در باور عامه مردم تهران جنوب شهر از قدیم این منطقه به مردانگی و مرام و معرفت شهرت داشته اند!!! مناطق جنوب شهر تهران در ورزش به خصوص کشتی و فوتبال سرآمد در کشور ایران هستند.

شماره های تماس با ما   :

88784368   ::: 22900849

سرویس دهی باربری جنوب تهران :

باربری جنوب تهران : بارربری ما حمل و نقل خود را از درب منزل شما یا  شرکت و …… شروع کرده که ابتدا با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای لوازم و وسایل شما را انجام داده و آنها را به داخل ماشین های باربرری ( کامیونت , وانت , نیسان و .. ) با دقت حمل می کنند و سپس در محل مورد نظر بارتان را تخلیه کرده و درصورت لزوم انها را چیدمان  میکنند .

کارگران ما تمام خدمات باربری را با دقت زیاد انجام میدهند , تا خیال شما از بابت نشکستن لوازمتان راحت باشد .در صورت خسارت احتمالی به بارتان توسط همکارا ن ما در حین جابجایی و بسته بندی ,  بااربری ما تمامی خسارت وارد شده به بارتان را پرداخت می کند . 

 

باربری جنوب تهران 88784368 حمل بار و اثاثیه منزل درتهران

باربری جنوب تهران 88784368 حمل بار و اثاثیه منزل درتهران

حمل بار و اثاثیه منزل در جنوب تهران :

باربری جنوب تهران : باربرری میرداماد متخصص حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که خدمات خود را به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران ( جنوب , شمال , شرق و غرب ) ارا ئه می کند باربری ما جزو قدیمی ترین باربری های تهران می باشد . حمل بار با (وانت بار , نیسان بار , کامیون بار  و خاور )

شعبه فرمانیه

 

بسته بندی ویژه بار و اثاثیه منزل :

باربری جنوب تهران : باربری و اتوبار میرداماد تمام بار و اثاثیه شما را به صورت حرفه ای بسته بندی کرده که نمونه بسته بندی های مارا از بخش ( نمونه کارها ) میتوانید مشاهده کنید . و همچنین بابری ما همیشه سعی کرده برای حمل بار از گارکران خوب و با اخلاق و مجرب استفاده کند .

 

تعرفه های باربری جنوب تهران : 

باربری جنوب تهران : تمامی نرخ و هزینه های حمل بار و بسته بندی به جنوب تهران منصفانه و عالی می باشد و شما می توانید تعرفه قیمت ها را از منو سایت بخش ( تعرفه های بااربری و اتوبار ) دید بفرمایید  و با تعرفه  بار بری های دیگر مقایسه کنید و منصفانه بودن قیمت های ما را مشاهده کنید .

 

باربری جنوب تهران 88784368 حمل بار و اثاثیه منزل درتهران

باربری جنوب تهران 88784368 حمل بار و اثاثیه منزل درتهران

شعبه جردن

خدمات ویژه اتوبار و باربری جنوب تهران :

از شروع فعالیت بار بری ما سعی کرده ایم بهترین خدمات حمل  ونقل و بسته بندی را به شما ارائه دهیم تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمائیم و با رائه خدمات با کیفیت مشتری دائمی ما شوید

خدمات ما عبارت اند از :

1- ارائه مناسب ترین و منصفانه ترین تعرفه حمل و نقل و بسته بندی

2 – حمل و نقل آسان و مطمئن به تمام نقاط تهران ( شمال , جنوب , شرق , غرب )

3- ارائه بهترین خدمات بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و ..

4- استفاده از  گارگران مجرب و بااخلاق در امر حمل نقل و بسته بندی

5 – ارائه خدمات شبانه روزی ( حتی در روز های تعطیل )

6 – حمل  و نقل انواع بار و اسباب اثاثیه سنگین و سبک ( بدون محدودیت حجم و اندازه )

7 – ارائه بیمه نامه حمل و نقل و پرداخت کامل خسارت احتمالی وارد شده به بار یا اسباب اثاثیه شما هنگام حمل یا بسته بندی

8 – حمل بار و اسباب منزل اداره جات شرکت های خصوصی دولتی و … با مجهز ترین ماشین های باربری

9 – بسه بندی حرفه ای و اصولی هر گونه بار و اثاثیه منزل در جنوب تهران

10 – حمل بار و اثاثیه منزل با تعرفه منصفانه و کیفیت باربری عالی

11- حمل هر گونه بار سبک و سنگین  ( با ماشین های مخصوص)  همچون  مبلمان , جهزیه عروس , میز صندلی کمد , یخچال ساید بای ساید , تردمیل , گاو صندوق , لوازم خانگی و شرکت و …

 

تماس با ما  :

قبل از تماس و سفارش ماشین مخصوص باااربری حتما از نمونه کارهای ما در قسمت ( نمونه کارها ) دید بفرمایید و در صورت تایید کارما اقدام به تماس و سفارش نمایید . پس از سفارش ماشین , کارگران ما در اسرع وقت در محل سکونت یا کار شما حضور پیدا کرده و با دقت و سرعت کار حمل ونقل را شروع می کنند , شمارهای باربری جنوب تهران همیشه در دسترس می باشد .

مرکز تهران بزرگ :  22900849  – 021

شمال تهران : 88784368 – 021

جنوب تهران : 44362934 – 021

غرب تهران :  44362933 – 021

مدیریت ( کرمی ) :  09128105191

تماس باربری جنوب تهران

شعبه زعفرانیه و ظفر

 

توجه توجه  : 

اتوبار و باربری جنوب تهران آماده ارائه خدمات حمل  ونقل و بسته بندی  به تمام نقاط تهران در اسرع وقت میباشد .

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×