باربری فاطمی تهران اارئه دهنده انواع خدمات بی نظیر و ۱۰۰ درصد تضمنی اسباب کشی و حمل هرنوع بار سبک و سنگین در منطقه فاطمی واقع در مرکز تهران با قیمت مشتری پسند می باشد . یکی از مهم ترین کارهایی اثاث کشی بسته بندی صحیح وسایل است که خیلی از افراد همیشه نگران آسیب دیدن بارشان هستند اما جای نگرانی نیست چرا ؟ چون باربری فاطمی باداشتن افراد توانمند در این زمینه طوری وسایلتان را بسته بندی می کنند که کوچیک ترین خسارت و صدمه بهشان وارد نشود .

چه بهتر از اینکه شرکت ما تضمین ۱۰۰ درصدی حمل بار و اثاث کشی وسایل را از مبدا تا تحویل سالم در مقصد را به مشتریان خود می دهد و همیشه به این توانمند مفتخر است و با وسواس در انتخاب افراد توانا و مجرب توانسته ایم چندین سال سابقه درخسان برای خود به ارمغان بیاریم و حوزه فعالیت خود را به اکثر نقاط تهران بگسترانیم .

تماس و دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست : ۸۸۷۸۴۳۶۸-۰۲۱

بسته بندی بار و سرویس دهی مطمئن و در کوتاه ترین زمان با باربری فاطمی تهران :

کلیه افرادی که قصد اثاث کشی دارنند هیمشه نگران این هستند که نکند در حین اسباب کشی اسیبی به وسایل باارزششان وارد شود و در صورت بی احتیاطی در بسته بندی و بارچینی غلط می تواند در حین جابجایی و انتقال بار خسارت جبران ناپذیری وارد شود و. از قدیم گفتن که کار را باید به کاردان سپرد 😉 مگر نه خسارت مالی زیادی به شما تحمیل می شود . باربری فاطمی با داشتن یک مجموعه از نیروهای کاربلد خوش اخلاق و متخصص توانسته علاوه بر ارائه بهترین خدمات بسته بندی بار و جابجایی و تحویل سالم وسایل را بدون هیچ قید و شرطی تضمین کند و بارتان را بیمه کند که در صورت خسارت احتمالی مبلغ خسارت را تمام کمال به مشتریان عزیز پرداخت شود .

این مطلب را هم ببینید
باربری سهروردی شمالی و جنوبی تهران - اتوبار سهروردی معتبرترین باربری

سرویس دهی باربری فاطمی چگونه خواهد بود ؟ پس از تماس با همکاران ما وثبت درخواستتان مبنی بر جابجایی و اسباب کشی بار در کمترین زمان ممکن تجهیزات و نیورهای مورد نیاز به محل مد نظرتان اعزام شده و در سریع ترین زمان ممکن اقدام به انجام عمل اسباب کشی می نمایند . ابتدا با متد های نوین و جدید وسایل با ارزش و مهم را بسته بندی می کنند تا زیر دست و پا صدمه وارد نشود و با کنار گذاشتن این وسایل وسایل دیگر بسته بندی می کنند . بعد از اتمام این عملیات , کلیه وسایل را به داخل ماشین مخصوص انتقال داده و بارچینی حرفه ای می کنند و در کنارهای بار را پتو قرار می دهند تا در حین جابجایی صدمه وارد نشود .

باربری فاطمی امکانات و خدمات بی نظیری را به اهالی محترم فاطمی تهران و محدوده های اطراف آن همچون یوسف آباد – مطهری – امیرآباد – چمران – ولیعصر و … ارائه می نماید

شعبه : اثاث کشی در صادقه و آریاشهر تهران

امکانات پیشرفته و خدمات ویژه باربری فاطمی در میدان فاطمی :

مهم ترین معیار اعتماد و انتخاب یک شرکت حمل و نقل بار داشتن خدمات با کفیت و در راستای آن ارائه خدمات متنوع و پیشرفته می باشد تا افراد با خیال راحت بتوانند بارشان را صحیح سالم به مقصد انتقال دهند اما باربری فاطمی چه خدماتی دارد و اینکه چرا باید شما باید به باربری ما اعتماد کنید ؟ با ما همراه باشید و خدمات باربری فاطمی را مطالعه کنید تا دلیل انتخاب ما را متوجه شوید .

  1. تجهیزات اثاث کشی مجهز و باکیفیت و جابجایی بار با  ماشین آلات مجهز و استاندرد 
  2. حمل بار بدون وقفه و در کمترین زمان ممکن به نقطه از تهران و ایران
  3. اعزام هر چند کارگر مورد نیاز برای اثاث کشی و بسته بندی وسایل منزل و شرکت
  4. ارائه نرخ به روز و تعرفه های پایین در منطقه فاطمی
  5. در باربری فاطمی ،حمل و نقل وسایل خود را همراه با آسایش و رفاه تجربه می کنید
  6. انجام اصولی ودرست بسته بندی هرگونه وسایل و تضمین ۱۰۰ درصدی آن 
  7. بکارگیری و داشتن مجموعه ای از کارگران و رانندگان خوش اخلاق و کاربلد
  8. ارائه بیمه نامه درون شهری و برون شهری جهت خسارت های احتمالی
  9. بسته بندی با تجهیزات با کییفیت ( بابل رپ – استرچ رپ )
این مطلب را هم ببینید
باربری در کردستان تهران | حمل بار و اثاث کشی منزل و شرکت

اگه تمایل دارید یه حس خوب از اثاث کشی به منزل جدید یا شرکت یا محل کار جدیتان داشته باشید و بدون دغدغه در محل جدید استقرار پیدا کنید به شما باربری فازمی را پیشنهاد می کنیم با بررسی خدمات و نمونه کار ها تضمیم قطعی خود را بگیرید . ۸۸۷۸۴۳۶۸

 

شعبات مرکز تهران موسسه و تلفن تماس شبانه روزی باربری فاطمی ۸۸۷۸۴۳۶۸ :

باربری در یوسف آباد تهران 

حمل بار اتوباری در مطهری 

اتوبار در شریعتی 

امیرآباد

باربری گیشا 

سهروردی

 

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۷۸۴۳۶۸ | ۰۲۱۲۲۹۰۰۸۴۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *