باربری فاطمی تهران اارئه دهنده انواع خدمات بی نظیر و ۱۰۰ درصد تضمنی اسباب کشی و حمل هرنوع بار سبک و سنگین در منطقه فاطمی واقع در مرکز تهران با قیمت مشتری پسند می باشد . یکی از مهم ترین کارهایی اثاث کشی بسته بندی صحیح وسایل است که خیلی از افراد همیشه نگران آسیب دیدن بارشان هستند اما جای نگرانی نیست چرا ؟ چون باربری فاطمی باداشتن افراد توانمند در این زمینه طوری وسایلتان را بسته بندی می کنند که کوچیک ترین خسارت و صدمه بهشان وارد نشود .

چه بهتر از اینکه شرکت ما تضمین ۱۰۰ درصدی حمل بار و اثاث کشی وسایل را از مبدا تا تحویل سالم در مقصد را به مشتریان خود می دهد و همیشه به این توانمند مفتخر است و با وسواس در انتخاب افراد توانا و مجرب توانسته ایم چندین سال سابقه درخسان برای خود به ارمغان بیاریم و حوزه فعالیت خود را به اکثر نقاط تهران بگسترانیم .

تماس و دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست : ۸۸۷۸۴۳۶۸-۰۲۱

بسته بندی بار و سرویس دهی مطمئن و در کوتاه ترین زمان با باربری فاطمی تهران :

کلیه افرادی که قصد اثاث کشی دارنند هیمشه نگران این هستند که نکند در حین اسباب کشی اسیبی به وسایل باارزششان وارد شود و در صورت بی احتیاطی در بسته بندی و بارچینی غلط می تواند در حین جابجایی و انتقال بار خسارت جبران ناپذیری وارد شود و. از قدیم گفتن که کار را باید به کاردان سپرد 😉 مگر نه خسارت مالی زیادی به شما تحمیل می شود . باربری فاطمی با داشتن یک مجموعه از نیروهای کاربلد خوش اخلاق و متخصص توانسته علاوه بر ارائه بهترین خدمات بسته بندی بار و جابجایی و تحویل سالم وسایل را بدون هیچ قید و شرطی تضمین کند و بارتان را بیمه کند که در صورت خسارت احتمالی مبلغ خسارت را تمام کمال به مشتریان عزیز پرداخت شود .

این مطلب را هم ببینید
باربری گیشا حمل بار و اثاثیه منزل در شمال تهران اتوبار گیشا

سرویس دهی باربری فاطمی چگونه خواهد بود ؟ پس از تماس با همکاران ما وثبت درخواستتان مبنی بر جابجایی و اسباب کشی بار در کمترین زمان ممکن تجهیزات و نیورهای مورد نیاز به محل مد نظرتان اعزام شده و در سریع ترین زمان ممکن اقدام به انجام عمل اسباب کشی می نمایند . ابتدا با متد های نوین و جدید وسایل با ارزش و مهم را بسته بندی می کنند تا زیر دست و پا صدمه وارد نشود و با کنار گذاشتن این وسایل وسایل دیگر بسته بندی می کنند . بعد از اتمام این عملیات , کلیه وسایل را به داخل ماشین مخصوص انتقال داده و بارچینی حرفه ای می کنند و در کنارهای بار را پتو قرار می دهند تا در حین جابجایی صدمه وارد نشود .

باربری فاطمی امکانات و خدمات بی نظیری را به اهالی محترم فاطمی تهران و محدوده های اطراف آن همچون یوسف آباد – مطهری – امیرآباد – چمران – ولیعصر و … ارائه می نماید

شعبه : اثاث کشی در صادقه و آریاشهر تهران

امکانات پیشرفته و خدمات ویژه باربری فاطمی در میدان فاطمی :

مهم ترین معیار اعتماد و انتخاب یک شرکت حمل و نقل بار داشتن خدمات با کفیت و در راستای آن ارائه خدمات متنوع و پیشرفته می باشد تا افراد با خیال راحت بتوانند بارشان را صحیح سالم به مقصد انتقال دهند اما باربری فاطمی چه خدماتی دارد و اینکه چرا باید شما باید به باربری ما اعتماد کنید ؟ با ما همراه باشید و خدمات باربری فاطمی را مطالعه کنید تا دلیل انتخاب ما را متوجه شوید .

  1. تجهیزات اثاث کشی مجهز و باکیفیت و جابجایی بار با  ماشین آلات مجهز و استاندرد 
  2. حمل بار بدون وقفه و در کمترین زمان ممکن به نقطه از تهران و ایران
  3. اعزام هر چند کارگر مورد نیاز برای اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل و شرکت
  4. ارائه نرخ به روز و تعرفه های پایین در منطقه فاطمی
  5. در باربری فاطمی ،حمل و نقل وسایل خود را همراه با آسایش و رفاه تجربه می کنید
  6. انجام اصولی ودرست بسته بندی هرگونه وسایل و تضمین ۱۰۰ درصدی آن 
  7. بکارگیری و داشتن مجموعه ای از کارگران و رانندگان خوش اخلاق و کاربلد
  8. ارائه بیمه نامه درون شهری و برون شهری جهت خسارت های احتمالی
  9. بسته بندی با تجهیزات با کییفیت ( بابل رپ – استرچ رپ )
این مطلب را هم ببینید
باربری شهرک صنعتی عباس آباد تهران

اگه تمایل دارید یه حس خوب از اثاث کشی به منزل جدید یا شرکت یا محل کار جدیتان داشته باشید و بدون دغدغه در محل جدید استقرار پیدا کنید به شما باربری فازمی را پیشنهاد می کنیم با بررسی خدمات و نمونه کار ها تضمیم قطعی خود را بگیرید . ۸۸۷۸۴۳۶۸

 

شعبات مرکز تهران موسسه و تلفن تماس شبانه روزی باربری فاطمی ۸۸۷۸۴۳۶۸ :

باربری در یوسف آباد تهران 

حمل بار اتوباری در مطهری 

اتوبار در شریعتی 

امیرآباد

باربری گیشا 

سهروردی

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۷۸۴۳۶۸ | ۰۲۱۲۲۹۰۰۸۴۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *