باربری دزاشیب مطمئن ترین موسسه باربری در شمال تهران با خدمات نوین و پیشرفته آماده اارائه این خدمات به شهروندان محدوده دزاشیب بصورت همه روزه می باشد. در صورت تمایل به جابجایی وسایل منزل شرکت و … دارید باربری ما به کمک شما می آید تا بهترین اسباب کشی را تجربه کنید زیرا همکاران ما با متدهای تخصصی و به روز این امر را انجام  می کنند .

باربری دزاشیب کاملا متعهد میشود که اسباب کشی با تضمین سلامت رسیدن وسایل و بارتان به مقصد را برای کلیه مشتریان خود انجام دهد.

آشنایی کامل با موسسه باربری دزاشیب ( باما بهترین را تجربه کنید):

انجام درست و باکیفیت خدمات حمل و نقل مستلزم داشتن دانش کافی و مهمتر از همه تجربه کارگران و رانندگان باربری می باشد تا علاوه بر کیفیت خوب اثاث کشی کشی خطاها و خسارت های در حین حمل بار کاهش یا صفر شود . باربری دزاشیب با وجود کارکنان و رانندگان کاربلد و نیرومند و باتجربه در خدمات مشتری می باشد تا به نحو احسن کار اثاث کشی را اجرا کند . با سپردن بارتان به همکاران ما با آسودگی کامل و اطمینان بالا وسایلتان را از منزل قدیمتان به منزل جدید خود انتقال دهید بدون وارد شدن ذره ای صدمه و خسارت . از انجا که رضایتمندی مشتریان در اولیت موسسه باربری دزاشیب می باشد در راستای تحقق این امر تضمین ۱۰۰% رساندن بار به مقصد را به مشتریان خود در ابتدای کار میدهد تا بدانند که چقدر در کار خود خبره هستیم و الکی تصمین به کسی نمیدهیم .

 

بسته بندی و تنوع خدمات  :

هیچ کسی دوست ندارد زمانی که میخواد اثاث کشی و حمل باری را انجام دهد به وسایلشان صدمه وارد شود . یکی از دلایلی هم که بیشتر افراد برایشان دغدغه است سالم رسیدن بارشان می باشد خب این کار نیاز به یک بسته بندی حرفه ای وسیله و بار می باشد که براساس نوع آن بسته بندی درست باید انجام شود . باربری دزاشیب با بهره بری از کارگرانی خبره و آموزش دیده و استفاده از تجهیزات مجهز بسته بندی درجه یک را برای شما رقم می زنند .

 • وکیوم کردن
 • استفاده از استرچ رپ – بابل رپ
 • چسب پهن باکیفیت
 • ابزارهای استاندارد و پیشرفته
 • کارتن های محکم در برابر ضربه
 • نایلون های ضد ضربه و ضربه گیر
این مطلب را هم ببینید
باربری لویزان | اثاث کشی و ارائه خدمات باکیفیت با نازلترین قیمت در لویزان

حمل بار در تهران

کارگران و نیروهای متخصص و کاردان  :

اگر بخواهید وسایلتان را خودتان جابجا کنید ممکن است احتیاط و نکات ایمنی را رعایت نکنید چون دانش لازم را ندارید و ممکن است خسارت ها جبران ناپذیری در حین جابجایی به بارتان وارد شود و وسایلتان بشکند . از قدیم گفتن کار را باید به کاردان سپرد و باربری دزاشیب با وجود افرادی کاربلد با متدهای روز دنیا و با استاندارد های باربری امر اثاث کشی را برای مشتریان عزیز انجام می دهند تا استرس و نگرانی از بابت صدمه بارشان را در دل خود نداشته باشند .

 • خبره و متخصص در زمینه کاری خود
 • اجاره کارگر خالی اسباب کشی
 • متعهد و مسئولیت پذیری بالا
 • بااخلاق و برخورد خوش با مشتری ( تضمین از طرف موسسه )
 • قوی و نیرومند ( نمونه کارها را ببینید )

اسباب کشی مطمئن

باربری در دزاشیب تهران :

استفاده از بیمه نامه میتواند خیال مشتری از خیلی از نگرانی که وجود دارد راحت کند و باخیالی آسوده بارشان را به موسسه ای بسپارد . باربری دزاشیب با صدور بیمه نامه برای بار مشتریان, فکر آنها را از دغدغه و استرس های ناشی از صدمه و نشکستن بار راحت میکند . موسسه ما بیمه نامه ای در اختیار شما قرار می دهد تا باعث اطمینا خاطر شما شود که نگران چیززی نباشید .

پس از چندین سال خدمت به مردم آماده سرویس دهی و پوشش تمام مناطق تهران :

در ابتدای شروع فعالیت باربری دزاشیب هدفمان پوشش حداکثری مناطق تهران با ارائه خدماتی نوین به شهروندان بود که خداروشکر در مدت ۵ ۶ سال خدمت گزاری توانسته ایم علاوه بر شهر تهران به شهرستان اطراف همچون کرج و قزوین حمل بار و اسباب کشی را انجام دهیم تا از این موفقیت بسیارخرسندیم و از کلیه مشتریانمان که ما را حمایت و اعتماد کردنند تشکر ویژه ازشون داریم ❤

 1.  باربری در درکه
 2. باربری و اتوبار بلوار فردوس
 3. حمل بار در فرحزاد
 4. اسباب کشی در دارآباد
 5. باربری فاطمی
 6. حمل یخچال
این مطلب را هم ببینید
باربری شمال تهران حمل بار و حمل اثاثیه منزل در تهران

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *