باربری ملاصدرا حمل هرگونه بار در شمال تهران | اتوبار ملاصدرا

باربری ملاصدرا جزو مناطق تحت پوشش شرکت باربری میرداماد می باشد این باربری متخصص ارائه خدمات حمل  نقل , بسته بندی , چیدمان , اجاره کارگر و .. در محدوده ملاصدرا تهران می باشد که خدمات خود را با تعرفه کاملا منصفانه به وسیله ماشین های مخصوص مثل کامیونت , خاور , نیسان بار , وانت بار به مشتریان گرامی ارائه می کند.

شهروندان عزیز ساکن در محدوده ملاصدرا تهران هر زمان از شبانه روز ( حتی در روز های تعطیل ) که نیاز به حمل ونقل بار خود داشته باشید میتوانید با شمارهای موجود در سایت با ما تماس گرفته و ماشین مورد نظر خود به  نسبت بارتان را سفارش دهید

آشنایی سریع با باربری در محدوده ملاصدار

هر کجا و هر زمان می توانید  ماشین مخصوص بارتان را سفارش دهید. بسته بندی حرفه ای و اصولی هرگونه بار و اسباب اثاثیه توسط افراد با تجربه ارائه مناسب ترین خدمات و تعرفه های باربری در محدوده ملاصدرا  حمل و بسته بندی بار کاملا تضمینی همراه با بیمه نامه باربری  کارگران کاربلد , بااخلاق و آموزش دیده.

جهت حمل و بسته بندی بار دارای سابقه چندین ساله و مجوز رسمی از اتحادیه باربری حمل بار با ماشین های مجهز و سرویس شده (کامیونت , خاور , نیسان بار , وانت بار ) بسته بندی ویژه اسباب اثاثیه منازل , شرکت ها, سازمان ها و …. حمل انواع بار ام از کوچک و بزرگ بودن در اسرع وقت.

شعبه : پونک بار تهران   | اتوبار سعادت اباد  تهران 

خدمات ویژه که توسط باربری ملاصدرا تهران ارائه می شود

باربرری ملاصدرا تهران در مدت این چندین سال خدمت به شما سهروندان عزیز تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا بهترین خدمات حمل نقل و بسته بندی را به شما رائه دهد تا هم رضایت شما جلب شود و هم مشتری دائمی ما شوید و در نهایت کار ماهم تبلیغ آشنایان شما و دیگران میشود : این خدمات عبارت اند از :

  • حمل ونقل آسان , ایمن , مطمئن و کاملا تضمینی با راننده ها و ماشین های استاندارد به تمام نقاط تهران
  • حمل بار و اسباب اثاثیه منزل با کامیونت , خاور , وانت بار و نیسان بار مجهز و سرویس شده
  • استفاده از کارگران مجرب جهت انجام خدمات تخصصی بسته بندی و حمل بار
  • ارائه خدمات همه روزه حتی در روز ها تعطیل و اعیاد
  • ۵ – حمل هر گونه بار و اسباب اثاثیه منزل
  • ۶ – بسته بندی اصولی و حرفه ای وسایل با کارتن های حجیم و محکم
  • ۷ – جابجایی بار و اثاثیه منزل بدون محدودیت حجم , اندازه و وزن
  • ۸ – ارائه مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات باربری در تهران
  • ۹ – مشاوره رایگان جهت حمل و نقل بدون دردسر

 

شماره تماس :  ۲۲۹۰۰۸۴۹   || ۲۲۹۰۳۳۰۲ 

 

نمونه کارهای باربری میرداماد | انجام خدمات باربری و بسته بندی در تهران

شعبهباربری در شیخ بهایی تهران   | باربری در فرمانیه تهران 

قیمت واقعی و منصفانه حمل بار و بسته بندی در ملاصدرا – شمال تهران

باربری ملاصدرا تهران  تمامی نرخ و هزینه های حمل  نقل و بسته بندی کاملا منصفانه و در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز اتخاذ شده است . شما میتوانید از بخش تعرفه های باربرری , قیمت ها را مشاهده بفرمایید . از زمان تاسیس باربری میرداماد سیاستش  جذب متشری بیشتر و دائمی کردن حضور مشتریان  در مجموعه باربری میرداماد بوده و تا هر روز با ارائه خدمات باکیفیت و در خور مشتریان و رضایت بخشی ان به اهدافمان می رسیم .

لطفا این بخش را ببا دقت بخونید … یکی از کارهایی که برخی باربری های در تهران انجام  میدهند دادن قیمت های پایین و وسوسه انگیز به مشتریان برای جذب و سرویس دهی به آنهاست اما پس از سرویس دهی و تحویل بارشان در مقصد مبلغ بشیتر از مبلغی که آنها گفته اند می گیرند . اما  اتوبار میرداماد قیمت واقعی را به شما می دهد. اگر در اخر کار بیشتر آن چیزی که از ابتدا کار از شما تقاظا کردند هیچ مبلغی را به کارگران ما ندهید و ما این را کاملا می پذیریم .  شعبه ما { باربری در جردن و افریقا  اماده ارائه بهترین خدمات در جردن می باشد } 

 

شماره تماس ۲۴/۷ باربری در محدوده ملاصدرا همراه با مشاوره رایگان

تمامی شماره های موجود در سایت در تمامی روزهای هفته در دسترس شما مشتریان گرامی می باشد و شما میتوانیدهر زمان که نیاز به جابجایی بار خود داشتید با ما تماس گرفته و ماشین مخصوص بارتان را سفارش دهید پس از تماس همکاران ما در اسرع وقت در محل موردنظر شما حضور پیدا کرده و عملیات جابجایی را انجام می دهند . باربری ملاصدرا سعی در خدمت رسانی مردم محترم ملاصدار و مناطق نزدیک آن همچون ولیعصر – ظفر – ونک و میرداماد می باشد .

همکاران ما در باربری ملاصدرا تمام تلاش خود را خواهند کرد تا بارتان سالم و بدون هیچ خسارتی به مقصد برسد و با دقت تخلیه کنند . اگر صدمه ای به بارتان خدایی نکرده وارد شد که همکاران ما سعی می کنند که اصلا صدمه ای وارد نشود که تخصص ماست و شما عزیزان به تخصص شرکت ما اعتماد کردید و ما مدیون اعتماد شمایم  و اگر صدمه ای وارد شد کلیه هزینه خسارت را اتوبار ما پرداخت می کند . این را ابتدا کار وقتی باما تماس میگیرید می توانید تصمین را از ما دریافت کنید .

 

باربری ملاصدرا حمل هرگونه بار در شمال تهران | اتوبار ملاصدرا

شعبات که سرویس دهی می کنیم

قریب به اکثریت مناطق تهران را با ارائه خدمات نوین باربری سرویس دهی می کنیم.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :