خدمات باربری میرداماد

خدمات باربری و اتوبار: باربری میرداماد با چندین سابقه درخشان در زمینه حمل بار و اسباب کشی و بسته بندی توانسته به مشتریان زیادی خدمات ارزنده ای ارائه دهد که امروز قصد داریم برخی از این خدمات را بطور خلاصه معرفی کنیم.

خدمات باربری و اتوبار میرداماد

این خدماتی که در این بخش معرفی می کنیم بخضی از خدمات ماست. برای اطلاع بیشتر به صفحه اصلی سایت یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. باربری میرداماد برای سرویس دهی خدمات شرکت از افراد خبره و توانمند استفاده می کنیم. ما سعی نکردیم با ارائه خدمات ضعیف اسباب کشی در نهایت مشتری را ناراضی نگه داریم بلکه جزو قوانین و سیاست های کار ما دائمی کردن مشتری های جدید و حفظ مشتری های فعلی که این امر جزو ارائه خدمات باکیفیت مقدور نخواهد بود. و ما به این امر در مدت چند سال خدمت به مشتریان پی برده ایم.

بسته بندی حرفه ای وسایل

همه ما در زمان اسباب کشی ابتدا از بسته بندی شروع می کنیم و لوازمی که کارتن یا کاور خود را دارد از آن استفاده می کنیم و برای بقیه لوازم مثل لوازم شکستنی کارتن خریداری می کنیم. اما صرفه خریداری داری کردن این لوازم مهم نیست, بخش اصلی و مهم داستان بسته بندی روش و نحوه بسته بندی آن وسیله می باشد که باید دانش و تجربه کافی داشته باشید. و اکثر خانواده ها به دلیل نداشتن این تجربه لوازم را به درستی بسته بندی نمی کنند و در طی اسباب کشی خیلی از وسایل شما با شکستگی مواجه می شود.

باربری میرداماد جزو شرکت های معتبر در تهران می باشد که بصورت تخصصی امر بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهد و هر مشتری که از خدمات بسته بندی میرداماد بار استفاده نماید ضمانت کامل سلامت بار به او می دهیم.

حمل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان

شاید فکر کنید به خاطر اسم (میرداماد بار) محدوده سرویس دهی ما فقط میرداماد یا حداکثر شمال تهران می باشد. اما جالب است بدانید باربری میرداماد با داشتن پرسنل مجرب و تجهیزات کافی ازجمله ماشین آماده سرویس دهی به کلیه نقاط تهران و هم چنین به کلیه استان ها و شهرهای ایران می باشد. بله درست فهمیدید باربری ما به کلیه مناطق ایران ارسال بار انجام می دهد با ضمانت رساندن سالم بار و صدور بیمه نامه برای بارهای بین شهری. و چی از این بهتر که با ضمانت و بیمه نامه بار خود را از شهر تهران به دیگر شهر جابجا کنید.

سرویس دهی ۲۴ ساعته باربری شبانه روزی

از آنجایی که مشتریان ما ممکن است نیاز باربری و اسباب کشی در تمام روز ها و ساعات هفته باشه بنابراین ما زمان سرویس دهی خود را محدود به یک روز یا ساعت مشخص نکردیم و بصورت شبانه روزی در کلیه روزهای هفته نیاز اسباب کشی مشتریان خود را برطرف می کنیم. ما هیچ تعطیلی در هیچ روزی از هفته نداریم. اگر باربری ما را برای جابجایی وسایل خود انتخاب کردید لطفا با همکار و کارشناس ما تماس گرفته و زمان و ساعت اثاث کشی خود را در سیستم ما ثبت نمایید تا همکاران ما در همان روز و ساعت برای ارائه خدمات و سرویس دهی حضور داشته باشند.

خدمات اتوبار میرداماد

تعرفه های منصفانه و مقرون به صرفه

چرا مقرون به صرفه؟ چون قیمت ها و تعرفه هایی که به مشتریان ارائه می دهیم دیمی و بدون دلیل نیست بلکه زمانی که مشتریان با ما تماس می گیرند و شرایط جابجایی بار خود را به ما می گویند ما برای تک تک شرایط خود از جمله حجم بار, نوع بار, مقصد جابجایی و… بصورت دقیق قیمت جداگانه ای در نظر می گیریم و پس ار ازریابی قیمت نهایی را به او ارائه می دهیم . این قیمت تا اخرین لحظه اتمام کار قابت خواهد بود. چون خیلی از باربری های نامعتبر در شروع کار قیمت پایینی را به شما می دهند و شما ممکن است فریب آن را بخورید و بار خود را به انها بسپارید و پس از اتمام کار قیمت بالایی را از شما درخواست می کنند.

بنابراین توصیه می کنیم از باربری های مجوزدار مثل باربری میرداماد استفاده کنید که تعرفه های ان براساس نرخ اتحادیه باربری است.  ارزان قیمت و مقرون به صرفه با ما جابجایی بار انجام دهید.

خدمات باربری و حمل بار با انواع ماشین

باربری میرداماد در شرکت خود انواع ماشین حمل بار در اندازه و ابعاد مختلف را دارد از جمله کامیون, خاور, وانت بار و نیسان بار اکثر این ماشین ها مسقف می باشند که جهت حفظ وسایل مشتری این کار صورت گرفته است. رانندگان باتجربه و زبده میرداماد بار می‌توانند بهترین خاطره باربری را برای شما به ارمغان آورند. رانندگان ما باتجربه و اشنا به جاده ها و محله های تهران بزرگ می باشند و در صورت نا آشنایی از تکنولوژی GPS یا از نرم افزار مسیریابی استفاده می کنند که در کمترین و سریع ترین زمان بار مشتری را به مقصد برسانند.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :