باربری فردوس

باربری بلوار فردوس : شهروندان منطقه بلوار فردوس اگر نیاز به اثاث کشی داشید ما در خدمتیم . موسسه ما با سالها سابقه و کسب تجربیات زیاد در حیطه حمل و نقل درون شهری ( تهران ) , بسته بندی , حمل اسباب اثاثیه منزل و شرکت و … این خدمات را به صورت کاملا حرفه ای بوسیله افرادی کاربلد و زبده اجرا می کنیم .

برای مشاوره و ثبت درخواست سفارش با شماره روبه رو تماس حاصل بفرمایید > 44362933

درباره باربری بلوار فردوس اطلاعات بیشتر را بدانید :

مراحل کار جابجایی و انجام خدمات اثاث کشی بصورت صفر ت 100 انجام می گیرد یعنی اینکه زمانی که شما از مشاوره ما استفاده کردید و موسسه و کار ما را تایید فرمودید درخواستتان ثبت میشود و در زمان تعیین شده از سمت مشتری ماشین مد نظر و تعداد افراد موردنیاز به ادرس مبدا گفته فرستاده می شود . نکته : زمانی که با ما تماس میگیرید براساس حجم بار, نوع بار , مبدا و مقصد , مشاین و تعداد کارگر قیمت مناسب و واقعی توسط همکاران ما ثبت میشود و برخلاف برخی باربری , باربری بلوار فردوس همان قیمتی که در ابتدا امر گفته در تحویل بار همان مبلغ را از شما دریافت میکند . نه کمتر نه بیشتر  😉

تجهیزات و متد های حمل نقل و بسته بندی در باربری بلوار فردوس :

موسسه باربری بلوار فردوس با مدیریت کاربلد سعی کرده است از پیشرفته ترین تجهیزات حمل نقلی و بسته بندی استفادع نمایید تا مشتریان عزیز لذت یه باربری شیرین و درجه یکی را تجربه نمایید و در نهایت از مشتریان دائمی ما شونند . ماشین آالات : 1) کامیون بار مسقف – موکت شده دارای پتو – ابزاهای لازم باربری 2) نیسان بار و وانت بار نو و استاندارد بسته بندی : ضربه گیرهای محکم, کارتن های رگال دار و چندین لایه, سلفون, استرچ رپ, بابل رپ . یکی از محسنات بهرمندی از خدمات ما انجام بصورت 100 تضمینی و تقبل هزینه هرگونه خسارت باربری بلوار فردوس همه جوره در کنار شماست .

اتوبار فردوس

قیمت ها و هزینه های فوق العاده استفاده از اتوبار بلوار فردوس :

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب یک باربری توسط مشتریان تعرفه انتقال می باشد که مدیریت باربری بلوار فردوس براساس رضایت مشتریان نازلترین قیمت های اثاث کشی و بسته بندی را وضع کرده است . درصورت تمایل به انتقال بار توسط شرکت ما لطفا از بخش تعرفه ها که از قسمت منوسایت قابل دسترس می باشد نگاه کنید . اما دستمزد ها و هزینه های اسباب کشی بر اساس معیارهایی متفاوت است که در بخش زیر این فاکتورهای را ذکر کرده ایم .

فاکتورهای قیمت ها بسته بندی و جابجایی بار :

 • نوع ماشین که نیاز دارید مثلا قیمت وانت بار با نیسان بار فرق دارد
 • تعداد نیرو و کارگری که احتیاج دارید و 100 البته ساعات انجام وظیفه کارگران
 • مدت زمان سرویس دهی باربری بلوار فردوس
 • فاصله و زمان جابجایی از مبدا به مقصد
 • میزان حجم و نوع سویال که نیاز به جابجایی دارد
 • قیمت انتقال به تهران ( درون شهری ) و شهرستان مختلف است
 • تعداد خدمات استفاده شده ( بسته بندی – حمل بار – چیدمان )

 

شعبات مختلف در غرب تهران اتوبار بلوار فردوس : 

 1. باربری در تهرانسر
 2. اتوبار در اکباتان
 3. حمل بار در منطقه کاشانی
 4. جنت آباد
 5. شرکت حمل و نقل در ستارخان

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×