شرکت بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل برای اسباب کشی | تعرفه بسته بندی

بسته بندی وسایل و لوازم منزل و شرکت برای اسباب کشی مطمئن :  باربری و اتوبار میرداماد با داشتن سابقه درخشان چندین ساله در امر حمل و نقل و اسباب کشی , آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل , شرکت , اداره جات و … با روش های نوین و تخصصی به شهروندان عزیز تهران می باشد . خدمات بسته بندی باربری میرداماد توسط یک کادر مجرب و حرفه ای مدیریت می شود که در گزینش این افراد به سابقه و تخصص آنها در این زمینه بیشتر توجه شده است . هدف ما جلب رضایت شما و ارائه بهترین خدمات حمل و نقل و بسته بندیست . نرخ بسته بندی وسایل منزل و شرکت کاملا منصفانه و مناسب تر از باربری های دیگر می باشد. جهت اطلاع از قیمت دقیق و کارشناسی شده توسط همکاران ما برای وسایلتان با شماره های سایت تماس بگیرید. 

تلفن تماس : ۲۲۹۰۳۳۰۲ | ۲۲۹۰۰۸۴۹ 

دلیل اصلی برای بسته بندی اثاثیه منزل چیست؟

بسته بندی وسایل و اثاث کشی یکی از اصلی ترین معیارهای اسباب کشی می باشد زیر اگر بسته بندی لوازم به درستی صورت نگیرد در حین جابجایی و حمل بار دچار مشکلات بزرگی خواهید شد و ممکن است خسارت بزرگی به وسایل باارزشتان وارد شود . در صورتی که با پرداخت یک مبلغ ناچیز میتوانید وسایلتان را به کادر متخصص ما بسپارید تا آنها را  به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی کنند تا آسیبی به وسایلتان وارد نشود .

ما کاملا به همکاران خود در زمینه بسته بندی ایمان داریم و درهمین راستا به شما تضمین می دهیم اگرآسیبی به وسایلتان وارد شد باربری میرداماد تمام و کمال هزینه خسارت به بارتان را تقبل کند . از این بابت خیالتان راحت باشد . همکاران ما برای بسته بندی وسایل و لوازم منزل برای اسباب کشی و … از متدها , ابزارها , وسایل اولیه گوناگونی نسبت به بارتان استفاده می کنند در بیشتر در ادامه توضیح خواهیم داد . 

شعبه : اسباب کشی در یوسف آباد  

فواید بسته بندی لوازم و وسایل منزل شرکت  اداری : 

بسته بندی وسایل و اثاث کشی اهمیت بسیار زیادی دارد از جمله موارد زیر : 

۱) بسته بندی اصولی و صحیح اسباب اثاثیه منزل یا شرکت باعث جلوگیری از خسارت های حین حمل و نقل و جابجایی می شود . ۲) بسته بندی اصولی باعث حمل سریع از منزل و قرار دادن آن در ماشین باربری ۳) بسته بندی استاندارد لوازم باعث باز کردن و چیدمان سریع و بدون دردسر در منزل یا شرکت جدیدتان میشود ۴) بسته بندی در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است.وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز پایین تر در می آید.  ۵) کارگر بسته بندی اسباب کشی مجرب 

بسته بندی لوازم و وسایل منزل

بهترین روش بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل و شرکت برای اسباب کشی

بسته بندی اسباب کشی و اثاث کشی منزل و شرکت جزو اساسی ترین مراحل کار حمل و نقل اثاثیه می باشد که درصورت عدم دقت و نداشتن تجربه لازم موجب خسارت های سنگین و بعضا غیرقایل جبران می باشد. بهترین کار برای اثاث کشی مطمئن و به دور از هرگونه نگرانی استفاده از تجهیزات باکیفیت و استاندارد و بلد بودن نحوه بسته بندی بار می باشد که باربری میرداماد به عالی ترین شکل ممکن تمام این امور را برای شما انجام می دهد.  

 • استفاده و بکارگیری کارتن های۳ لایه و ۵ لایه با مقاومت بار برای بسته بندی اثاثیه حساس و شکستنی
 • وکیوم کوچک و بزرگ شامل بابل رپ { فوم ضربه گیر} – استرچ رپ { سلفون }
 • نایلون های حباب دار 
 • چسب پهن ۵ سانتی و باکیفیت
 • ساک رختخواب 
 • منگنه, روزنامه باطله و ماژیک 
نمونه کارهای باربری میرداماد | انجام خدمات باربری و بسته بندی در تهران

باربری ما هرگونه وسایل که مربوز به وسایل منازل , شرکت ها و … باشد با روش های نوین بسته بندی می کند و تضمین می کنیم که جوی بارتان را جابجا کنیم که هیچ آسیبی در حین جابجایی به بارتان وارد نشود .  جهت سفارش و مشاوره رایگان در خصوص نکات اسباب کشی با شماره روبه رو تماس بگیرید : ۲۲۳۵۳۴۷۴| ۲۲۸۸۱۸۲۱ | ۸۸۷۸۴۳۶۸ 

شعبات :

تعرفه و هزینه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در تهران 

یکی از معیارهایی که در بسته بندی وسایل برای مشتریان مهم است مناسب بودن قیمت بسته بندی لوازم منزل یا شرکت می باشد. که حق می دهیم که این معیار برای همه مهم باشد چون باید بررسی کنند که ببیند ارزش دارد این همه هزینه برای این کار انجام دهند یا نه حقیقتا بحث ارزش داشتن یا نداشتن را ملاک قرار ندهید. هزینه های بسته بندی اثاثیه منزل نسبت به حجم وسایلتان و اینکه چه وسایلی را میخواهید بسته بندی کنید بسیار تاثیر گذار است. ما یک سرویس پک کامل بسته بندی را به مشتریان ارائه می کنیم که شامل استرچ رپ, بابل رپ (نایلون های حبابدار ضربه گیر) و چسب پهن و علاوه بر آن کارتن های محکم برای وسایل با ارزش و شکستنی استفاده می کنیم.

 • بسته بندی لوازم و اثاثیه شرکت و منزل توسط نیروهای کاربلد و باتجربه
 • استفاده از روش های نوین و استاندارد برای اینکار 
 • تضمین سلامت بار و پرداخت هزینه خسارت های احتمالی از سوی شرکت ما 

  نمونه کارهای باربری میرداماد | انجام خدمات باربری و بسته بندی در تهران

شعبه : قلهک بار 

چرا باید این هزینه و تعرفه بسته بندی را پرداخت کنیم ؟

به این مسئله فکر کنید که اگر صدمه ای به لوازم باارزش و قیمتیتان بیفتد آیا جای جبران وجود دارد! قطعا خیر شما با هزینه کردن پایین برای امر بسته بندی میتوانید هم بارتان را بیمه کنید که سالم به مقصد برسد هم اینکه باربری معتبری امر بسته بندی وسایلتان را برعهده دارد که در صورت خسارت احتمالی کلیه خسارت وارد شده را تمام و کمال پرداخت می کند . پس به ما اعتماد کنید. برای اطلاع از هزینه بسته بندی وسایل منزل با شماره ۲۲۹۰۰۸۴۹ تماس بگیرید. 

 • قیمت کارگر بسته بندی اسباب کشی برای هر ۳ ساعت ۶۰ هزار تومان  
 • پک کامل شامل سلفون – نایلون های حبابدار – چسب پهن 
 • قیمت این پک نسبت به حجم بارتان بالان بالا و پایین دارد لطفا برای اطلاع کامل تماس بگیرید.

بسته بندی میرداماد بار چه مزیتی نسبت دیگر بسته بندی ها دارد؟

اول اینکه بسته بندی امر مهم و ظریف است که باید توسط افراد توانمند انجام شود. بنابراین از آنجایی که باربری ما از تجربه گذشته تمام بهره را برده است از نیروهای توانمند در این زمینه استفاده می کند و نمی گذارد با استخدام کارگران ضعیف و کم تجربه اعتبار چندین ساله خود را زیر سوال ببرد. استخدام افراد آنقدری جدی است که ما به مشتریان خود در صورت بهره مندی از خدمات بسته بندی میرداماد بار ضمانت سلامت بار را به آنها می دهیم. در واقع به مشتریان این آسوده خاطر را می دهیم که این یکی از مزیت های ماست.

دوم اینکه تجهیزات و وسایل اولیه بسته بندی کاملا باکیفیت بوده و همین امر کیفیت کار ما را افزایش می برد. نمونه کارهایی که در سایت قرار داده ایم حاکی از کیفیت کار بسته بندی میرداماد بار است و یکی از این نمونه تصویر را در زیر گذاشته ایم. مقاله چطور یک باربری خوب را انتخاب کنیم؟ را مطالعه بفرمایید تا در دام باربری های نامعتبر و نداشتن مجوز نیفتید.

کارگر اسباب کشی منزل

نکات مهمی که باید در بسته بندی به آن توجه کنید

اگر تمایل دارید خودتان بسته بندی کنید این نکات بسته بندی را در نظر بگیرد. از خدمات باربری ما هم می توانید در این زمینه استفاده نمایید.

 1. از وسایل کوچک و شکستنی که دست و پا گیر است کار بسته بندی رو شروع کنید.
 2. وسایلی که بسته بندی می کنید حتما در گوشه ای قرار دهید تا در حین اسباب کشی زیر دست و پا گیر نکند
 3. نام کارتن و وسایل بسته بندی رو با ماژیک بنویسید تا در حین جابجایی و تخلیه و چیدمان راحت باشید.
 4. از وسایل باکیفیت و کارتن های محکم و چندلایه استفاده کنید
 5. حداقل امکان از کارتن خود وسایل مثل یخچال و تلویزیون و… استفاده کنید. 
 6. وسایل بزرگ را با نایلون ضربه گیر بسته بندی کنید. 
 7. اگر خودتان بسته بندی وجابجایی می کنید حتما تجربه و دانش کافی در این زمینه کسب کنید. 
 8. توصیه می کنیم از کارگران ماهر و کاربلد استفاده کنید می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست کارگر خالی کنید.