نرخ بیمه نامه و بارنامه باربری به شهرستان و تهران

نرخ بیمه نامه و بارنامه باربری به شهرستان و تهران: برای دریاقت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه گرفتن و شرایط شامل شدن به طرح بیمه نامه و بارنامه باربری با شماره ۰۹۱۲۸۱۰۵۱۹۱ تماس بگیرید تا کارشناس ما اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارد.

بیمه نامه باربری شهرستان و تهران

بیمه نامه باربری شامل ۳ دسته است:

  • بیمه نامه داخل کشور
  • بیمه نامه وارداتی ( کالای وارد شده از کشورهای دیگر به ایران)
  • بیمه نامه صادراتی که مربوط به حمل کالا از ایران به دیگر کشورها می باشد

در این مقاله بیشتر در مورد بیمه نامه باربری داخلی کشور صحبت خواهیم کرد. این بیمه شامل حمل کالا و جابجایی در داخل همان کشور صورت بگیرد یعنی مبدا و مقصد ایران باشد. بیمه نامه باربری داخلی در مواقعی همچون سرقت وسایل, صدمه یا آسیب دیدن وسایل شامل می شود. بنابراین ما کلیه لوازمی که شما می خواهید جابجا کنید را تحت پوشش بیمه نامه قرار می دهیم علی خصوص حمل بار به شهرستان که برای آن بارنامه و بیمه نامه صادر می شود. تا خیالتان راحت شود که در صورت آسیب به وسایل تان بیمه نامه طرق قرار داد هزینه خسارت را پرداخت می کند.

بیمه نامه باربری

محاسبه نرخ بیمه نامه روش کلیک کنید.

زمان شروع و پایان بیمه نامه

زمان تعهد بیمه گر از زمانی است که جابجایی وسایل را شروع کرده و در انتها و مقصد تحویل مشتری می دهد. بعد از آن هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب رسیدن بار مشتری ندارد. حتما بارتان را به یک شرکت باربری مجوزدار و همراه با قابلت بیمه کالا را انتخاب کنید تا در صورت اتفاقات و آسیب رسیدن به بارتان دستتان به یک جایی بند باشد. در حال حاضر باربری های زیادی در سطح تهران وجود دارد که همانند باربری های دیگر فعالیت دارنند اما مواضب باربری های سودجو و مقلب باشید. در این مقاله انتخاب یک باربری خوب را مطالعه کنید.

از آنجایی که باربری میرداماد با سابقه زیاد در انتخاب افراد حساسیت زیاد دارد افرادی بر انتخاب می کند تا با تکیه بر توانایی آنها خدمات تضمینی را ارائه دهد, تا در ابتدای کار مشتری با اعتماد بیشتری وسایل خود را به ما بسپارد. و هدف این است که حس رضایت و اعتماد را از ابتدای کار حمل بار تا انتها را برای مشتری فراهم کنیم.