باربری دزاشیب مطمئن ترین موسسه باربری در شمال تهران با خدمات نوین و پیشرفته آماده اارائه این خدمات به شهروندان محدوده دزاشیب بصورت همه روزه می باشد. در صورت تمایل به جابجایی وسایل منزل شرکت و … دارید باربری ما به کمک شما می آید تا بهترین اسباب کشی را تجربه کنید زیرا همکاران ما با متدهای تخصصی و به روز این امر را انجام  می کنند .

باربری دزاشیب کاملا متعهد میشود که اسباب کشی با تضمین سلامت رسیدن وسایل و بارتان به مقصد را برای کلیه مشتریان خود انجام دهد.

آشنایی کامل با موسسه باربری دزاشیب ( باما بهترین را تجربه کنید):

انجام درست و باکیفیت خدمات حمل و نقل مستلزم داشتن دانش کافی و مهمتر از همه تجربه کارگران و رانندگان باربری می باشد تا علاوه بر کیفیت خوب اثاث کشی کشی خطاها و خسارت های در حین حمل بار کاهش یا صفر شود . باربری دزاشیب با وجود کارکنان و رانندگان کاربلد و نیرومند و باتجربه در خدمات مشتری می باشد تا به نحو احسن کار اثاث کشی را اجرا کند . با سپردن بارتان به همکاران ما با آسودگی کامل و اطمینان بالا وسایلتان را از منزل قدیمتان به منزل جدید خود انتقال دهید بدون وارد شدن ذره ای صدمه و خسارت . از انجا که رضایتمندی مشتریان در اولیت موسسه باربری دزاشیب می باشد در راستای تحقق این امر تضمین ۱۰۰% رساندن بار به مقصد را به مشتریان خود در ابتدای کار میدهد تا بدانند که چقدر در کار خود خبره هستیم و الکی تصمین به کسی نمیدهیم .

 

بسته بندی و تنوع خدمات  :

هیچ کسی دوست ندارد زمانی که میخواد اثاث کشی و حمل باری را انجام دهد به وسایلشان صدمه وارد شود . یکی از دلایلی هم که بیشتر افراد برایشان دغدغه است سالم رسیدن بارشان می باشد خب این کار نیاز به یک بسته بندی حرفه ای وسیله و بار می باشد که براساس نوع آن بسته بندی درست باید انجام شود . باربری دزاشیب با بهره بری از کارگرانی خبره و آموزش دیده و استفاده از تجهیزات مجهز بسته بندی درجه یک را برای شما رقم می زنند .

 • وکیوم کردن
 • استفاده از استرچ رپ – بابل رپ
 • چسب پهن باکیفیت
 • ابزارهای استاندارد و پیشرفته
 • کارتن های محکم در برابر ضربه
 • نایلون های ضد ضربه و ضربه گیر
این مطلب را هم ببینید
باربری تجریش بار تهران - ظریف ترین امکانات و اتوبار در محدوده تجریش 22900849

حمل بار در تهران

کارگران و نیروهای متخصص و کاردان  :

اگر بخواهید وسایلتان را خودتان جابجا کنید ممکن است احتیاط و نکات ایمنی را رعایت نکنید چون دانش لازم را ندارید و ممکن است خسارت ها جبران ناپذیری در حین جابجایی به بارتان وارد شود و وسایلتان بشکند . از قدیم گفتن کار را باید به کاردان سپرد و باربری دزاشیب با وجود افرادی کاربلد با متدهای روز دنیا و با استاندارد های باربری امر اثاث کشی را برای مشتریان عزیز انجام می دهند تا استرس و نگرانی از بابت صدمه بارشان را در دل خود نداشته باشند .

 • خبره و متخصص در زمینه کاری خود
 • اجاره کارگر خالی اسباب کشی
 • متعهد و مسئولیت پذیری بالا
 • بااخلاق و برخورد خوش با مشتری ( تضمین از طرف موسسه )
 • قوی و نیرومند ( نمونه کارها را ببینید )

اسباب کشی مطمئن

باربری در دزاشیب تهران :

استفاده از بیمه نامه میتواند خیال مشتری از خیلی از نگرانی که وجود دارد راحت کند و باخیالی آسوده بارشان را به موسسه ای بسپارد . باربری دزاشیب با صدور بیمه نامه برای بار مشتریان, فکر آنها را از دغدغه و استرس های ناشی از صدمه و نشکستن بار راحت میکند . موسسه ما بیمه نامه ای در اختیار شما قرار می دهد تا باعث اطمینا خاطر شما شود که نگران چیززی نباشید .

پس از چندین سال خدمت به مردم آماده سرویس دهی و پوشش تمام مناطق تهران :

در ابتدای شروع فعالیت باربری دزاشیب هدفمان پوشش حداکثری مناطق تهران با ارائه خدماتی نوین به شهروندان بود که خداروشکر در مدت ۵ ۶ سال خدمت گزاری توانسته ایم علاوه بر شهر تهران به شهرستان اطراف همچون کرج و قزوین حمل بار و اسباب کشی را انجام دهیم تا از این موفقیت بسیارخرسندیم و از کلیه مشتریانمان که ما را حمایت و اعتماد کردنند تشکر ویژه ازشون داریم ❤

 1.  باربری در درکه
 2. باربری و اتوبار بلوار فردوس
 3. حمل بار در فرحزاد
 4. اسباب کشی در دارآباد
 5. باربری فاطمی
 6. حمل یخچال
این مطلب را هم ببینید
باربری فرحزاد معتبرترین باربری در محدوده فرحزاد با خدمات ویژه

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *