باربری غرب تهران  منصف ترین در غرب تهران :

 شرکت اتوبار و باربری غرب تهران متخصص در حمل هر گونه بار و اسباب اثاثیه منزل , اداره جات , سازمان ها و لوازم سبک و سنگین به تمام نقاط تهران می باشد یکی از خدمات شرکت ما سرویس دهی و باربری به  تمام مناطق غرب تهران به صورت شبانه روزی می باشد . بااربری ما دارای انواع ماشین های مخصوص حمل نقل همچون کامیون , خاور , نیسان و وانت می باشد . شهروندان عزیزی  که در مناطق غرب تهران ساکن هستند هر زمان که نیاز به حمل نقل و بسته بندی بار و یا اسباب اثاثیه منزل داشته باشند می توانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ماشین مخصوص بارشان را سفارش دهند . جابجایی و بسته بندی بار توسط شرکت ما کاملا تضمینی می باشد و در صورت خسارت احتمالی توسط همکاران ما شرکت ما تمامی خسارت های وارد شده به بارتان را پرداخت می کنند

شماره تماس : ۴۴۳۶۲۹۳۳ || ۴۴۳۶۲۹۳۴

 

ارزان بار غرب تهران

خدمات ویژه باربری غرب تهران :

شرکت باربری غرب تهران دارای سابقه و تجربه چندین ساله در امر حمل نقل بسته بندی حرفه ای بار را در کارنامه خود دارد و در این مدت خدمت به شهروندان عزیز سعی کرده ایم . بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه بدهیم تا علاوه بر جلب رضایتشان انها را جزو مشتری های دائمی خود کنیم . خدمات ما کلاملا تضمینی و واقعی می باشد . کافیست به ما اعتماد  کنید :

 • ۱- حمل نقل آسان سریع مطمئن و تضمینی توسط کارگران با تجربه  به تمام نقاط تهران
 • ۲ – استفاده از رانندگان و کارگران با تجربه و با اخلاق جهت انجام خدمات جابجایی و بسته بندی
 • ۳ – استفاده از کارتن های محکم و حجیم جهت بسته بندی حرفه ای و ویژه بار و اسباب اثاثیه منزل
 • ۴ – ارائه مناسب ترین و منصف ترین تعرفه های حمل نقل , بسته بندی و کارگر
 • ۵ –  ارائه تمامی خدمت باربرری به صورت شبانه روزی و در اسرع وقت
 • ۶ – حمل  و نقل بسته بندی هر گونه بار همچون جهیزیه عروس , میز صندلی و کمد , مبلمان
 • ۷ – مشاروه رایگان جهت اسباب کشی راحت و بدون دردسر
 • ۸ – اسباب کشی وسایل ادارجات , شرکت و سازمان های دولتی و خصوصی با بسته بندی ویژه
 • شعبه  باربری ظفر و باربری گاندی

سرویس دهی حمل بار در غرب تهران

باربری غرب تهران حمل و نقل خود را از درب منزل یا شرکت و … شما شروع کرده و با انجام خدمات بسته بندی اصولی و حرفه ای  کالا و اثاثیه منزل شما آنهارا به داخل ماشین های مخصوص باربری ( کامیونت , وانت بار , نیسان بار , خاور ) با دقت زیاد انتقال می دهندو سپس در مکان مورد نظر شما بارتان را با دقت تخلیه کرده و انها را به صورت مناسب چیدمان می کند .کارگران ما تمامی اینکارها با دقت زیادی انجام می دهند  تا خیال شما از شکستگی و خسارت به بارتان راحت باشد . در صورت خسارت احتمالی شرکت ما خسارت وارد شده را پرداخت می کند. کار ما کاملا تضمینی است

 • در لحظفه در آن واحد در محلی که شما گفته اید حضور پیدامیکنیم .
 • بعد از تمام شدن فعالیت و تحویل بار هزینه را دریافت می کنیم اهمیت زیادی به رضایت مشتری قائلیم
 • اگر در هر زمان از جابجایی بار به مشکلی یا خطایی از همکاران ما دیدید حتما با مدیریت تماس بگیرید
این مطلب را هم ببینید
باربری ستارخان تهران ارائه بهترین خدمات بسته بندی و باربری در ستارخان

ارزان ترین حمل بار در غرب تهران

شرکت باربری و اتوبار غرب تهران  هر گونه بار اعم از ریز در شت کوچک و بزرگ را به تمام نقاط تهران به خصوص غرب تهران با کیفیت ترین ماشین های حمل بار جابجا می کند جهت انتخاب درست باربری و برطرف نمودن شک بابت کارما  از نمونه کارها , تعرفه ها و خدمات ما دیدن بفرمایید . باربری غرب تهران با کارشناسی شده قیمت حمل بار شما را مشخص می کند که بصورت دقیق و رضایت بخش است. تو کارمون دروغ و دادن قیمت های وسوسه برانگیز نیست ما دنبال جذب مشتری هستیم نه کلاه گذاشتن . باربری ما دارای جواز رسمی از اتحادیه است و قیمت های متناسب با نرخ اعلام شده تعیین می شود .

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران : 

باربری غرب تهران : تخصص ما حمل نقل و بسته بندی اسباب اثاثیه منزل به صورت حرفه ای می باشد . جهت دیدن نمونه کارهای حمل اثاثیه ما به بخش نمونه کارها نراجعه کنید و در صورت تائید کار ما اقدام به تماس و سفارش ماشین مخصوص بار نمائید.

شعبه باربری نارمک

اتوبار غرب تهران

 بسته بندی حرفه ای و اصولی کالاها توسط باربری غرب تهران :

باربری ما  برای کارهای بسته بندی لوازم از ابزارها پیشرفته و  کارگران مجرب و حرفه ای  استفاده می کند  تا در حین حمل  ونقل اسیب های جدی به بارتان وارد نشود و خیال شما از این بابت راحت باشد که ما تمامی جوانب را در نظر می گیریم برای توسعه کسب کار خود به اعتماد و دائمی بودن شما نیاز داریم .برای همین بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می کنیم / شما می توانید از قسمت نمونه کارها نمونه کارهای بسته بندی ما را ببینید . هر گونه ابزار و وسیله که مورد یحتاج بسته بندی بارتان باشد همکاران ما با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهند تا بارتان در مقابل برخی آسیب جدی حمل و نقل مقاوم باشد و که غایت اینست که شما سروران یک سرویس دهی درجه یک را تجربه کنید و مشتری دائمی ما شوید .

 • استفاده از ابزارها و وسایل مخصوص
 • کارگران زبده این کار با تجربه چندسال
 • جنس و قیمت خوب وسایل اولیه بسته بندی
 • تضمین کامل و ۱۰۰ درصدی وسایل با بسته بندی شرکت ما
این مطلب را هم ببینید
اتوبار کاشانی | باربری در کاشانی تهران - بهترین خدمات باربری در غرب تهران

شعبه  : باربری گیشا

چرا به بسته بندی اثاث کشی نیاز دارید؟

خب مسلما در خانه اکثر شما وسایل گران قیمت وجود دارد که دوست دارید در صورتی جابجایی هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشود,  بنابراین مثل روز اولی که باید آن را بصورت بسته بندی شده خریداری کردید آن را به منظوری جابجایی بسته بندی اصولی نمایید. اگر کارتن بسته بندی وسایل منزلتان را دارید کار برای شما راحت تر است اما اگر ندارید کار بشدت سخت و حساس است و نیاز به بسته بندی نمودن وسایل توسط افراد متخصص می باشد. باربری غرب تهران با افراد توانمند شبانه روزی سرویس دهی می کند.

 • نایلون حبابدار و ضربه گیر
 • کارتن اسباب کشی ۵ لایه مستحکم
 • سلفون مخصوص
 • کارتن و ساک رگال دار
 • تسمه مخصوص برای بستن کارتن

هزینه های اثاث کشی و حمل بار در غرب تهران

کرایه و هزینه اسباب کشی وسایل به عوامل مختلفی وابسته است که توسط کارشناس مختصصین اتوبار غرب تهران مشخص می شود که تا حد زیادی به واقعیت نزدیک بوده و کاملا منصفانه خواهد بود. این معیار به شرح زیر می باشد:

انتخاب نوع ماشین مثلا کامیون یا خاور باربری ,تعداد کارگر اسباب کشی, امکانات مورد نیاز, مسافت و حجم بار, تعداد وسایل استفاده شده برای بسته بندی و درون شهری یا برون شهری بودن جابجایی بسیار روی قیمت نهایی تاثیر گذار است.

در شهر تهران برخی باربری های وجود دارنند که محوز ندارنند و براساس نرخ اتحادهی قیمت مسخص نمی کنند بلکه از خودشان هر چه بخواهند قیمت می گویند. یکی از این فریب ها پایین و ارزان گفتن قیمت کلی اسباب کشی است که مشتری در وهله اول خوشش می آید اما در اتمام کار بیش از قیمتی که در شروع کار حمل بار در غرب تهران گفته شده به مشتری می گویند.  و مشتری چاره ای جز پرداخت ندارند پس به باربری های مجوز دار بار خود را بسپارید مثل باربری میرداماد

حمل بار و اثاثیه منزل غرب تهران

شمارهای تلفن اتوبار غرب تهران

تمامی شمارهای موجود در سایت در تمامی ساعات روز در دسترس می باشد و شهورندان عزیز در غرب تهران  هر زمان از شبانه روز که نیاز جابجای و بسته بندی بار داشته باشند می توانند با شماره های ما تماس گرفته و ماشین های مخصوص خودشان راسفارش دهند .

تلفن های فعال و در دسترس در ساعات ۷ الی ۱۲ شب باربری غرب تهران به شهرستان

۰۲۱-۴۴۳۶۲۹۳۳   ۰۲۱-۲۲۹۰۰۸۴۹ 

  ۰۲۱-۸۸۷۸۴۴۶۳   ۰۲۱-۲۲۹۰۳۳۰۲

  ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱ 

شعبه باربری چمران

حمل بار در بلوار فردوس 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *