همانطور که گفته هدف از ایجاد موسسه حمل و نقلی میرداماد و افزایش شعبات ارائه خدماتی نوین در سراسر تهران و ایران می باشد با گذشت چند سال از خدمت به مردم عزیزمان توانسته ایم حیطه فعالیت باربری تهرانسر غرب تهران ( میرداماد ) را به اکثر منطقه و ناحیه های غرب تهران از جمله ستارخان , جنت آباد , کاشانی , مرزداران , اکباتان , دهکده المپیک , آزادی و … گسترانده ای .

حمل بار تهرانسر

از هر جای غرب تهران که باشید اگر درخواست حمل و اسباب کشی وسایل خود در باربری ما ثبت کنید. براساس زمان و ساعت گفته شده اتوبار ما سریعا در محدوده تهرانسر تهران حضور یافته و با بکارگیری اصول اسباب کشی صفر تا صد جابجایی وبسته بندی بارتان را انجام داده و در مقصد مورد نظر که در هر جای تهران که باشید تحویلتان خواهند داد.

مهم نیست که شما در کجای تهران ساکن هستید یا قصد دارید به کجای تهران اسباب کشی کنید؟ ما همیشه آماده هستیم تا بهترین خدمات خود را برای شما ارائه کنیم , آنچه برای ما مهم است رضایت شماست. تقسیم بندی تمام مناطق تهران به صورت تقسیم بندی منطقه ای از جمله شرق, غرب, جنوب , شمال و مرکز می باشد, برای اطلاع از محله های تحت پوشش تهران با مشاوران ما تماس بگیرید.

از جمله این شعبات اتوبار در تهرانسر غرب تهران:  

باربری در ستارخان تهران 

این مطلب را هم ببینید
باربری پونک بار در تهران | شرکت اتوبار در پونک | چهاردیواری 44362933

سرویس دهی در دهکده المپیک

شعبه حمل اثاثیه در مرزداران  

بسته بندی و چیدمان لوازم با دقت بالا:

برخی از خانواده های شنیده اید که از اسباب کشی بسیار گله می کنند و  می گویند وسایل باارزش ما در حین اثاث کشی بسیار آسیب دیدن و یا لوازم قیمتی یمان شکسته اند. اما نمی دانند که دلیل این اتفاق سهل انگاری در بسته بندی اصولی و درست وسایل + چیدمان نادرست درون ماشین باربری می باشد. به جرات می توان گفت که اسباب کشی با بسته بندی درست و استاندارد جزو ضروری ترین کار هاست که باید توسط افراد کاربلد و آموزش دیده انجام شود.

قبل از اینکه با خودت بگویید من نمی توانم چنین هزینه مثلا ۴۰۰ هزار تومان را برای بسته بندی پرداخت کنم. دریغ از آن که اگر مبل یا یخچال یا لباس شویی و … آسیب ببیند ۲۰ ۳۰ برابر آن باید هزینه پرداخت کند. پس هوشمندانه فکر کنید و بارتان را به افراد کاردان باربری تهرانسر تهران بسپارید و در مقصد تحویل بگیرید.

  • استفاده از تجهیزات بسته بندی باکیفیت
  • استفاده از کارگران مخصوص کار بسته بندی
  • قیمت های مناسب و ارزان قیمت

جمع آوری، بسته بندی و حمل  و نقل مهم ترین مراحل کار هستند

اولین کاری که کارگران ما انجام می دهند جمع و جور کرد وسایل در یک مکان با بسته بندی وسایل بطوری که مثل تصویر زیر لوازم در یک مکان قرار می گیرند تا زیر دست و پا نباشند. بعد از اتمام کار بسته بندی وسایل نوبت به جابجایی تک تک وسایل درون ماشین باربری  با احتیاط و دقت بالا انجام می شود. برای حمل بار هم به افراد تونمند نیاز هست که در جمع نیروهای خود چندین نفر افراد قوی و هیکلی برای این منظور استفاده می نماییم.

باربری و حمل بار در محدوده تهرانسر با انجام کلیه مراحل اثاث کشی از جمع آوری تا چیدمان وسایل در مقصد را با شما همراه خواهیم بود.

باز کردن و چیدمان وسایل در مقصد ( باربری منطقه تهرانسر )

جابجایی بار از مبدا تا مقصد کار بسی دشوار است چون هر اکثرا اتفاقات و صدمات به وسایل در طی مسیر جابجایی وارد می شود. دلیل آن هم غیر استاندارد بودن ماشین, باتجربه نبودن راننده و بارچینی بد کارگران درون ماشین می باشد. البته بسته بندی بسیار حاپز اهمیت است.

 

اما اگر همه این موارد به درستی انجام شود یک کار مهم و ظریف دیگری باقی می ماند.این مرحله, حمل بار در مقصد به دورن منزل یا شرکت و غیره می باشد که پس از آن کارگران شروع می کنند به بازکردن وسایل بسته بندی شده و چیدن درون منزل با احتیاط و رعایت اصول ایمنی . باربری محدوده تهرانسر تهران سعی می کنند با کارگران ماهر خود همه این مراحل را به نحو احسن با کیفیت بالا انجام دهد.