نحوه بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی به صورت کاملا اصولی !!

یکی از مهم‌ترین مراحلی که توی اسباب کشی بسته‌بندی و حمل و نقل تلویزیون می باشد در صورتی که ما از نحوه بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی  و جابجایی آگاهی نداشته باشیم ممکن است  باعث  بوجود آمدن خسارت‌های  شدید و غیرقابل جبرانی شود. از یک طرف با توجه به اینکه تلویزیون یکی از لوازم ارزشمند در هر خانه ای محسوب می‌شود باید به بسته‌ بندی آن در هنگام اسباب کشی توجه ویژه‌ای شود ، ما در ادامه قصد داریم که به جزئیات بیشتری از نحوه بسته‌ بندی تلویزیون تا حمل و نقل و جابجایی آن بپردازیم پس لطفا تا آخر همراه باربری میرداماد باشید .

روش صحیح بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی

از وسایل مهم منزل در زمان بسته‌بندی و اسباب کشی تلویزیون بسته‌بندی این دسته از لوازم خانگی به خاطر ابعاد بزرگی که دارند و همینطور جزو لوازم ارزشمند هر خانه به حساب میان بایستی با دقت بیشتری صورت گیرد حالا چطور اگه تصمیم دارید خودتان اقدام به بسته‌بندی تلویزیون نمایید  بهتر است که لوازم مورد نیاز را تهیه کرده و پس از آن با مشورت  گرفتن از مشاوران مجرب و متخصص ما کار بسته‌بندی تلویزیون خودتان را انجام دهید.

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی تلویزیون برای حمل اثاثیه

لوازمی که برای بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی نیاز داریم شامل :

  • کارتن چند لایه
  • نایلون حباب دار ( بابل رپ )
  • چسب
  • یونولیت

بهتر است که برای بسته‌بندی تلویزیون از کارتونی که مخصوص تلویزیون شماست و دارای محافظ‌های ضد ضربه است استفاده کنید . در مرحله اول بهتر است ابتدا تلویزیون را با نایلون‌های حباب‌دار بپوشانید و سپس آن‌ها را همراه با یونولیت‌های نگهدارنده تلویزیون که در جعبه همان دستگاه وجود دارند به صورت کامل بپوشانید در نهایت تلویزیون بسته‌بندی شده را داخل جعبه قرار دهید.

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی
لوازم مورد نیاز برای بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی

در مرحله دوم با وجود نداشتن دسترسی به کارتون تلوزیونتان ، برای بسته بندی وسیله برقی حساس باید وسایلی مانند چسب پهن ،پتو یا پارچه جهت پوشش دادن تلویزیون ،طناب محکم یا تسمه‌هایی که مخصوص بسته‌بندی و حمل بار در زمان جابجایی اثاثیه هستند را آماده نمایید.

بسته بندی تلویزیون برای اسباب کشی

در اولین مرحله از نحوه بسته‌بندی کردن تلویزیون ابتدا کابل‌های آن را که شامل کابل برق و آنتن هستند را جدا نمایید و آنها را با چسب بسیار محکم ببندید .این کار از خط و خش افتادن احتمالی تلویزیون آنهم توسط کابل ها جلوگیری می کند . حال لبه‌های چهارگوشه تلویزیون که بسیار حساس و آسیب پذیر هستند را استفاده از پارچه نرم بپوشانید تا از آنها محافظت بیشتری به عمل آید.

این مطلب را هم ببینید
نحوه بسته بندی لپ تاپ و کامپیوتر برای حمل اثاثیه کاملا اصولی !

دومین محلی که در تلویزیون از اهمیت و حساسیت بالای برخوردار از پایه‌های تلویزیون است برای اینکه به پایه‌های حساس این دستگاه آسیبی وارد نشود آنها را بهتر است به طور جداگانه در میان پارچه یا حوله های نرمی بپوشانید و با استفاده از طناب یا حتی چسب پهن آن ها را به یکدیگر محکم نمایید .

نحوه بسته‌ بندی تلویزیون در صورت عدم دسترسی به کارتون تلویزیون

با در نظر گرفتن حساسیتی که تلویزیون دارد در صورتی که به کارتون اصلی آن دسترسی ندارید توصیه می‌کنیم که حتماً روند بسته‌بندی این وسیله حساس را به یک شرکت باربری فعال در این زمینه بسپارید.اگر چنانچه خودتان قصد انجام این کار را دارید بهتر است که ابتدا تلویزیون را از پایه‌های مخصوصش یا اگر به دیوار وصل است جدا کنید .

حالا سعی کنید در مرحله بعدی یک پتو بر روی زمین پهن کنید و با کمک گرفتن از یه فرد دیگر تلویزیون را بر روی آن  پتوی مورد نظر قرار دهید و در فرایند انتقال تلویزیون بر روی پتو حتماً به این نکته توجه داشته باشید که دست شما کمترین تماس را با صفحه تلویزیون داشته باشد چرا که صفحه تلویزیون بسیار حساس است و ممکن است با کوچک‌ترین ضربه‌ای که به آن وارد می‌شود آسیب ببیند.

نحوه بسته‌بندی تلویزیون در صورت عدم دسترسی به کارتون تلویزیون
نحوه بسته‌بندی تلویزیون در صورت عدم دسترسی به کارتون تلویزیون

حال پتو را به دور تلویزیون بپیچید و سعی کنید تمامی اطراف تلویزیون را با استفاده از این پتو به خوبی پوشش دهید بعد از انجام این کار با استفاده از یک طناب پتوی پیچیده شده به دور تلویزیون رو محکم کنید تا پتو در حین جابجایی شل یا باز نشود .در مرحله سوم هم سعی کنید بعد از پوشاندن آن بسته بندی با نایلون ها حباب دار محافظ ، بسته پیچیده شده را در یک کارتون محکم که با ابعاد تلویزیون شما همخوانی دارد قرار دهید و سپس با استفاده از چسب دور تا دور جعبه را محکم نمایید .

حمل و جابجایی تلویزیون

بعد از بسته بندی کردن صحیح و اصولی تلویزیون آنچه که در اینجا مورد اهمیت می‌باشد حمل و جابجایی تلویزیون به شیوه‌ای بسیار استاندارد است تا این وسیله حساس و گران قیمت بدون کوچک‌ترین آسیبی به سلامت به محل جدید منتقل گردد، حال در زمینه حمل و نقل و جابجایی تلویزیون بهتر است به نکات مطرح شده زیر  توجه و دقت  بسیار  داشته باشید.

این مطلب را هم ببینید
بهترین باربری کرج

بهترین شیوه حمل و نقل و جابجایی تلویزیون به صورت ایستاده و با استفاده از کارتون یونولیت خود دستگاه می‌باشد در صورتی که به یونولیت‌های خود دستگاه دسترسی ندارید می‌توانید از بازار یونولیت های مورد نیاز خودتان را تهیه نمایید و در بسته بندی در اطراف تلویزیون در داخل کارتن قرار دهید .

حمل و جابجایی تلویزیون
حمل و جابجایی تلویزیون

همینطور بهتر است که تلویزیون  در داخل یک کارتون جادار و محکم قرار دهید تا از هرگونه آسیبی حفظ شود همینطور در زمان جابجایی تلوزیون بهتر است  تلویزیون خودتان را به صورت عمودی جابجا کنید  و در زمان خواباندن آن بر روی پتو  بهتر است تلوزیون را  بر روی صفحه یا پانل آن نخوابانید چرا که بسیار آسیب‌پذیر و حساس و شکستنی می باشد .

تلویزیون رو به صورت عمودی و با کمک گرفتن از یه فرد دیگه جابجا کنید حمل و جابجایی تلویزیون در هر ابعادی که باشد باید توسط دو نفر صورت بگیرد .همچنین در زمان جاسازی تلویزیون در خودرو حتماً توجه لازم را داشته باشید که احتمال افتادن دیگر وسایل‌ها به خصوص در زمان ترمز و تکان‌های شدید بر روی بسته‌بندی تلویزیون وجود نداشته باشند .

بسته‌بندی و جابجایی تلویزیون در اسباب کشی

مجموعه باربری میرداماد که یکی از شرکت‌های باربری فعال در سراسر کشور می‌باشد و به این شکل تمامی خدمات مرتبط با اسباب کشی را شامل بسته‌بندی اثاثیه ،حمل و نقل و جابجایی را  به شما عزیزان ارائه می دهد .در صورتی که شما قصد اسباب کشی رو دارید و نگران بسته‌بندی حمل و نقل و جابجایی لوازم حساس و ارزشمند و گران قیمت منزل خودتان هستید اصلاً نگران نباشید شما می‌توانید تمام مراحل اسباب کشی خودتان را به باربری میرداماد بسپارید.

ما در این مجموعه با استفاده از لوازم کاربردی و همینطور جدیدترین تکنیک‌ها  تمامی لوازم منزل را مانند تلویزیون و سایر وسایل  ها را به بهترین شیوه بسته‌بندی می‌کنیم به طوری که در فرایند جابجایی و حمل و نقل هیچگونه آسیبی به هیچ یک از وسایل های مورد وارد نمی شود .میرداماد آماده ارائه خدمات به شما ساکنین شهر تهران همینطور شهرستان‌های همجوار می‌باشد در صورتی که قصد دریافت خدمات بسته‌بندی تلویزیون از این مجموعه را دارید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *