حمل و جابجایی یخچال

حمل و جابجایی یخچال ( ساید بای ساید ) با دقت بالا و روش های نوین

حمل و جابجایی یخچال : باربری میرداماد بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای هرگونه یخچال معمولی و ساید بای ساید را جابجا کرده و به هر کجای ایران که بخواهید در کوتاه ترین تایم می رساند . یخچال جزو وسایل سنگین محسوب میشود و جابجا کردن ان دشوار و با دقت و حوصله زیاد باید به مکان مورد نظر جابجا شود به خصوص ساید بای ساید و در راه روهای تنگ و باریک که در این شرایط نیاز به تخصص و تجربه میخواد .

برای تماس با ما کلیک کنید 

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید و معمولی توسط افراد خبره

افراد موجود در باربری میرداماد توان و ظریفت بالایی در حمل و جابجایی یخچال دارنند که در پایین همین متن قسمتی از توانمندی نیروهای میرداماد بار را مشاهده میکنید

 بنابراین شرکت ما آماده حمل هر نوع یخچال با ارزان ترین قیمت با وانت بار و نیسان بار ۱۰۰ البته تضمینی و پرداخت خسارت های وارد شده از سمت و سوی نیروهای ما . پس خیالتان راحت روش های مورد استفاده جهت انجام این امر به شرح زیر می باشد :

  • قبل از جابجایی : رعایت نکات ایمنی و بسته بندی های لازم و چسب زدن درب یخچال
  • انتقال یخچال از منزل و از پله ها توسط افراد قوی و نیرومند و با حوصله
  • قرار دادن و بارچینی با دقت بالا درون خودرو
  • استفاده از پتو و کارتن به حد لازم جهت سالم رسیدن یخچال
  • استفاده از تکنیک های مهم جهت ثابت نگه داشتن یخچال در طی انتقال
  • پایین آوردن یخچال با حوصله و دقت بالا و بردن قرار دادن در محل مدنظر
  • قرار دادن در محل مناسب در منزل مشتری

رعایت نکات ضروری در حمل یخچال بسیار ضروری می باشد که با  سهل انکاری در این امر میتواند خسارت های زیادی به بار بیاورد اما نگران نباشید همیشه گفتن کار را به متخصصش بسپارید .

این مطلب را هم ببینید
آموزش بسته بندی یخچال در اسباب کشی + آموزش ویدیویی
کارگر حمل بار و اثاث کشی

نکته مهم در مورد یخچال :

بعداز رسیدن یخچال به مقصد و تحویل ان همان لحظه ان را به برق نزنید برای متصل کردن یخچال به برق بعد از ۵ الی ۷ ساعت اینکار را انجام دهید اگر پس از ۷۲ ساعت یخچال شما خنک نشد به تکنسین یخچال برای رفع این مشکل کمک بخواهید . 

در ساید بای ساید اگر درب یخچال ها را باز کردید در بستن ان در از تکسین مربوطه راهنمایی بخواهید یا از او بخواهید تا درب یخچال را  متصل کند . اگر قصد یه حمل و جابجایی یخچال به روش نوین و بدون دردرسر را تجربه کنید اصلا صبر نکنید و با ما در ارتباط باشید شک نکنید که پیشمان نخواهید بود .

دستمزد کارگر جهت حمل و جابجایی یخچال

در این زمینه میتونیم اذعان کنیم جزو موسسات باربری هستیم که پایین ترین دستمزد را برای حمل یخچال از مشتریان خود میگیریم . مبلغ جابجایی کارگر به ازای ۳ ساعت برابر ۴۰.۰۰۰ تومان و به ازای حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید  هر طبقه ۱۰ هزار تومن دریافت خواهد شد .  اما اگر جدیدا  یخچال ساید بای ساید خریداری کرده اید ( مبارکتون باشه ) دستمزد کارگر برای حمل تا طبقه ۴ برابر ۴۰.۰۰۰ تومان و بعد از طبقه ۴ ۱۰ هزار تومن اضافه خواهد شد .

 

حمل یخچال

1 دیدگاه برای “حمل و جابجایی یخچال ( ساید بای ساید ) با دقت بالا و روش های نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *