باربری غرب تهران حمل بار واثاثیه منزل در غرب تهران

باربری غرب تهران  منصف ترین در غرب تهران :

 شرکت اتوبار و باربری غرب تهران متخصص در حمل هر گونه بار و اسباب اثاثیه منزل , اداره جات , سازمان ها و لوازم سبک و سنگین به تمام نقاط تهران می باشد یکی از خدمات شرکت ما سرویس دهی و باربری به  تمام مناطق غرب تهران به صورت شبانه روزی می باشد . بااربری ما دارای انواع ماشین های مخصوص حمل نقل همچون کامیون , خاور , نیسان و وانت می باشد .

شهروندان عزیزی  که در مناطق غرب تهران ساکن هستند هر زمان که نیاز به حمل نقل و بسته بندی بار و یا اسباب اثاثیه منزل داشته باشند می توانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ماشین مخصوص بارشان را سفارش دهند . جابجایی و بسته بندی بار توسط شرکت ما کاملا تضمینی می باشد و در صورت خسارت احتمالی توسط همکاران ما شرکت ما تمامی خسارت های وارد شده به بارتان را پرداخت می کنند

شماره تماس : ۴۴۳۶۲۹۳۳ || ۴۴۳۶۲۹۳۴

 

ارزان بار غرب تهران

خدمات ویژه باربری غرب تهران :

شرکت باربری غرب تهران دارای سابقه و تجربه چندین ساله در امر حمل نقل بسته بندی حرفه ای بار را در کارنامه خود دارد و در این مدت خدمت به شهروندان عزیز سعی کرده ایم . بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه بدهیم تا علاوه بر جلب رضایتشان انها را جزو مشتری های دائمی خود کنیم . خدمات ما کلاملا تضمینی و واقعی می باشد . کافیست به ما اعتماد  کنید :

 

۱- حمل نقل آسان سریع مطمئن و تضمینی توسط کارگران با تجربه  به تمام نقاط تهران وشهرستان ( بیمه نامه و پرداخت تمامی خسارت احتمالی )

۲ – استفاده از رانندگان و کارگران با تجربه و با اخلاق جهت انجام خدمات جابجایی و بسته بندی  حرفه ای (نمونه کارها را دیدن بفرمایید)

۳ – استفاده از کارتن های محکم و حجیم جهت بسته بندی حرفه ای و ویژه بار و اسباب اثاثیه منزل

۴ – ارائه مناسب ترین و منصف ترین تعرفه های حمل نقل , بسته بندی و کارگر (از تعرفه های دیدن بفرمایید)

۵ –  ارائه تمامی خدمت باربرری به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت

۶ – حمل  و نقل بسته بندی هر گونه بار همچون جهیزیه عروس , میز صندلی و کمد , مبلمان , سرویس خواب , انواع یخچال و ..

۷ – مشاروه رایگان جهت اسباب کشی راحت و بدون دردسر

۸ – اسباب کشی وسایل ادارجات , شرکت و سازمان های دولتی و خصوصی با بسته بندی ویژه (عقد قرارداد رسمی با تمامی ارگان ها )

شعبه  باربری ظفر و گاندی 

سرویس دهی حمل بار در غرب تهران :

باربری غرب تهران حمل و نقل خود را از درب منزل یا شرکت و … شما شروع کرده و با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای  کالا و اثاثیه منزل شما آنهارا به داخل ماشین های مخصوص باربری ( کامیونت , وانت بار , نیسان بار , خاور ) با دقت زیاد انتقال می دهندو سپس در مکان مورد نظر شما بارتان را با دقت تخلیه کرده و انها را به صورت مناسب چیدمان می کند .کارگران ما تمامی اینکارها با دقت زیادی انجام می دهند  تا خیال شما از شکستگی و خسارت به بارتان راحت باشد . در صورت خسارت احتمالی شرکت ما خسارت وارد شده را پرداخت می کند. کار ما کاملا تضمینی است

 

ارزان ترین حمل بار در غرب تهران :

شرکت باربری غرب تهران  هر گونه بار اعم از ریز در شت کوچک و بزرگ را به تمام نقاط تهران به خصوص غرب تهران با کیفیت ترین ماشین های حمل بار جابجا می کند جهت انتخاب درست باربری و برطرف نمودن شک بابت کارما  از نمونه کارها , تعرفه ها و خدمات ما دیدن بفرمایید .

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران : 

باربری غرب تهران : تخصص ما حمل نقل و بسته بندی اسباب اثاثیه منزل به صورت حرفه ای می باشد . جهت دیدن نمونه کارهای حمل اثاثیه  ما به بخش نمونه کارها نراجعه کنید و در صورت تائید کار ما اقدام به تماس و سفارش ماشین مخصوص بار نمائید . شعبه باربری نارمک

 

 بسته بندی حرفه ای و اصولی کالاها توسط باربری غرب تهران :

باربری ما  برای کارهای بسته بندی از ابزارها پیشرفته و  کارگران مجرب و حرفه ای  استفاده می کند  تا در حین حمل  ونقل اسیب های جدی به بارتان وارد نشود و خیال شما از این بابت راحت باشد که ما تمامی جوانب را در نظر می گیریم برای توسعه کسب کار خود به اعتماد و دائمی بودن شما نیاز داریم .برای همین بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می کنیم / شما می توانید از قسمت نمونه کارها نمونه کارهای بسته بندی ما را ببینید .

شعبه باربری گیشا

شمارهای تماس : 

تمامی شمارهای موجود در سایت در تمامی ساعات روز در دسترس می باشد و شهورندان عزیز در غرب تهران  هر زمان از شبانه روز که نیاز جابجای و بسته بندی بار داشته باشند می توانند با شماره های ما تماس گرفته و ماشین های مخصوص خودشان راسفارش دهند .

۰۲۱-۴۴۳۶۲۹۳۳   ۰۲۱-۲۲۹۰۰۸۴۹    ۰۲۱-۸۸۷۸۴۴۶۳   ۰۲۱-۲۲۹۰۳۳۰۲  ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱ 

شعبه باربری چمران

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×